picture

Kāpēc zīds

Trešdaļu dzīves Jūs pavadāt guļot, baudiet šo laiku — baudiet komfortu, siltumu, vieglumu, dabiskumu un saldu miegu.

Zīds uzlabo veselību, izskatu un naktsmieru. Zīds ir ekoloģisks un dabisks, draudzīgs bērniem un visiem, kas cieš no alerģijām.

Ekoloģiski tīrs un dabisks materiāls

Izstrādājumu ražošanā ir izmantots 100% augstākās kvalitātes garšķiedras Mulberry zīds, kura kvalitāte un izcilās īpašības padara to par augstvērtīgāko no visiem zīdiem un arī citiem materiāliem. Tas ir dabisks, ekoloģiski tīrs, hipoalerģisks un antibakteriāls materiāls.

Hipoalerģisks materiāls

Zīdam piemīt dabiskas hipoalerģiskas īpašības. Salīdzinot ar dūnu, vilnas segām un kokvilnas gultas veļu, putekļu ērcītes un baktērijas zīda izstrādājumos nespēj vairoties. Zīda izstrādājumus speciālisti iesaka ne tikai alerģijas slimniekiem, bet arī tiem, kas cieš no neirodermīta, aknes, psoriāzes, ekzēmas, sēnīšu infekcijas. Zīda audums ir piemērots gan sevišķi sausai ādai, gan tiem, kas pārmērīgi svīst.

Lieliska termoregulācija

Zīda pildījuma segas, atšķirībā no dūnu un sintētisko šķiedru pildījuma segām, nodrošina vienmērīgu siltumu neatkarīgi no gadalaika. Ziemā zem segas būs patīkami silti, bet vasarā — atvēsinoši. Tieši tas, kas ir nepieciešams, lai Jūs būtu izgulējies un možs katru rītu.

Ideāls mikroklimats

Zīda šķiedra spēj uzņemt mitrumu līdz pat 30 % no sava svara, tajā pašā laikā taustāmi paliekot sausa, jo zīdam piemīt unikālas mitruma vadīšanas spējas, kas notiek labas gaisa cirkulācijas ietekmē. Tādā vidē neveidojas pelējuma sēnītes un baktērijas — tas nozīmē, ka izstrādājumi nodrošina Jūsu veselībai draudzīgu vidi. Tajā pašā laikā zīds ļauj ādai brīvi elpot, samazina svīšanu un rada normālu ādas pH līmeni.

Komforts visu nakti

Ar zīda šķiedrām pildītām segām piemīt īpašs vieglums, maigums un piekļāvība, kas nepieciešama, lai pilnīgi apsegtu ķermeni. Zīda izstrādājumi ir īpaši ieteicami personām, kas cieš no asinsrites traucējumiem, sāpēm locītavās, reimatisma, artrīta, Parkinsona slimības un kustību traucējumiem, jo izstrādājumiem piemīt lieliska profilaktiskā iedarbība pret šīm slimībām. Segas nodrošinās vēl nepieredzētu komforta un brīvības sajūtu.

Aizkavē ādas novecošanos

Zīds ir vispiemērotākā izvēle naktsmiera laikā, tā struktūra ir izteikti maiga un gluda, sniedzot ādai un matiem izcilu maigumu. Āda saskarē ar zīda šķiedru nenoveco, bet atjaunojas. Zīda olbaltumviela fibroīns aizsargā ādas dabisko mitrumu un paaugstina ādas elastību, jo spēj piesaistīt un noturēt lielu daudzumu mitruma vairāk nekā citi mitrinošie komponenti. Tas nozīmē, ka sejas āda tiks pasargāta no ikrīta izgulējumu rieviņām un iegūs veselīgu izskatu. Savukārt mati būs gludāki, mīkstāki un spīdīgāki. Piedevām zīda gultas veļa uzlabo miegu un novērš stresu, kas arī palīdz ilgāk saglabāt jaunību.

Gadsimtiem pārbaudīta vērtība

Zīda šķiedras izstrādājumi ir atzīti par visgreznākajiem jau senos laikos, kad tos Tālajos Austrumos lietoja Ķīnas un Japānas imperatori. Šis vērtējums ir saglabājies nemainīgs arī mūsdienās. Zīda lielākās vērtības ir tā siltums, vieglums un dabiskums. Pašlaik, kad pasaulē valda ekoloģiskuma kults, daudzi izvēlas ar zīda šķiedru pildītas segas, spilvenus un zīda gultas veļu, kas ir 100% dabiski.

Elegance un izsmalcinātība

Zīds visos laikos ir bijis un ir uzskatīts par greznības, maiguma, komforta un dabiskuma apvienojumu, tāpēc zīda izstrādājumi ienesīs Jūsu guļamistabā ne tikai veselību un pilnvērtīgu miegu, bet arī izsmalcinātu noskaņu.