picture

Zīda gultasveļas praktiskā puse

image

Šajā rakstā piedāvājam iepazīt Silk Secret zīda gultasveļas praktiskās priekšrocības.


Segas iesiešana zīda pārvalkā

Zīda gultasveļa ir ārkārtīgi gluda, mīksta un maiga. Daudzus zīda gultasveļas cienītājus dara bažīgus tas, ka sega zīda pārvalkā dažkārt var paslīdēt uz vienu vai otru pusi. Lai tas tā nenotiktu un sega zīda pārvalkā noturētos visu lietošanas laiku, mēs esam radījuši nebijušu risinājumu.

Zīda pārvalka iekšpusē, katrā stūrītī, ir atrodamas lentītes, ar kurām var piesiet zīda šķiedrām pildīto segu, savukārt katrai zīda segai ir cilpiņas, aiz kurām to piestiprina pie pārvalka ar šīm lentītēm.
Zīda pārvalka aizdare

Zīda segas pārvalka aizdare ir slēgta tipa rāvējslēdzējs, kas atrodas pārvalka lejasdaļā gandrīz visā garumā. Tādējādi segu ievietot vai izņemt ir ļoti viegli, turklāt tā ir pilnīgi noslēgta, atrodas tikai un vienīgi iekšpusē un ilgu laiku saglabājas tīra.

Rāvējslēdzējs ir ļoti smalks, tas nekādi netraucē gulētāju un labi sader ar smalko zīda audumu.
Zīda palags ar gumiju

Zīda palags ar gumiju gulētājam sagādā ērtības un komfortu. Ja tavai gultai ir iespēja brīvi uzlikt palagu ar gumiju, tad noteikti iesakām to izvēlēties. Zīda palags ir ārkārtīgi maigs un mīksts, tāpēc gumija palīdz tam nenoslīdēt un noturēties savā vietā visas nakts garumā.

Esam paredzējuši, ka palagu var izmantot līdz pat 35 cm biezam gultas matracim. Pieskaņo palaga izmēru matrača izmēram un esi drošs, ka palags tavai gultai derēs!
Zīda palags bez gumijas

Ja nevari lietot palagu ar gumiju vai vienkārši nekad tādu neizvēlies, uztraukumam nav pamata — mēs piedāvājam arī zīda palagus bez gumijas. Tā izmērs — 240 × 270 cm — ir gana liels, lai uz gultas tu to varētu nofiksēt bez gumijas palīdzības. Noderēs arī tad, ja tev ir gan ļoti plata, gan augsta gulta.
Zīda spilvendrānas locījuma zona

Zīda spilvendrānas locījuma zona spilvendrānas atvēruma galā ir būtisks faktors, īpaši, ja ir vidēji augsts vai augsts spilvens. Milzīga priekšrocība ir samērā gara (dziļa) locījuma zona — tad spilvens tiek pilnīgi nosegts un spilvendrāna netiecas atvērties.

Par to esam padomājuši — un zīda spilvendrānas šobrīd piedāvājam ar samērā dziļu locījuma zonu: 50 × 60 cm izmēra spilvendrānai — 28 cm; 50 × 70 cm izmēra spilvendrānai — 30 cm.

Ja tu esi saskāries ar šādu problēmu, tad vari to atrisināt, izvēloties Silk Secret spilvendrānas.Ērti, praktiski un droši!

Izvēlies Silk Secret zīda gultasveļu un baudi bezgalīgu komfortu, labsajūtu un dziļu miegu!

Comments