Blogs

Ieteikumi, rūpējoties par zīda šķiedras pildījuma gultasveļu

Zīda pildījuma segas un spilvenus ir nepieciešams ik pa laikam vēdināt, izstrādājumus nesot ārā, svaigā gaisā.

Lasīt vairāk >>

Spilvenā ir liela laime...

Atrast labu un ērtu spilvenu — tā ir liela laime. Uzzini visu par SilkSecret piedāvātajiem spilveniem un kā tos izvēlēties sev?!

Lasīt vairāk >>

Prasmīgi soļi, kā tīrīt zīda gultas veļu

Smalkās un maigās zīda šķiedras mūsu ādai sniedz ārkārtīgi patīkamas sajūtas, pretī prasot tikpat īpašas rūpes un zināšanas par zīda tīrīšanu.

Lasīt vairāk >>

Dabiskā zīda enerģija, spēcīgā ietekme uz cilvēka ķermeni un garu

Dabiskais zīds - izauklēts, cildināts un sargāts kā lielākais dārgums Tālajos Austrumos, tā dzimtenē Ķīnā. Iedvesmojies zīdam!

Lasīt vairāk >>

Pa zīda ceļu līdz Latvijai jeb Silk Secret 10 gadi Latvijā

Desmit gadi ir paskrējuši nemanot! 2019. gada 5. decembrī aprit tieši 10 gadi kopš zīmola Silk Secret izveides. Lūk, neliels atskats uz to, kas šajā laikā ir noticis…

Lasīt vairāk >>

Cik īpaša ir zīda sega!

Mazliet skaidrojums par to, cik īpaša ir zīda sega! Lai tas būtu saprotams skaidrāk, tad talkā ņēmām tehnisko vizualizāciju.

Lasīt vairāk >>

Ceļvedis, kā izvēlēties zīda segu atbilstoši savām prasībām!

Izpildot šo nelielo testu, saņemsi atbildi, kāda sega no Silk Secret piedāvājuma klāsta tev ir nepieciešama.

Lasīt vairāk >>

Kas tad ir īsti Zīda pildījuma sega?

Zīda pildījuma sega sastāv no pildījuma un tās ārējā apvalka. Segas pildījums ir augstākās kvalitātes garšķiedras Mulberry zīds, kas ir segas primārā sastāvdaļa, kas nodrošina ar siltumu un apsegšanās funkciju.

Lasīt vairāk >>

Izcila dāvana Kāzās!

Kāzu sezona rit pilnā sparā un tiek meklētas visnoderīgākās un vērtīgākās dāvanas jaunajam pārim. Iespējams arī Tev ir jādodas uz Kāzām un tieši tagad meklē labu dāvanu! Tad šeit būs mūsu visvērtīgākais ieteikums!

Lasīt vairāk >>

Tā mostas princeses un prinči...Silk Secret

Šis ir stāsts par mūsu lolojumiem — par mūsu bērniem, par mūsu princesēm un prinčiem un viņu miegu.

Lasīt vairāk >>

Zīda izstrādājumu pozitīvās īpašības

Ja Jūs vēl tikai apsverat zīda izstrādājumu iegādi, šeit varat iepazīties ar dažiem faktiem un mūsu klientu stāstiem, kas mudinās nevilcināties un iespējami drīz baudīt naktsmieru veselīgā vidē.

Lasīt vairāk >>

Alerģiskā paaudze un putekļu ērcītes

Arvien biežāk dzirdam, ka bērniem ir dažādu veidu alerģijas. Šoreiz mūsu stāsts nav par visām alerģijām, bet gan par putekļu ērcīšu izraisītu alerģiju.

Lasīt vairāk >>

Ziemassvētku dāvanu idejas!

Ja trūkst Ziemassvētku dāvanu ideju, esam sarūpējuši jums veselas 14 idejas oriģinālām dāvanām, par kurām saņēmējs noteikti būs priecīgs.

Lasīt vairāk >>

Stepēta vai nestepēta sega?!

Tu noteikti būsi pārsteigts, cik nozīmīgs faktors ir, vai sega ir stepēta vai nestepēta! Kāpēc?

Lasīt vairāk >>

Idejas dāvanām!

Jutekliskākā, sirsnīgākā un vēlīgākā dāvana mīļajiem, vecākiem, bērniem, kāzās, kāzu jubilejās, Ziemassvētkos. Smelies idejas, esi drošs, ka tava dāvana būs nepārspēta un patiesa.

Lasīt vairāk >>

Kad miega pasaciņa nes bērnam saldu miegu visa naktsmiera laikā

Iedomājies vidi, kas ir maksimāli droša Tavam mazulim. Ik dienas Tu gādā, lai grīda, kur rotaļājas bērns, nebūtu slidena, kontaktligzdas ir nodrošinātas ar aizsardzību, stikla priekšmeti noņemti no plauktiem.

Lasīt vairāk >>

Laužam stereotipus un priekšstatus par zīdu

Ikviens no mums būs pamanījis, ka, iegādājoties kādu produktu pirmo reizi, mēs cenšamies uz šo lietu paskatīties citu acīm vai citu pieredzes.

Lasīt vairāk >>

Zīds Tavam skaistumam

Skaista frizūra – friziera apmeklējums; Kopti nagi – izcils manikīrs; Tvirts ķermenis – sabalansēts uzturs, sporta zāle Skaista sejas āda – zīds. ZĪDS?

Lasīt vairāk >>

7 knifi saldākam miegam

Ja cīnies ar grūtībām iemigt, iespējams ir laiks mainīt savus gulētiešanas ieradumus, ieskaitot guļamistabas izkārtojumu. Šie 7 knifi palīdzēs tev gulēt mierīgi naktslaikā un justies možam dienas laikā.

Lasīt vairāk >>

Guļamistabas šiks

Vai augstākās klases komforts un kvalitāte mīt arī Tavā personiskajā telpā? Piemēram, guļamistabā, kur reti ielūkojas svešinieki.

Lasīt vairāk >>

Kad meklējam īsto segu

Segas izvēle nav vienkāršs process un, ņemot vērā, ka tas nav ikdienišķs pirkums vienai dienai, noteikti ir jāizvērtē pēc kādiem kritērijiem izvēlēties sev atbilstošāko.

Lasīt vairāk >>

Tavs zīds - Silk Secret

Esmu šarmants, elegants un izsmalcināts...

Lasīt vairāk >>

  1. 1
  2. 2