picture

Kā mums atdot atpakaļ pirkumu


Esam pārliecināti, ka būsiet apmierināts ar pirkumu pie mums, taču, ja kāda iemesla dēļ Jūs vēlaties pirkumu mums atdot atpakaļ, šeit uzzināsiet, kā to izdarīt.

1. Lūgums uzmanīgi apskatīt preci, bet nelietot to, kā arī nesabojāt un saglabāt oriģinālo iesaiņojumu.

2. Atcerieties, ka Jums ir jāsaglabā dokumenti par preces iegādi un saņemšanu.

3. Lai vienotos par pirkuma atpakaļatdošanu, lūdzam vispirms sazināties ar mums pa e-pastu info@silksecret.lv vai pa tālruni + 371 29269161, lai mēs nosūtītu Jums atteikuma veidlapu un sarunātu, kādā veidā pirkums tiks nodots atpakaļ.

4. Pirkumu Jūs varat atdot atpakaļ 14 kalendāro dienu laikā no preču saņemšanas dienas, un par preci samaksāto naudu mēs ieskaitīsim atpakaļ Jūsu kontā septiņu darbdienu laikā.

Svarīgi!

Atsakoties no preces, nauda par notikušu piegādi netiks atmaksāta. Tāpat netiks atmaksāta nauda par pirkuma atpakaļatdošanas piegādes izmaksām, izņemot, ja prece neatbilst nopirktajai vai ir bojāta piegādes laikā.

Uzsākot iegādātās preces lietošanu, pircējs apliecina, ka tā atbilst pasūtītajai, un preci vairs nevar atdot atpakaļ.

Ja mēs saņemsim tikai daļu no preces un tās sastāvdaļām vai preci tādā stāvoklī, kas neatbilst tam, kādā tā bija izsūtīta Jums, mēs ieturēsim saprātīgu summu mūsu izdevumu segšanai vai atdosim atpakaļ preci Jums, ja tā būs nederīga otrreizējai pārdošanai.

Vairāk informācijas par atpakaļatdošanas procedūru uzzināsiet distances līgumā, ar kuru noteikti iepazīsieties, kad veiksiet pirkumu mūsu interneta veikalā. Daudz plašāku informāciju par atteikuma tiesībām un distances līgumu var uzzināt www.ptac.gov.lv