picture

Katram divas segas!

image

Lietot divas segas — vienu plānāku, otru biezāku — tas ir normāli, ļoti pareizi un pat ļoti lietderīgi. Tā kā pie mums Latvijā ir sezonāli laikapstākļi, periodi, kad ir ļoti silti vai auksti, viena sega nemaz nevar nodrošināt maksimālu komfortu miegā visu gadu.

Vai esi piedzīvojis, piemēram, šādas situācijas? Brīžos, kad Tev ir auksti, tu papildus uzklāj pledu, bet tad, kad Tev ir karsti, Tu izmanto tikai plānu pledu vai paladziņu. Abējādi Tu neizjūti maksimālu komfortu un nebaudi pilnvērtīgu miegu, jo apsegs nav atbilstīgā biezumā, dažkārt segu Tu nelieto vispār.

Būtisks ir vēl viens faktors: cik ilgi kalpos sega? Ja Tu vienu segu izmanto gan ziemā, gan vasarā, tā segai ir lieka slodze, kas samazina tās kalpošanas laiku.

Piemēram, ja aukstos laikapstākļos, kad Tev zem segas ir vēsi, uz segas tiek uzklāts kāds pleds, kura materiāls smagumā nav vienlīdzīgs segas pildījumam, segas pildījums tiek nospiests, tā šķiedra tiek bojāta, un arī tas var saīsināt segas kalpošanas laiku.

Vasaras karstajā laikā, guļot zem biezākas segas, ķermenis svīst vairāk un Tava vissezonas vai ziemas sega ir pakļauta pārlieku lielam mitrumam, kas bojā pildījuma šķiedru un saīsina segas lietošanas laiku. Tāpēc iesaku izvēlēties tieši vasarai paredzētā biezuma segu, kas ļaus Tev baudīt miegu atbilstīgi guļamistabas apstākļiem: viegli, elpojoši un termoregulējoši.

Ja istabā, temperatūru regulējot pats, operējot ar apsildāmajiem radiatoriem vai kondicionētāju, vari nodrošināt vienmērīgu gaisa temperatūru gan ziemā, gan vasarā, tad droši vari izvēlēties tikai vienu segu.

Mūsu piedāvājumā vari atrast četru biezumu zīda šķiedrām pildītas segas, no kurām divas sakombinēsim saskaņā ar Taviem apstākļiem un vajadzībām. Iesākoties siltajai sezonai, sāc ar plāno — vasaras segu no kolekcijas „Harmonija” vai „SAPNIS”! Izvēle ir plaša!


Comments