picture

Kas tad ir īsti Zīda pildījuma sega?

image

Zīda pildījuma sega sastāv no pildījuma un tās ārējā apvalka. Segas pildījums ir augstākās kvalitātes garšķiedras Mulberry zīds, kas ir segas primārā sastāvdaļa, kas nodrošina ar siltumu un apsegšanās funkciju. Pildījumu pārklāj no visām pusēm apvalks, kas segas pildījumu notur kopā.

Atgādinām, ka Silk Secret segu pildījums ir Top kvalitātes garšķiedras Mulberry zīds un apvalkā tiek izmantots augstas kvalitātes, izturīgs kokvilnas satīns ar augstu auduma blīvumu 300TC.


Lūdzu nejauciet zīda segu ar zīda auduma palagiem! Cita ražošanas tehnika!Zīda pildījuma segas ir roku darbs un kvalificējas kā luksus prece


Zīda pildījuma segas, kas tiek ražotas izmantojot roku darbu ir kvalificējamas un vērtējamas kā luksus segas. Pirmām kārtām tās pildījums ir viennozīmīgi 100% augstas kvalitātes dabiskās garas šķiedras Mulberry zīds (citādāk nemaz nevar būt) un tas tiek piešūts ar rokām pie apvalka, lai nemainīgi noturētos visu segas lietošanas laiku. Papildus nošuvumi pa segas virspusi nav un nav nepieciešami. Šūšana ar rokām tiek izmantota, lai izvairītos no kvalitatīvā zīda šķiedras pildījuma saspiešanas un segas termoregulācijas un elpotspējas sabojāšanas. Tā ir pati augstākā metode zīda pildījuma segu izgatavošanā, kā rezultāts ir fantastisks, skaists, ar augstāku kvalitāti un labo zīda īpašību saglabāšanu. Šobrīd tirgū lielāko daļu zīda pildījuma segas netiek izgatavotas ar rokām, jo pildījumā ir zemākas kvalitātes zīds, kas īsa šķiedra. Lai šūšana būtu iespējama ar rokām, izmanto tikai garas šķiedras zīdu. Šīs segas būs nošūtas pa segas virspusi, visbiežāk kvadrātos. Protams, lētāks produkts būs izmantojot šūšanu ar tehnoloģijām, tāpēc šī ir metode, ko izmanto vairums citu piegādātāju.

Vēlos pieminēt arī to, ka šīm segām nebūs sānu malā rāvējslēdzēja, kuru atverot var aplūkot zīda kvalitāti un dabiskumu. Turklāt augstas kvalitātes segām šis rāvējslēdzējs vienmēr būs.


Papildus augstajai zīdkoka zīda kvalitātei, kas ir termoregulācijas nodrošinājums, ko rada gaiss, kas ir piepildījies starp smalkajiem zīda šķiedras pavedieniem ir  viens no iemesliem, kāpēc Silk Secret zīda pildījuma segas ir tik vieglas, ērtas un efektīvas, lai radītu izcila miega kvalitāti, kad nepieciešams sasilda un, kad nepieciešams atvēsina.

Bieži vien, ja aplūkosiet segu piedāvājumu visā pasaulē, pamanīsiet terminus, "Duvet", "Comforter". Pamatā nozīme ir viena un tā pati - sega. Terminu "Duvet" izmanto vairāk Eiropā, "Comforter" Amerikā. Pamanīsiet arī terminu "Quilt", to izmanto vairāk Ķīnā un apzīmē tieši segas, kuras ir pildītas ar pildījumu.


Izvēlies Silk Secret zīda pildījuma segas un esi drošs par tā kvalitāti un īstenumu un par visām īpašībām ar ko tevi šī sega nodrošinās.


Comments