picture

Atsauksmes

Mūsu klientu atsauksmes lieliski apstiprina, ka zīds labvēlīgi maina viņu dzīvi un pasaules uztveri, viņi ir pārsteigti un pateicīgi.

Paldies mūsu klientiem par atsauksmēm! Jūsu domas mums ir svarīgas un īpašas! Vēlamies, lai mūsu sadarbība būtu labā un patīkamā līmenī, kā arī piedāvātās preces būtu kvalitatīvas un atbilstu jūsu vēlmēm! Ja arī Tu vēlies ievietot savu atsauksmi šajā sadaļā, tad sūti informāciju uz e-pastu - info@silksecret.lv vai zvani uz telefonu - 29269161

Lietoju zīda segas komplektu Sapnis un spilvenus ar zīda pildījumu visu gadu un guļam saldi jau vairākus gadus! Esmu gan spilvenus, gan segu arī mazgājusi un tie it nemaz nav zaudējuši savu kvalitāti!


Žanna

05.07.2024

Zīda ceļojumu komplekts ļauj paņemt līdzi komfortu un māju sajūtu uz ikvienu pasaules nostūri.


Daiga

05.07.2024

Ļoti patīk spilvendrānas!


Olga

05.07.2024

Preces gana dārgas, tāpēc pirkumi ir reti. Bet, jebkurā gadījumā, arī salīdzinot ar konkurentiem, tās ir kvalitatīvas.


Ieva

05.07.2024

Bez acu maskas aizmigt vairs nespēju. Būs jāpasūta vēl viena!


Iluta

05.07.2024

Esmu pārliecināta, ka Silk Secret izstrādājumi ir kvalitatīvāki par konkurentu produkciju, kas aktīvi un agresīvi reklamējas. Pastāstiet plašākai auditorijai vairāk par sevi!


Anitra

05.07.2024

Zīda spilvendrāna ļauj sejas ādu un matus saglabāt gludus un mirdzošus!


Paula

05.07.2024

Tas padara dzīvi patīkamu!


Alla

05.07.2024

Zīda segas maigas pūkas manam sapnim.


Inga

05.07.2024

Ļoti sirsnīgi, korekti - neuzbāzīgi piedāvājumi. Paldies, ka arī Latvijā ir iespēja baudīt to pašu labāko - dabīgas zīda šķiedras produkciju, jo trešdaļas sava mūža pavadām tieši gultā un tai jābūt perfektai.


Biruta

05.07.2024

Lietoju palagu, spilvendrānu un acu masku.. laba kvalitāte, patīkama sajūta, esmu ļoti apmierināta!


Olga

05.07.2024

Pateicība par labu kvalitāti. Lietoju spilvendrānas un matu gumijas.


Jeļena

05.07.2024

Lietoju nu jau otro pēc kārtas ar zīdu pildītu segu un nevaru vairs iedomāties savu dzīvi bez tās. Tā sajūta, kad sega uzsedzot virsū klusi (bez čaukstēšanas) cieši apklājas apkārt ir fantastiska. Novēlu katram ko tādu reiz piedzīvot. Vistrakāk ir atvaļinājumos, jo viesnīcās segas ir skaļas, biezas un sviedrējošas.


Ineta

05.07.2024

Labas kvalitātes preces. Laipna apkalpošana un serviss.


Silvija

05.07.2024

Mani priecē vienmēr sirsnīgā attieksme pret klientu. Visiem pieciem mazbērniem ir labs miedziņš ar jūsu segām un spilveniem, meitenēm arī matu gumijas iet pie sirds.


Alda

05.07.2024

Jūsu izstrādājumi ir lieliski! Vairs nevaru iedomāties citu segu, spilvenus vai spilvendrānas. Tās ir arī labākās dāvanas. Nesen saņēmu no draugiem dāvanā zīda apmetni...Grūti iedomāties vēl labāku dāvanu. Ļoti patīk Jūsu mājaslapa, serviss un komunikācija sociālajos tīklos.


Dzintra

05.07.2024

Lietoju: segas, virspalagus, spilvendrānas. Esmu ļoti apmierināta.


Māra

05.07.2024

Gan zīda izstrādājumi, gan serviss ir visaugstākajā līmenī! Lietoju gan spilvendrānu, gan acu masku, gan matu gumijas! Man viss ļoti patīk!


Jūlija

05.07.2024

Plānā zīda vasaras sega ir izcila visu cauru gadu. Lieliska termoregulācija.


Marita

05.07.2024

Zīda apmetnis ir silts un mīksts. Lielisks pirkums!


Baiba

05.07.2024

Siltas un vieglas segas. Pirktu vēlreiz.


Kate

05.07.2024

Lietoju Silk Secret iegādātās zīda spilvendrānas un zīda spilvenu. Esmu ļoti apmierināta ar kvalitāti, jo spilvendrānas, salīdzinot ar citā veikalā iegādātām, izrādījās izturīgākas pret mazgāšanu . Šī iemesla pēc pasūtīju arī palagus. Spilvenu nav iespējams aprakstīt vārdiem, jo aizmiegu un guļu, kā tālā bērnībā. Esmu arī ļoti pateicīga Ingai par detalizētu konsultāciju zīda gultas veļas kopšanas sakarā.


Tatjana

05.07.2024

Lieliski izstrādājumi, izsmeļoša informācija par tiem, nevainojams serviss. No sirds iesaku!


Maira

05.07.2024

Ja kaut reizi esi aizdomājies par zīda izstrādājumu lietošanu, Silk Secret ir īstā vieta. Sāc ar jautājumu izdošanu par ieinteresējošo produktu un tad izvēlies. Es jau četrus gadus lietoju zīda gultas veļu un zīda segu, šī sajūta nav aprakstāma, kad zīds apvij ķermeni. Vasarā atvēsina, ziemā sasilda. Paldies Ingai par vienmēr zinošām konsultācijām, ir bijis grūti izvēlēties, bet ar Ingas palīdzību tas ir viegli. Paldies.


Inese

05.07.2024

Ļoti apmierināta ar zīda pildījuma segu. Izcila kvalitāte.


Ilona

05.07.2024

Zīda segas komplekts sapnis man tiešām ir kā Sapnis! Paldies!


Solvita

05.07.2024

Zīda pildījuma segas ir vieglas, pietiekami siltas un patīkamas lietošanā. Man ir vasaras, vissezonu un ziemas segas. Ar tām esmu ļoti apmierināts.


Romuald

05.07.2024

Jūsu piedāvātie zīda izstrādājumi ir izcilas kvalitātes, perfekti iesaiņoti, piegāde super ātra. Par servisu vispār - visaugstākais novērtējums. Jums vienmēr klients ir pirmā vietā. Laiks izstāstīt par preci, uzklausīt, ieteikt. Super, paldies, ka jūs esat. Prece izcila. Noteikti turpināšu pie jums iepirkties!


Inita

05.07.2024

Zīda sega bērniem ir lieliska, jo bērnam nav ne karsti, ne auksti. Viegla un piekļaujoša.


Kristīne

05.07.2024

Esmu absolūti iemīlējusies zīda izstrādājumos un nevaru iedomāties kvalitatīvu naktsmieru bez maigā zīda gultasveļas pieskāriena un siltās sedziņas! No sirds priecājos, ka 3 gadus atpakaļ iepazinu Silk Secret radīto zīda spilvendrānu un acu masku un šobrīd ar vīru baudām gan zīda gultasveļu, gan zīda pildījuma spilvenus, gan segas!


Iveta

05.07.2024

Man vismīļākais ir Silk Secret pleds. Tas ir maigums kādu atceros no bērnības. Ļoti labi notur siltumu kā virssega ziemas naktī, kalpo kā pleds dienas atpūtas brīžiem. Un vēl man patīk zīda matu gumijas. Un acu maska ir dievīga.


Solvita

05.07.2024

Tā kā esmu iegādājies vairākas lietas no Silk Secret internetveikala, grūti būs ko izcelt, jo ikviena prece ir kvalitatīva un patiesi dara priecīgu un apmierinātu jebkuru no mūsu lielās ģimenītes saimes. Sieva patiesi apmierināti izbauda segas komplektus, es - palagu un spilvenu + vasaras segu (ar kuru pat nav auksti ziemas mēnešos). Bērni - bērnu segas, pledu pie TV (pagaidām ir iegādāts tikai viens, bet kā rāda pieredze, ar vienu ir par maz, jo plēšās visi par to pašu vienu). Tā kā pavisam tuvākā nākotnē iegādāsimies vēl un ,protams, gaidām kaut ko jaunu Jūsu internetveikala plauktos.


Lauris

05.07.2024

Esmu sajūsmā par segām gan no kolekcijas Klasika, gan no Harmonijas, vasaras segas! Vieglas kā pūkas!


Irita

05.07.2024

Es ļoti apmierināta ar spilvenu Harmonija. Lieliski varu to iekārtot sava kakla vajadzībām. Tā kā man spranda ir jūtīga, guļot uz šī spilvena, nekad nav sāpējusi galva vai spranda, pamostoties no rīta. Spilvens ir elpojošs, nesvīst. Tas ir vienkārši lielisks!


Gundega

05.07.2024

Ikdienā sedzos ar zīda dubulto segu - Komforts un esmu ļoti apmierināta! Manai ģimenei ļoti patīk ceļojuma spilvens - Relax. Ir vērts iegādāties zīda segas, spilvenus un citus zīda izstrādājumus - tā ir investīcija - labsajūtai.


Alīna

05.07.2024

Zīda spilvendrāna kalpo ilgi, mazgāšana neietekmē kvalitāti!


Dina

05.07.2024

Burvīgi un augstas kvalitātes zīda izstrādājumi! Iesaku iegādāties!


Gunita

05.07.2024

Zīda gultas veļas glāsmainais pieskāriens liek justies īpašai kā karalienei. Sejas āda un mati no rīta pamostoties ir maigi kā zīds.


Anitra

05.07.2024

Vīram spilvens patīk, gulēt ir ērti. Galvenais, ko pamanījām - spilvens tur formu, nesaspiežas gulēšanas laikā, kā parastais sintētiskais vai dūnu spilvens. Nevajag katru rītu un vakaru atgriezt tam formu. Super, ka ir aizsargspilvendrāna, kuru var noņemt un viegli izmazgāt. Manuprāt tas ir īpaši aktuāli vīriešiem kā arī slimības laikā, vasarā, kad vairāk svīst. Un nevaru neatzīmēt to, ko grūti ieraudzīt bildēs, bet izskatās ļoti skaisti un dārgi - baltais spilvendrānas audums ar baltiem ziedu zīmējumiem.


Tatjana

01.18.2024

Sveiki. Saņēmu šodien apmetņus. Superīgi! Sākumā liekas vēsi, bet kad uzklāj - tāds siltums.


Sandra

01.03.2024

Esmu bezgala pateicīga par savu spilvendrānu. Tā ir pārsteidzoši blīva, kvalitatīva un patīkama. Esmu to jau mazgājusi, ievērojot rekomendācijas un tā nemainīja sākotnējo izskatu. Liels paldies.


Ilze

01.02.2024

Labrīt, mani nupat pamodināja!!!! Gulēju kā Dieva ausī! Sega bija silta un maigi aptveroša, spilvens pareizā augstumā! Miegs ļoti salds. Esmu ļoti priecīga!


Māra

11.16.2023

Joprojām guļu ar Jūsu dāvināto vasaras segu un jūtos izcili! Paldies liels Jums! Ļoti viegla - kā pūciņa! Bet, bez segas, mīļākā lieta, kuru sargu no visiem ir matu gumija!!! Tai ir pareizais izmērs, forma un īpašības, kas maniem matiem ļoti patīk!


Ieva

11.02.2023

Sega lietojās ļoti labi. Mazdēls tikpat kā naktis vairs nesvīst. Vismaz pidžama vairs nav jāmaina.


Inita

11.02.2023

Man un meitām ļoti patīk viss ko esmu sūtījusi. Spilvendrānas lietojam visu laiku. Matu gumijas mums tagad ir tikai zīda. Acu maska labākā! Un gultas veļa..mm lieliska.Viņa ieņem ķermeņa siltumu, tā ir interesanta sajūta. Paldies! Mums patīk zīds! Un noteikti sūtīšu vēl! Un paldies par ļoti ātri izpildītiem pasūtījumiem!:)


Kristiāna

09.29.2023

Es pati izmēģināju spilvenu un secināju, ka reklāmā teiktais atbilst patiesībai - spilvens nesaplok, saglabā savu formu, ir mīksts un patīkami vēss. Komplektā ar dabīgā zīda spilvendrānu - maiga un patīkama sajūta. Iepriekš lietoju vasaras dūnu segu. Lai arī plāna un elpojoša, tā tomēr sviedrēja, turklāt bija ļoti viegla - man gribējās mazliet smagāku segu. Zīda sega Harmonija bija tieši tāda - nedaudz smagāka, patīkami silta, tomēr nekad neesmu sasvīdusi, guļot ar šo segu. Tāpēc tagad nopirku segu dāvanai dēlam un spilvenu ar zīda spilvendrānu - draudzenei.


Dace

09.20.2023

Tik superīgas zīda matu gumijas!


Anna

09.14.2023

Ļoti apmierināta ar kvalitāti! Kad saņēmu komplektu SAPNIS, domāju, ka sega par plānu un būs auksti pa nakti. Bet biju pārsteigta, bija silti un sega ļoti maiga.


Līga

09.12.2023

Paldies, spilvendrāna tiešām vienreizēja! Šodien atnesu uz darbu parādīt meitenēm, izskatās, ka būs rudenī vēl viens pasūtījums!


Inga

09.10.2023

Kad vīrs pamanīja, cik man ir nepārspējams miegs uz zīda ceļojuma spilventiņa un kopā ar zīda acu masku, viņš arī sev ir sācis gribēt tādu melnu un glītu. Glāsmaina sajūta acīm. Arī brīvdienās, ja gribas nosnausties pēcpusdienas gaismā, acu maska ir teju neaizvietojama.


Sanija

09.03.2023

Gribēju pateikt par apmetni, tas ir kolosāls, mēs visi mājās to novērtējam un izbaudam, pat nevar izteikt vārdos tās sajūtas, tik baudāms. Es baudu kvalitāti!


Ilona

09.01.2023

Katru vakaru tagad ir cīniņš, kurš gulēs uz zīda spilvendrānas, bērni man to konfiscē, jo ļoti patīk. Segu šobrīd nesanāk notestēt, jo ir tik silts, ka izmantoju tikai jauno skaisto konvertu un izskatās, ka vasaras sega būs perfekta visu ziemu. Paldies Jums par lieliskiem un ērtiem produktiem!


Vita

08.28.2023

Komplekts SAPNIS tiešām ir Sapnis! Gan pārvalks, gan sega! Izcili! PALDIES!


Solvita

07.10.2023

Paldies! Saņēmu! Tās ir izcilas! Tagad jānobriest visai zīda gultasveļai!


Ilona

07.04.2023

Es kā esmu iegūlusies zīda gultasveļā, tā nebeidzu kaifot jau kuro mēnesi. Tās tiešām ir tik labas sajūtas! Jāņu brīvdienās biju izbraukusi ar nakšņošanu citur un savu gultasveļu ņēmu līdzi. Vairs savādākā gultasveļā negribas gulēt!


Ivita

06.30.2023

Ļoti uzrunā jūsu pārdoto zīda izstrādājumu kvalitāte un jūsu attieksme. Iepriekš biju pirkusi citur spilvendrānu, diemžēl kvalitāte pievīla.


Ivita

06.30.2023

No sākuma baidījos par to kopšanu, bet ir ļoti labi. Tagad karstajā laikā ļoti atvēsina. Es esmu ļoti priecīga, ka arī grumbas neveido guļot!


Gunita

06.29.2023

Mēs visi baudam saldu miegu! Kate teica: "Mammu, es guļu kā lācis. No rīta tūlīt kā ceļšos, bet nevaru, iekrītu spilvenā". Prasu Dārtai: "Dārtiņ, kā tev zīda segā gulēt?", esot ļoooti labi! Es jau zinu par ko viņas runā.


Beāte

06.22.2023

Uldis riktīgi mazāk krāc, šonakt pa visām dienām pirmo reizi dzirdēju. Kad sega piekļaujas, tas ir baudīgi. Man nedaudz par siltu, tagad karstajā laikā tik pie muguriņas pieturu segu. Būs interesanti rudenī pačekot. Esmu pārsteigta, ka svarā viegla sega, dod tik labu sajūtu, esmu itkā smago segu cienītāja, bet tagad zinu, ka tas saistīs ar to, ka smagās no smaguma ir pie muguras, bet te dēļ zīdiņa viss tik maigi pieguļ. Patiesi jāsaka, Kaifīgi!


Beāte

06.22.2023

Šodien saņēmu savu segu SAPNIS. Komplekts ir vienkārši fantastisks. Jau labu laiku esmu iemīlējusies zīdā un nu sapratu, kas tas būs uz mūžu! Paldies par šo burvīgo komplektu!


Iluta

06.20.2023

Bija izdevība nakšņot ar zīda segu SAPNIS Avokado variantu. Ļoti patika tās biezums.


Zane

06.05.2023

Vēlējos Jums pateikt lielu paldies par zīda acu masku. Tā ir vienkārši karaliska! Kvalitāte ir visaugstākajā līmenī. Šonakt varēšu justies īpaša! Pilnīgi noteikti ieplānošu savu budžetu, lai varētu arī iegādāties zīda segu! Paldies.


Iluta

06.03.2023

Gribēju padalīties ar savām sajūtām. Nu jau pāris nedēļas guļu ar plāno sedziņu vasarai, ak, Dievs, cik tā sega ir fantastiska, pilnīga termoregulācija, nav ne karsts, ne auksts ar viņu, un tik viegla un mīksta. Man nekad nav bijusi tik laba sega, es vienkārši dievinu šo sajūtu un savu vasaras segu. Noteikti iegādāšos arī ziemas sezonai jaunu sedziņu pie Jums. Sirsnīgs paldies!


Laura

05.30.2023

Saņēmu spilvendrānas, izmēri perfekti, paldies!


Kristīne

05.22.2023

Paldies! Segu saņēmu! Ļoti ātri, trešdien pasūtīju un piektdien jau varēju izbaudīt! Patika gulēt zem zīda segas, neskatoties, ka tā ir mega plāna, ir silti. Turpināšu vērot sajūtas! Paldies par jaunām sajūtām!


Jeļena

05.20.2023

Šis ir tiešām burvīgs apmetnis, ne tikai pašai, bet arī ciemiņi garos vakaros apsedzas uz dīvāna un vairs negrib celties, jo ļoti patīkams siltums un apmetnis ir tiešām maigs un zīdains!


Sandija

04.23.2023

Zīda apmetni Ziloņkaula krāsā lietoju visur un vienmēr, mājās un ārpus mājas. Jo īpaši tas man ir svarīgi praktizējot kundalini jogu relaksācijas un meditācijas brīžos, kad ķermenim ir nepieciešams siltums. Uzklāju to uz pleciem vai apsedzos, kad esmu guļus pozā. Paldies!


Anna

04.23.2023

Apmetnītis ir mans mīlulis, tieši šodien atpūtos diendusā un apsedzos ar to - tas ir brīnišķīgs!


Evija

04.19.2023

Добрый день! Посылку получила, всем очень довольна. Шёлковый плед был подарок, ещё комментарии не услышала. Шёлковые наволочки были подарок, все остались очень довольны и теперь хотят полностью такое белье. У моих сыновей будут в мае день рождения, я им приготовила в подарок каждому по Шёлковое одеяло. Ещё раз спасибо за качественную продукцию.


Люба

04.18.2023

Добрый день, мне очень нравится тюрбан, сам шелк и качественный пошив. Спасибо


Olga

03.27.2023

Tieši nedēļu jau kā baudu zīda veļas burvību. Spilvens ir neizsakāmi ērts, vairs nemoka galvas un kakla sāpes. Virsmatracis silda no apakšas un dod papildus komfortu, veļas pelēkais sudraba tonis ir fantastisks, dzīvē izskatās daudz skaistāk kā varēju iedomāties un lieliski saplūst ar manu interjeru. Esmu par katru pirkumu sajūsmā. Acu maska ir ļoti ērta un patīkama un tas fakts, ka tā ir pildīta ar mullbery zīdu, to padara par vēlamāku izvēli starp citiem analoģiskiem piedāvājumiem. Un, protams, es sapratu, ka man vajag arī segu, tāpēc esmu priecīga par piedāvāto iespēju, iegādāties to ar atlaidi, jo tieši pāris dienas pirms nolēmu, ka man to vajag vēl lielākam komfortam. Šajā īsajā laikā, tieši pateicoties Jums, esmu daudz ko izpratusi un ieguvusi daudz informācijas par zīdu un tā labvēlīgo ietekmi, kā arī par tā kopšanu. Un zīda apmetnis - tas arī ir fantastiks, guļu kā ar plīšu lācīti, tik mīksts un maigs un sildošs… Iegādājos specializētu kopšanas līdzekli zīdam, izrietot no Jūsu piedāvātajiem, par ko papildus Paldies!


Evija

03.20.2023

Thank You for such amazing service! Easy to order, fast to get. I received a Diamond, not Just a pillow cases and duvet cover. Beautiful colour, nicer than I expected. Exellent quality, made so profesionally! It was one of the Best ever Luxury gifts I made for myself! Love it 1000%. Wishing You all the Best in what You do. It is realy a Luxury! Sincerely


Daiva

03.13.2023

Jau brīvdienas pavadījām zem jaunās segas. Mēs esam sajusmā no šīs segas, tas ir kaut kas ļoti īpašs un tik maigs, komfortabls un veido luxury sajūtu. PALDIES JUMS par šo kvalitāti!!!!


Alīna

02.20.2023

Pagaišajā nedēļā nopirku pie Jums zīda segu un vēlos izteikt lielu paldies par to, ka Jūs esat. Meklējot segu, nemaz nezināju, ka zīds dalās uz mulberry un tussah zīdiem un par viņu būtiskajām atšķirībām. Staigāju pa veikaliem - taustīju. Neviens konsultants veikalā nestāstīja par mulberry un tussah zīda veidiem. Protams, cena viņām atšķirās, un es kā klients, meklējot labāku kvalitāti un izdevīgāku cenu, gandrīz nopirku tussah zīda segu. Likās - taču 100% zīds, ko vēl vajag? Bet pirms pirkšanas lētāko (tussah) zīda segu, sāku pētīt Jūsu mājaslapu. Tad arī uzzināju par šiem veidiem un ar ko viņi atšķirās. Kaut gan biju liela pretiniece iepirkties internetveikalā, neredzot un netaustot segu, bet pēc sarunas ar Jums sapratu, ka Silksecret būs mans veikals, jo tur ir mana sega :) Realitātē vairāk informācijas ieguvu no Jūsu mājaspalas, nekā no taustīšanas veikalā. Ļoti gaidījām sūtījumu. Un esam ļoti apmierināti ar pirkumu. Paldies Jums par to, ka uzrakstat/izstāstat visus sīkumus, kas attiecās uz zīda segas izvēli. Tas tiešām palīdz izvēlēties sev piemērotāko. Paldies par saldiem sapņiem.????


Alisa

02.09.2023

Gribēju pateikt paldies par brīnišķīgo spilvenu Harmonija. Pēdējos gadus meklēju sev piemērotu spilvenu un nevarēju atrast. Tad tagad mani meklējumi ir beigušies! Paldies.


Tereza

01.30.2023

Благодарна Silk Secret за качественный продукт. Качество соответствует цене. Подушки очень удобные, одеяло приятное, теплое.


Anna

01.30.2023

Viss ir perfekti! Kādreiz arī priekš sevis gribētu iegādāties tādu. Meitai dēļ alerģijas noņēmu gultas lāci, bet ar jauno zīda pārvalku viņa katru vakaru smaidot apsedzas un segu apķer kā lāci. Ļoti patīk!


01.05.2023

Mīļš paldies par balto zīda apmetni, šodien saņēmu, ir neizsakāmi patīkami saņemt skaistas lietas, kas radītas ar mīlestību un īpašu rūpību!


Ināra

01.03.2023

Paldies par brīnišķīgo zīda apmetni, tik patīkami mīksts un silts. Nespēju noturēties un tikko pasūtīju arī ziloņkaula krāsā, būs ideāla krāsu saderība. Patiesībā es jau sen gaidīju, kad būs pieejami šie zīda pledi, tie patiešām ir ļoti skaisti.


Ilze

12.27.2022

Zīda sega Komforts būs mammai dāvanā! Jo pašiem tāda ir un esam sajūsmā!


Laura

12.20.2022

Ar zīda apmetnīti tikko apsedzos, lasot grāmatu un visur nesu līdzi pa māju, kur apsēžos. Tagad mazliet apaukstējos, tad kā reiz ir tieši laikā - tik mīksti un silti!


Sandija

12.18.2022

Vēlos pasūtīt vēl vienu segu, tādu pašu biezo, silto. Tā ir vienkārši ideāla!


Līvija

12.18.2022

Ļoti patīk! Ļoti mīksts un ērts apmetnis. Gluži kā mana jaunā mīlestība!


Jūlija

12.15.2022

Viss labi, paldies! Arī labs miegs ir tagad!


Normunds

12.15.2022

Ar zīda segu meitiņa nesvīda toreiz un nesvīst arī tagad! Lietojam jau daudzus gadus!


Inese

12.12.2022

Labdien, Silk Secret! Saņēmu segu bērniem un esmu sajūsmā, kvalitāte ir lieliska! Sirsnīgs paldies Jums! Tagad vēlos gan segu pieaugušajiem, gan spilvenus!


Alīna

12.04.2022

Gribam teikt lielu paldies par zīda turbāniem. Meitai ļoti patīk, jo nu viņa var no rītiem vairāk laika veltīt citām lietām un nedomāt par savu matu piņķerēšanu. Mati ir gari un tas radīja neērtības. Nu šis jau ir pagātnē. Meita saka, ka mati ir kļuvuši acīm redzami dzīvīgāki un arī izmazgāti tie vairs tik ļoti nesaķeras. Paldies.


Signita

12.04.2022

Šī būs dāvana Ziemassvētkos manai meitai ar znotu. Nevaru vien noskatīties, kā viņi to sintētisko segu mīca pa gultu. Dūnu un vilnas neder, jo meita ir alergiska, tāpēc nolēmu palutināt bērnus. Paši ar vīru lietojam Jūsu segas un esam ļoti, ļoti apmierinati! Paldies par lieliskajiem produktiem!


Una

11.01.2022

Mēs zīda segu izmantojam cauru gadu! Sākumā, kad to saņēmu tā izskatījās tik plāna un es nodomāju, ka noteikti salšu un nāksies vēl uzmest kādu plediņu (esmu no salīgajām). Cik es biju pārsteigta, ka zem tās izrādījās tik silti. Istabā var būt diezgan dzestrs, bet zem sedziņas ir silti un komfortabli. :) Savukārt vīram nav karsti! Vasarā vienkārši daļēji atsedzamies, kad ir karstās naktis. Bet parasti no rītiem tik un tā gribās apsegties. Tā kā esam ļoti, ļoti priecīgi par pirkumu!


Inga

10.31.2022

Esmu pie Jums jau pasūtījusi segu mums ar vīru. Mums tā tik ļoti patīk, ka tagad, kad mums ir mazulis, gribējām, lai arī viņai ir tikpat salds miedziņš.


Inga

10.30.2022

Šis komplekts Sapnis ir ideāls vasarai, es izvēlējos Avokado un baudu tajā naktsmieru jau otro vasaru.


Ilze

08.10.2022

Очень понравилось одеяло, даже лучше чем я ожидала. Совсем не холодно, наоборот-еще теплое. Очень легкое и комфортное. А вместе с намотрасником прямо релакс. Первые 2 дня спала так, что не могла проснутся. Своей подруге я уже сказала. Cпасибо за хороший совет. Вам спасибо за хороший качественный товар. В будущем планирую приобрести еще . с ув.Любовь И. (ваш клиент)


Любовь

08.10.2022

Labdien! Saņēmu un jau izbaudīju zīda segu SAPNIS Avokado...ideāla sega! Paldies!


Evija

08.07.2022

Jūsu zīda gultasveļa tiešām ir brīnišķīga. Mēs labprāt paņemsim vēl vienu komplektu tiklīdz parādīsies vēl kāda cita krāsa!


Tatjana

08.07.2022

Zīda gultasveļa burvīga - to laikam pat nemāku vārdos aprakstīt! Mums abiem ar vīru ļoti patīk, viegla, gaisīga, burvīga un karalikska. Izbaudam ļoti - pat sega nesaprotami ir palikusi daudz vieglāka un gaisīgāka! Liels paldies par Jūsu skaisto produktu! Un vēl papildus burvīgais iesaiņojums !


Gunta

07.20.2022

Jāsaka, ka jūsu matu gumijas gan ir vislabākās. Maniem matiem tik labi turās. Man ir arī citas no zīda, bet kaut kas nav kārtībā. Man ir biezi, gari mati, un uzsienot astē ne visai labi turās, bet ar jūsu ir ideāli!


Kristīne

06.13.2022

Zīda matu gumijas krāsa bagātīgi skaista! Ļoti labi notur matus un neslīd ārā. Mazā izmēra matu gumija man matos ir katru dienu, lietoju to pat sportojot!


Ilze

06.12.2022

Esmu saņēmusi savu zīda segu vasarai un jau pirmā nakts notestēta. Pirmie iespaidi ļoti labi, tik patīkama sajūta.


Armanda

05.10.2022

Mīļš paldies par sūtījumu, saņemts! Esam gatavas baudīt silto laiku ar skaistajām Silk Secret matu gumijām! Paldies!


Vineta

05.10.2022

Paldies Jums par segu un veļas komplektu. Saņemts un jau izbaudīts. No sirds saku PALDIES Jums. Iesaku un rādu saviem draugiem un lūkošu pēc vēl kāda komplekta.


Daiga

05.07.2022

Paldies par Jūsu skaistajiem produktiem - esmu jau iegādājusies segu Harmonija un spilvenu. Lieliski produkti un tie ļoti patīk.


Gunta

05.05.2022

Esmu no jums iegādājusies un ar patiesu prieku ikdienā lietoju gan zīda spilvenu, gan zīda spilvendrānu un laba miega aksesuāru - zīda acu masku. Paldies, ka esiet mani iepazīstinājusi un ievedusi brīnišķīgu sajūtu pasaulē - zīda pasaulē!


Inta

05.01.2022

Paldies par spilvenu. Vīrs novērtēja. Ļoti skaisti, ērti, kvalitatīvi un ar mīlestību darināti! Un iepakojums ļoti bagāts. Apraksti ideāli, noformējums burvīgs. Un pats galvenais - miegs ir ideāls! Paldies Jums par Jūsu ar mīlestību darinātu produkciju! Es sev arī vēlos pasūtīt spilvenu Harmonija ar spilvendrānu, tādā krāsā kā vīram.


Tamāra

04.19.2022

Paldies par atkārtotu zīda gultasveļas kopšanas instrukciju, ļoti noderīgi! Arī līdz šim, mazgājot zīda gultasveļu, ievēroju šos nosacījumus un varu teikt no pieredzes, ka zīda kvalitāte ir nemainīga un gultasveļa joprojām ir tāda pati kā sākumā!


Ilze

04.05.2022

Sega ir brīnišķīga! Guļu kā princese uz mākoņiem. Liels paldies Jums!


Svetlana

01.18.2022

Zīda spilvens Harmonija ir riktīgi laikā - ērts un miegs nāk ļoti labi!


Gunita

01.10.2022

Kolosālas zīda matu gumijas! Ir izmēģinātas arī citas, bt šīm tiešām ir ciešāks krokojums un gumija stingri tur matus, tajā pašā laikā ļoti viegli izņemt no matiem un nepaliek gumijas nospiedums. Plāniem matiem S izmērs ļoti labs. Jāuzslavē arī izcils serviss un ātrums kādā saņēmu gumijas. Paldies!


Antra

01.09.2022

Ļoti patīk kvalitāte un patīk kopumā, jo sajūta tiešām, ka miegs labāks, mati nelūst un sejas āda arī vairs nav tik reaģējoša uz visu. Matu gumijas ir ļoti augstas kvalitātes, matiem neveidojas rievas no nēsāšanas, jo lieku keratīnu matos un no visam citām gumijām veidojas nospieduma rievas. Prieks, par jūsu produkciju un tās augsto kvalitāti.


Ieva

11.25.2021

Spilvendrāna ļoti patīk, guļu kā princese uz tās. Ļoti patīkama sajūta. Uzdāvināju draudzenītei vienu un viņai arī ļoti patīk. Teica, ka ļoti kvalitatīvs zīds. Paldies, Tev par šīm spilvendrānām, ļoti foršas.


Inese

11.21.2021

Savos 58.gados guļu kā mākonī! Cik zem segas palienu, tā siltums sirdī! Izlielījusies visiem radiem, par saviem pirkumiem un jūsu preci :) Nu dien, esat vienīgā, kas Latvijā tik kvalitatīvu preci piedāvā! Tā turpināt! P.S. Arī jums paldies, par sirsnīgo attieksmi pret saviem klientiem!


Inese

10.28.2021

Sev iegādājos jau ceturto matu gumiju komplektu. Dāvināšanai jau sesto komplektu, šīs matu gumijas šogad ir viena no manām iecienītākajām dāvanām draudzenēm. Tiešām ļoti novērtēju šo matu gumiju kvalitāti un skaistumu.


Baiba

10.20.2021

Šis pirkums pie jums ir jau piektais: mazmeitām trīs segas un bēbīšu pleds. Mazmeitas ar segām dikti apmierinātas - ja nakšņošana ārpus mājām, segas ir jāņem līdzi. Man pašai ir dzīvē bijušas visādas segas, taču pati labākā ir zīda sega, sajūtas ir, ka sega nevis sedz, bet apņem un samīļo gulētāju. Man parasti ir salušas kājas, kopš lietoju zīda segu, es nezinu, kas ir salstošas kājas.


Alda

10.19.2021

Viss ir ideāli, spilveni un sega perfekti. Tos lieto man dēliņš, jo viņam bija dūnu sega un spilveni, un ļoti svīda, tāpēc nolēmu visu nomainīt. Un nekas nav labāks par zīdu, vairs nav nosvīdis un guļ daudz labāk un tik priecīgs par jauno segu.


Sintija

10.19.2021

Gultasveļa ir dievīga! Tagad visiem stāstu, cik laba sajūta, guļot zīda veļā. Otrs pasūtījums ir jau Ziemassvētku dāvanas. Gatavojos laikus!


Sanita

10.07.2021

Varu jūsu darbu tikai uzlielīt! Tiešām prieks, ka Latvijā ir nopērkami patiesi kvalitatīvi zīda izstrādājumi! Pati sevi esmu jau nodrošinājusi ar spilveniem, segām, gultasveļu un plediem! Esmu izjutusi patieso komfortu, guļot uz zīda spilvena un zem zīda zegas, tāpēc šo pērku dāvanai uz meitas kāzām! Lai viņiem ideāls miegs un kopā gulēšana!


Inga

09.15.2021

Sveiki! Esmu ļoti priecīga, ka esmu izvēlējusies Silk Secret vasaras zīda segu un gultasveļu! Tā ir tik patīkama un maiga… Esmu jau divreiz mazgājusi veļasmašīnā - manuprāt gultasveļa kļuvusi vēl maigāka. Krāsa ideāli piestāv kopējam istabas noskaņojumam.


Kristīne

07.31.2021

Zīda gultasveļa ir vienkārši fantastiska. Gribēju padalīties ar sajūtām, tas ir kaut kas dievīgs. Tik labi gulēju un izbaudīju maigo zīda pieskārienu! Paldies Tev!


Kristīne

06.13.2021

Ar segu SAPNIS esmu ļooooooti apmierināta un man patīk ar to gulēt - tā ir tik plāna, ka likās, ka būs auksti, bet ne... silti zem viņas gulēt. Šo otro sedziņu nopirku otrai meitiņai, lai viņai arī būtu tikpat forša sedziņa kā lielākajai māsai un man būtu tikpat ērti un silti gulēt blakus. Ļoti patīk, ka segas ir tādas mīkstas un patīkamas taustei. Ja es nebūtu sev nopirkusi lielo segu, tad noteikti pirktu vēl vienu segu SAPNIS, bet lielo izmēru priekš mūsu lielās gultas. Arī spilveni ir ļoti mīksti un patīkamas sajūtas uz tiem guļot. Ceru, ka segas un spilveni kalpos ilgi un saglabās savas labākās īpašības.


Zane

04.14.2021

Pateicības vēsts lido pie jums. Ātra piegāde, elegants iesaiņojums. Prece 100% atbilst cenai! Mīlestības aura un enerģija par to, ko jūs darat un precēm, kuras piedāvājat bija jūtama jau apskatot jūsu mājas lapu. Liels paldies!


Inese

04.14.2021

Spilvenu nopirku sev. Parasti dodu priekšroku zemiem, maza izmēra spilveniem. Beidzot esmu atradusi savu ideālo! Loti labi izguļos, un pats galvenais, vairs nav sāpju sprandā. Otro pasūtīju meitai, ceru, ka viņu tas iepriecinās. Liels paldies par iespēju baudīt kvalitatīvas lietas.


Anita

02.23.2021

Ja runa iet par segām, nevienu citu variantu vairs neizskatām, mūsējās ir zīda, un tā kā zinu, kur tās meklēt, lieki arī apkārt neskatos:))


Kristīne

02.07.2021

Šī ir vienīgā sejas maska ar kuru, ieejot veikalā, man neaizsvīst brilles, maigs audums. Patīkami pārsteidza skaistais, praktiskais iesaiņojums.


Ligita

01.28.2021

Sejas maska ir saņemta, ir brīnišķīga. Der lieliski, kā arī jūtas patīkami uz ādas. Visas vienreizlietojamās vai kokvilnas maskas bija sākušas kairināt seju. Esmu ļoti priecīga.


Aija

01.07.2021

Fantastiskā zīda sega SAPNIS mani silda nu jau 2 nedēļas un arī pārējie aksesuāri ir kļuvuši par iemīļotu ikdienas rituālu. Sega ir plāna, bet silta, kas mani ļoti iepriecina. Noteikti apdomāšu turpmāku sevis iepriecināšanas plānu ar zīda izstrādājumiem! Paldies par personīgo pieeju katram klientam. Lai burvīgs svētku laiks!


Zita

12.20.2020

Sega Sapnis ir dievīga! Lietoju to jau kādu laiku un tieši tagad ir vērts rakstīt atsauksmi! Sega ir viegla, plāna, gaisīga, nav smaga! Nemaz nav par plānu rudens, ziemas sezonai! Nekad nedomāju, ka tā varētu fanot un līksmot par segu! PALDIES!


Loreta

12.12.2020

Ārkārtīgi burvīgi zīda produkti! Pirms tam, man bija grūti "sadzīvot" ar savu dūnu segu. Kopš iepazinu zīda segu, miega kvalitāte ir ievērojami uzlabojusies! Sega ir tik gaisīga un plāna. Un tai pašā laikā ar to nav ne auksti, ne karsti. Mans pēdējā laika ideālākais pirkums. Ilgi gan domāju, pirms izlēmu nopirkt, bet tagad varu droši apgalvot- šis pirkums ir katra centa vērts. Paldies, Silk Secret.


Signe

11.14.2020

Par segas komplektu Sapnis esam ļoti apmierināti. Sega ir plāna, bet bērnam, kurš guļ pidžamā - pašā reizē! Priekš pieaugušajiem es turpināšu ieteikt savu klasisko zīda vasaras segu bet priekš bērniem vai dāvanām, šis komplekts ir kolosāls - skaists, viegls un kvalitatīvs!


Olga

11.12.2020

Par ko es esmu sajūsmā, tad tas ir spilvens Harmonija. Pirku to pēc Jūsu rekomendācijas un esmu sajūsmā - tik pufīgs, bet nav augsts. Es plānoju iepirkt šādus spilvenus visai ģimenei.


Olga

11.12.2020

Biju kaut kur dzirdējusi vai lasījusi, ka vienīgā normālā sega varot būt tikai zīda sega. Kaut kad pameklēju internetā, bet neko nepasūtīju. Ar otro piegājienu pasūtīju pie Jums. Varbūt uzrunāja nosaukums, apraksts vai atsauksmes. Gribēju, lai sega ir viegla, jo mājās ir silti gan vasarā, gan ziemā. Sega, ko līdz šim lietojām, ir vēl plānāka. Bet tā diez vai ir zīda. Uz segas maiņu īstais pamudinātājs bija kaķis Rudī, kuru nesen paņēmām. Agri no rītiem viņš mūs mēdz modināt, kožot kājās, ar iepriekšējo segu tas viņam lieliski izdevās. Šī sega aizsargā daudz labāk!!! Pirmo nakti bija nedaudz nepierasti gulēt, jo sega tomēr ir nedaudz smagāka. Nu jau esmu pieradusi un, galvenais, ka tā nesviedrē. Gulēt zem tās ir silti, ērti un patīkami. Esmu apmierināta ar pirkumu! Ieteikšu māsai arī!


Inese

11.11.2020

Mazmeitiņa tagad guļ atsevišķi, jo ir sava mīļā sedziņa! Zīda sega SAPNIS sniedz viņai patīkamu siltumu!


Ilga

11.10.2020

Lielas Paldies par sejas masku. Tā ir super silk. Esmu loti priecīga. Lai Jums veicas darbos!


Gunita

10.07.2020

Zīda spilvendrānas, acu maskas un matu gumijas, tiešām skaistumi! Krāsas izcilas, kvalitāte izcila! Man prieks, ka atradu Jūs. Lai daudz pasūtījumu un tik pat priecīgu un laimīgu cilvēku, kā šobrīd esmu es.


Evita

09.18.2020

Lieliska matu gumiju. Izmantoju arī sportojot, ne reizi nav jāsakārto mati, jo ļoti labi notur biezus matus. Paldies Jums!


Lāsma

09.18.2020

Vēlējos iegādāties zīda spilvendrānu un meklējot atrudu Jūs! Plānoju iepirkties pie jums arī nākotnē, jūsu mājaslapā atradu produktus par kuriem agrāk nemaz nezināju (piem., zīda ieteikumi uz alerģijām) bija patīkams pārsteigums.


Madara

09.15.2020

Ļoti labas matu gumijas! Maniem garajiem matiem vnk, super! Kaut ko tik labu un veselīgu matiem jau sen meklēju. Nu, kas meklē, tas atrod. Paldies.


Albīna

09.14.2020

Zīda šķiedrām pildītā acu maska sniedz manām acīm patīkamu siltumu un es tik viegli varu iemigt!


Nata

09.09.2020

Vēlos vēlreiz pateikt vissirsnīgāko paldies ne tikai par skaisto un kvalitatīvo produktu, bet arī gaumīgo un detaļās pārdomāto noformējumu, kādā to saņēmām. Jūs mums sagādājāt īstus dāvanas atvēršanas svētkus:) Iedvesmu, veiksmi un daudz jaukus klientus vēlot.


Sanita

09.04.2020

Segas Maigums kalpo lieliski - lietoju to vasarās, vēdinu ik pa brīdim un esmu ļoti apmierināta. Viena brīnišķīga zīda segas priekšrocība ir tā, ka tā ļoti labi turas pārvalkā un nesašļūk uz leju kā to dara dūnu segas! Tāpēc izlēmu iegādāties zīda segu arī ziemai.


Maira

08.11.2020

Ļoti labas segas,vienkārši izcilas! Arī spilveni ir patīkami! Esam priecīgi! Esam ar vīru sajūsmā! Paldies!


Elita

08.03.2020

Dēliņam pārejot no mazās gultiņas un lielo, sāku meklēt interneta plašumos segu un spilvenu. Saskāros ar to, ka vai nu ir dabīgi materiāli, kuru kopšana ir apgrūtinoša un tiem pastāv putekļu ercīšu ieviešanās vai alerģisku reakciju izraisīšanas risks, nerunājot jau par specifiskām smaržām, kuras var būt klātesošas, vai nu ir praktiski, viegli kopjami un hipoalerģiski materiāli, bet tiem nav dabīga izcelsme. Tā kā izpētot pieejamo piedāvājumu bērniem nekas nelikās pietiekoši labs/kvalitatīvs, tad izdomāju, ka meklēšu, kas pieejams pieaugušajiem. Un meklējot zīda spilvenus pieaugušajiem google izdeva Jūsu lapu. Izpētīju to, izlasīju informāciju, izskatīju bildes, kurās bija redzams tiešām kvalitatīvs produkts, un ieraudzīju, ka Jums ir zīda sedziņas un spilveni arī bērniem, kurus var mazgāt, sapratu, ka beidzot atradu to, ko meklēju. Manai izvēlei par labu Jūsu produktiem nāca: 100% dabīgi un augstvērtīgi, mīksti, bērna ādai maigi, nealerģiski, materiāli (kā pildījums, tā arī pārvalks), bez specifiskām smakām; produkti ir viegli kopjami mājas apstākļos, kas ir īpaši svarīgi maziem bērniem; bildēs redzamie produkti izskatījās tiešām kvalitatīvi - akurāti, skaisti, vīles taisnas, malas apstrādātas; ir iespēja pārliecināties par produkta kvalitāti, ir iestrādāti rāvējslēdzēji; vietējais Latvijas uzņēmums; patīkama komunikācija telefoniski; Jūs atrodaties Cesvainē - man ir pozitīvas asociācijas ar šo pilsētu un cilvēkiem, kas tur dzīvo:); skaists iepakajums/iesaiņojums; ātra piegāde.


Jolanta

07.23.2020

Mēs esam sajūsmā par zīda segām un nespējam neko citu vairs lietot. Šīs segas šoreiz nav bērniem, bet gan mums pašiem laukos:) Bet vispār doma par segām bērniem ir ļoti laba! Noteikti apsvērsim. Paldies, ka esiet!


Ilze

05.25.2020

Acu maskas ir burvīgas. Pasūtu jaunas, jo vecā savu laiku nokalpojusi. Man tā ir neatņemama nakts sastāvdaļa, lai būtu kvalitatīvs miegs.


Marita

05.21.2020

Spilvens ideālā augstumā! Sega tik jauka un silta! Gulēju brīnišķīgi, kā kūniņā!


Māra

05.13.2020

Labs garastāvoklis no rīta sākas no salda veselīga miega nakts stundā. Zīda sedziņa, spilvens to var nodrošināt!


Albīna

04.15.2020

Katru dienu ar pateicību guļu zem zīda segas! Ļoti komfortabla!


Valērija

04.12.2020

Markusam ļoti patīk jaunā sega, tas, ka pildījums slīdīgs un mīksts, vēsa, tai pat laikā, ļoti silta! Un galvenais liela 200/220, un tikai viņam viena:)


Gundega

04.11.2020

Matracīts ir ideāls, der kā uzliets! Un guļot, saglabā ķermeņa temperatūru. Sedzoties ar sedziņu, guļot uz matracīša un spilvena un liekot nakts miega brillītes, tāda pilnības sajūta un mazs, patīkams satraukums. Ļoti ātri aizmigu un nakti nepamodos ne reizi. No rīta pamostoties, acis ciet, bet lūpas jau smaida. Noskaņojums dienai garantēts. Tāds mieriņš un labsajūta! Paldies!


Albīna

04.08.2020

No Jums nopirku 2 spilvenus, segu, pledu un mazo spilventiņu bērnam. Jau 5 gadus lietojam un priecājamies! Paldies Jums par kvalitatīvo preci un par godīgo atteiksmi pret savu darbu.


Anna

04.07.2020

Mana māmiņa jau lieto segu. Ņemot vērā viņas stāvokli, izvēlēties visplānāko bija patiešām labs lēmums. Māmiņa ar segu ir ļoti, ļoti apmierināta. Kā pati saka: vairs nekad nav ne karsti, ne auksti, vienmēr ir komfortabli, patīkama sajūta. Pat tad, kad slimības izraisītās paaugstinātās ķermeņa temperatūras dēļ māmiņa tomēr svīst, viņa neizjūt tādu diskomfortu, kāds bija iepriekš, kad izmēģināja visu citu materiālu (kā pilnīgi dabīgu, tā mākslīgu) segas.


Indra

03.11.2020

Mana māmiņa jau lieto segu. Ņemot vērā viņas stāvokli, izvēlēties visplānāko bija patiešām labs lēmums. Māmiņa ar segu ir ļoti, ļoti apmierināta. Kā pati saka: vairs nekad nav ne karsti, ne auksti, vienmēr ir komfortabli, patīkama sajūta.


Indra

03.11.2020

Beidzot esmu mierā! Gulta ir saklāta tā, kā to vēlos. Mans miegs un atpūta ir īpaši svarīgi manam ķermenim un prātam. Tu vienkārši guli un spēj atslēgties no ikdienas domām un pilnīgi atpūsties, jo komforts, ērtības, patīkamās sajūtas stāv pāri visam!


Una

02.17.2020

Maskas lietošu pati. Man acis ir ļoti jūtīgas pret gaismu, tāpēc jebkāds apgaismojums man traucē aizmigt. Un man ir liela galva, tāpēc veikalos nopirktās maskas man diemžēl nav derējušas, bet Jūsu uzņēmuma maskām ir pietiemami plata gumija, tāpēc maska man der. :) Papildus tam, maska ir mazgājama, jo Internetā esmu redzējusi maskas ar pildījumu, ko nedrīkst mazgāt, kas izklausās ļoti īslaicīgi un nehigiēniski, priecājos!


Dana

01.07.2020

Sega ir kolosāla, loti mūms patīk! Es teiktu, ka uz rīta pusi ir nedaudz par siltu, bet plānāku arī negribētos, jo smagums loti patīkams. Esam ļoti apmierināti ar pirkumu, paldies! Tagad visiem iesaku:) Mēs jau izdomājām, ka ar laiku nopirksim arī zīda spilvenus, bet pagaidīsim, kad būs atlaides:)


Olga

01.07.2020

Paldies par jaukajām zīda lietām! Veiksmi un jaunus lieliskus produktus Jaunajā Gadā !


Marita

12.23.2019

Zīda spilvens Harmonija vidēji zems - ērti gan uz sāniem, gan uz muguras gulēt. Paldies par atsaucību un labajām lietām.


Marita

12.08.2019

Paldies par operativitāti, zīda sega ir fantastiska. Lai Jums veiksmīga darbošanās!


Jānis

11.07.2019

Gribēju jums pateikt liels paldies par jūsu zīda segu un spilvenu bērnam..Tiešām ļoti laba kvalitāte, bērnam nav ne auksti, ne karsti...Bērns ir apmierināts un vecāki ir laimigi.


Tatjana

10.19.2019

Staigāt pa veikaliem nav laika, tāpēc google ierakstīju zīda segas. Gribu savai 2 gadus vecai meitiņai to labāko, un ieraudzīju Jūs, uzticējos un pasūtīju.


Andra

09.29.2019

Gulēšana patiešām jauka zīda spilvenā Harmonija. Arī mūsu lauku mājā, mūsu spilveniem mūžs ir beidzies. Ļoti derētu vēl viens spilvens izmērā 50x70cm, vidēja augstuma.


Una

09.26.2019

Es ilgi pētīju labāko variantu segai priekš gaidītā dēliņa un nonācu pie secinājuma, ka sega ar zīda pildījumu ir vislabākais variants, jo ir izgatavota no dabīga materiāla un ir viegla, bet tajā pašā laikā nebūs alerģiska un tur nedzīvo ērces, kā arī var mazgāt. Savukārt zinot, kādu segu gribu, sāku pētīt veikalus, kur tādu segu var iegādāties un sapratu, ka pie jums ir atbilstoša sega pēc izmēriem un kvalitātes, kā arī liels rādītājs jūsu produkcijai arī tas, ka var segu atvērt pašam un pārbaudīt zīda kvalitāti.


Tatjana

07.29.2019

Segu saņēmu un sākām lietot - tagad arī Mazais brālis ir “izaudzis liels” un priecīgs guļ ar lielo segu :)


Baiba

07.10.2019

Tiešām lieliska sega. Sedzos ar to visu gadu. Viegla, silta, maiga un nesviedrē!


Marita

06.09.2019

Sega ir lieliska un viegla. Un miegs zem tās ir salds. Lai par to pārliecinātos ir jānopērk šī sedziņa un jālieto. Sajūtas neliks vilties un ķermenis būs pateicīgs, kad būs izgulējies un atpūties! Vienkārši uzdrošinaties iegādāties!


Albīna

06.08.2019

Gribēju tomēr padalīties ar iespaidiem par savu pirkumu pie Jums. Sedziņa ir burvīga! Tieši tas, ko vēlējos savai meitiņai, un pat vēl labāk, jo patiešām varu sajust atšķirību starp viņas sedziņas pildījuma materiālu un mūsu zīda segām, kuras pildītas ar savvaļas zīda šķiedru (kaut visu laiku domāju, ka ar to biju atradusi savu ideālo segu, jo salīdzinot ar visiem citiem materiāliem, ar šo gulējās vislabāk). Pavisam cita sajūta apsedzoties. Un galvenais, meitiņa pa nakti daudz retāk nospārda sedziņu, un visi varam mierīgāk izgulēties , jo acīmredzot, ar šo sedziņu viņai ir optimālā temperatūra , nav ne karsti, ne auksti. Esam iesaukuši viņas jauno sedziņu par mākonīti :) Tik gaisīga, viegla un piekļāvīga, ka pat mans vīrs, liekot meitu gulēt, pamanīja un novērtēja atšķirību. :) Un par savu zīda spilvendrānu arī esmu sajūsmā, pat gaidu vakaru, kad varēšu tai pieglausties... Ļoti ceru, ka ikdienas lietošanā un kopšanā tā kalpos ilgi. Paldies Jums par darbu, ko darāt, un par personīgo servisu!


Guna

10.26.2018

Zīda sega nav tikai sega, bet tas ir komforts, veselīgs, dziļš miegs un moži un enerģiski rīti!


Silk Secret

10.25.2018

Labam miegam un saldiem sapņiem, vajag sevi novērtēt un mīlēt!


Silk Secret

10.13.2018

Ļoti jaukas, siltas segas un pūkaini spilveni. Miegs super! Komunikācija ar pārdevēja pārstāvi bija patīkama. Pasūtītās preces piegāde notika operatīvi. Paldies!


Ginta un Māris

10.12.2018

Abi bērni guļ mīkstos sapņu mākoņos un bužinās pa zīda sedziņu, reizēm tajā pat iemiegot. Paldies..tiešām ļoti vērtīga lieta!


Dace

10.11.2018

Mīļš paldies par brīnišķīgajiem spilveniem. Vienkārši super!


Līvija

10.11.2018

Meitiņai tas ir mīļākais, neviena cita sedziņa vairs neder, jau kopš pirmajiem mēnesīšiem. Parasti to saņem rociņās un piespiež vaidziņam. Arī ja ir kreņķītis, tad sedziņa glābj, tādos brīžos saņem rociņās, pieglauž sejiņai un uzreiz nomierinās! Šis plediņš ir ļoti īpašs mums. Esmu mēģinājusi vasarā aizvietot ar lina sedziņu, bet to nav akceptējusi. Un šobrīd ar neder neviena piedāvātā sedziņa, visas grūž nost.


Dace

10.10.2018

"Tā mostās princeses un prinči"


Silk Secret

09.15.2018

Daudzu mūsu Klientu pēdējā laika atziņa - "Skopais maksā divreiz! Tāpēc izvēlamies labu un kvalitatīvu produktu, kaut arī tas maksā vairāk!"


Silk Secret

08.30.2018

Mazmeita Ilona apgalvo, ka zīda sega pati labākā, braucot ciemā pie omītes, sava sega ir jāņem līdzi. Bez nevar! Segu saņēma dzimšanas dienā gadu atpakaļ.


Alda

07.30.2018

Paldies, mums viss labi. Esam pārvākušies un arī izmēģinājuši gan segu, gan spilvenus. Mums ļoti patīk! :)


Diāna

07.11.2018

Jau vairākus gadus priekš sevis esmu atklājusi zīda unikālās īpašības. Viss, ko aprakstiet par zīda īpašo kvalitāti, augsto elpot spēju, dabiskumu, perfekto termoregulāciju un mitruma vadīšanas spēju ir patiesība. Es pati šo esmu sajutusi lietojot. Nevienu brīdi neesmu nožēlojusi, ka esmu iegādājusi segas, spilvenus, gultas veļu, brīnišķīgo zīda halātu, kas gan eleganti izskatās uz auguma, gan rada īpašas sajūtas. Iegādājoties tieši SilkSecret augstas kvalitātes zīda izstrādājumus, tā es investēju savā labsajūtā, mierā, komfortā un baudā. Kā īpašu zīda gultas veļas īpašību gribu pieminēt zīda termoregulācijas spēju, kas ir būtiski svarīga sievietēm pirms klimaksa, arī menopauzes periodā. Sievietēm, kurām nākas izjust diskomfortu saistībā ar karstuma viļņiem, nemierīgu nakts miegu un citām nepatīkamām izjūtām, zīds - gan psiholoģiski, gan fiziski nomierina, atvieglo. Nesen iegādāju zīda spilvenu - RELAX un esmu ļoti apmierināta. Man patīk to turēt rokās apķerot kā kaut ko maigu un mīļu. Tikai turot rokās šo spilvenu, radās patīkamas, nomierinošas sajūtas. Liels paldies par iespēja iegādāties šos augstas kvalitātes zīda izstrādājumus. Par zīdu labāks var būt tika zīds!


Alīna

07.08.2018

Nevienu brīdi neesmu nožēlojusi, ka esmu iegādājusi segas, spilvenus, gultas veļu, brīnišķīgo zīda halātu, kas gan eleganti izskatās uz auguma, gan rada īpašas sajūtas. Iegādājoties tieši SilkSecret augstas kvalitātes zīda izstrādājumus, tā es investēju savā labsajūtā, mierā, komfortā un baudā.


Alīna

07.08.2018

Kā īpašu zīda gultas veļas īpašību gribu pieminēt zīda termoregulācijas spēju, kas ir būtiski svarīga sievietēm pirms klimaksa, arī menopauzes periodā. Sievietēm, kurām nākas izjust diskomfortu saistībā ar karstuma viļņiem, nemierīgu nakts miegu un citām nepatīkamām izjūtām, zīds - gan psiholoģiski, gan fiziski nomierina, atvieglo.


Alīna

07.08.2018

Nesen iegādāju zīda spilvenu - RELAX un esmu ļoti apmierināta. Man patīk to turēt rokās apķerot kā kaut ko maigu un mīļu. Tikai turot rokās šo spilvenu, radās patīkamas, nomierinošas sajūtas. Liels paldies par iespēja iegādāties šos augstas kvalitātes zīda izstrādājumus.


Alīna

07.08.2018

Par zīdu labāks var būt tika zīds!


Alīna

07.08.2018

Lieliskas acu maksas. Ļoti maigas un perfekta acu forma. Fantastiska dāvana!


Liene

06.05.2018

Man ļoti patīk zīda izstrādājumi, ko esmu iegādājusies sev un meitiņai, tie ir maigi un viegli, spilveni nesaplok, segas vieglas un mīkstas un siltas, patīkami silda un nekarsē. Un ir ļoti patīkama sajūta, ka tie ir dabīgi, nav sintētikas vai ķīmiskas vielas, guļam un priecājamies :) Paldies!


Gita

05.29.2018

Tikko saņēmu savu vasaras segu. Tā ir īpaši plāna, viegla un mīksta. Esmu par to sajūsmā un iesaku to ikvienam!


Inese

05.25.2018

Mīlu savu zīda segu! Sāku to lietot agrā pavasarī un līdz rudenim, jo patīk gulēt pie atvērta loga.


Ilze

05.22.2018

Очень хороший наполнитель шёлк,одеяло тонкое,лёгкое и очень тёплое,оно хорошо и зимой и летом.


Varvara

05.20.2018

Šo burvīgumu nevar neieteikt citiem. Jau labu laiku lietoju un sajūsma turpinās, lai vecās Jums un noteikti pieteikšos uz turpinājumiem:)


Inga

04.29.2018

Kad saņēmu Jūsu sūtījumu, tas mani patiesi aizkustināja! Īpaši uzraksts uz dāvanu kartes... Vai var vēl būt smalkjūtīgāk, ar tādu uzmanību un vērību saņemt sūtījumu mūsdienās? Tas patiesi sildīja manu sirdi! Šonakt meita gulēja uz sava jaunā spilvena un no rīta teica, ka tik ērts spilvens viņai vēl nav bijis! Viņa tagad visur ņemšot to līdzi! Ar prieku gaidīšu sedziņu meitai! Jūs esat īstais cilvēks īstajā vietā! Paldies Jums!


Aiga

03.25.2018

Šonakt meita gulēja uz sava jaunā spilvena un no rīta teica, ka tik ērts spilvens viņai vēl nav bijis! Viņa tagad visur ņemšot to līdzi! Ar prieku gaidīšu sedziņu meitai!


Aiga

03.19.2018

Mans mīļākais pleds


Egija

02.25.2018

Jāatzīst, ka esam Jūsu produkta - zīda segas - fani jau kādu laiku un šī ir 2. sega, ko iegādājamies. Paldies.


Ilze

02.20.2018

Liels paldies par ieteikumu - tiešām - kādu laiciņu jau lietoju jauno segu un varu tikai teikt tos labākos vārdus: - man pat kājas naktī nesalst, kaut gan aukstajā ziemā gulēju parasti ar zeķēm! - komforts ir neaprakstāps, sega ir viegla un mīksta, termoregulācija brīnišķīga (pat vīrs vairs nesvīst no karstuma, bet es nesalstu no aukstuma); - miegs pat ir kļuvis kvalitatīvāks, varu piecelties no rīta savlaicīgi un labi izgulējusies; - bet pats galvenais - naktī mēs viens otram "nezogam" segu, jo tā pietiek mums abiem ... beidzot varu gulēt mierīgi!!! Liels paldies par sagādāto mieru, veselību un labklājību!!! Esam SAJŪSMĀ!!!


Ineta

01.08.2018

Patīkami jauks spilvens manam mazulim. Sākām to lietot no 6 mēnešu vecuma un esam ļoti apmierināti.


Evija

01.01.2018

Vidēji zemais spilvens Klasika, lieliski der manām vajadzībām, lai naktsmiera laikā sajustos labi un komfortabli. Patīk tā mīkstuma pakāpe un tas nesaplok.


Māra

11.12.2017

Sedziņa ir vienkārši fantastiska! Patīkami pārsteidza gan ar paša zīda mīkstumu, vieglumu, pufīgumu un arī patīkamo satīna pārvalku un vispār kopējo kvalitāti!


Ar cieņu, Ilze

10.31.2017

Gribētos visiem rekomendēt šīs lieliskās segas. Kad saņēmām to dāvanā - kāzās, realitāte krietni pārsniedza cerēto: viegla, elpojoša, maiga, patīkama.


Ar cieņu, Egita

10.31.2017

Fantastiska sega! Beidzot mums nav karsti, pat vissiltākajos apstākļos. Turklāt tā ir maiga un viegla. Papildus labums, drīkst mazgāt!


Paldies, Ieva

10.31.2017

Halātiņš ir tiešām brīnišķīgs. Audums ir tik maigs. Un man ļoti patika iesaiņojums, tik skaisti ar kvalitāti. Tā, ka man viss der un ir viss kārtībā. Es domāju, ka SilkSecret zīda izstrādājumu atslēga ir tā augstā kvalitāte.


Inga

10.31.2017

Jā, sedziņa ir pie mums! Paldies par sūtījumu, pirmās pozitīvās emocijas jau raisīja tikko atvērtais sūtījums, rozā zīdpapīrs... Tiešām prieks, ka arī par tādu niansi kā atvēršanas bauda esat padomājusi! :) Nākamais jau bija pašas segas ieraudzīšana, sedziņa izrādījās daudz biezāka un pat pufīgāka nekā biju iedomājusies, tā ka atmaiga pat skeptiskā vīra seja, īpaši pēc neparastajām sajūtām uz tausti:)) Un tad sekoja pats galvenais - pirmā nakts:D Kā jau pienākas īstai pirmajai naktij, iesākās tā nedaudz satraukti un bikli, kā tad nu būs, bet pašiem par brīnumu tā mūs itin drīz nomierināja un pārliecināja, ka ir trešā un ne liekā, kurai būs būt mūsu gultā! :)) Secinājums pēc otrās nakts ir, ka droši varējām ņemt arī ne pašu biezāko, jo ir patiešām silta, to ņemsim vērā, kad nobriedīsim iepriecināt jauno paaudzi, jo arī viņiem sedziņa ļoti iet pie sirds:) Un protams, uzreiz arī nākamais, ka tādai segai vajag atbilstošu gultasveļu! Pārklājam vienā krāsā gan tomēr neesmu gatava, bet palagam briestu, pilnīgi jūtu, ka mums to vajag, tā ka droši vien visai drīz būs jauns pasūtījums no manis!


Kristīne

10.31.2017

Pārņem tāds siltums, kad mazbērni ņurcās pa lielo, mīksto un maigo zīda segu! Viņu labsajūta ir teju fiziski sajūtama. Un vārdos to nemaz nevar un nevajag izsacīt. Bet zinu, ka lieli izauguši, viņi šīs sajūtas asociēs ar omīti. Un atcerēsies, ka maigākas un zīdainākas sedziņas kā omītei, pasaulē nemaz nav. Man pašai atmiņās tāds mīļums no savas omītes zosu dūnu pēlīša. Bet zīda segas maigums stāv pāri visam. Paldies.


Ilma

10.31.2017

Mūsu daiļaviņa uzreiz akceptēja savu plediņu. Pleds viņai rada savu telpu.


Alda

10.31.2017

Sedziņa ir vienkārši fantastiska! Patīkami pārsteidza gan ar paša zīda mīkstumu, vieglumu, pufīgumu un arī patīkamo satīna pārvalku un vispār kopējo kvalitāti! Malači! Prieks, ka latvieši var! Tā turpināt un, lai viss izdodas!


Ilze

10.31.2017

Vakar jau mazais izbaudīja, cik sega mīksta un laba. Drusku apsedzos un pārbaudīju arī es, biju patīkami pārsteigta. Sega pat biezāka, nekā gaidīju:) Mūsmājām noteikti biezāku nevajag.


Anda

10.31.2017

Un mana princese joprojām guļ tikai SilkSecret zīda segās un spilvenos! Neesmu redzējusi nevienu zīdaini, kurš gulētu tik labi kā viņa.


Ieva

10.31.2017

Un mana princese joprojām guļ tikai SilkSecret zīda segās un spilvenos! Neesmu redzējusi nevienu zīdaini, kurš gulētu tik labi kā viņa.


Ieva

10.31.2017

Lietojam zīda segu jau gadu, varam uzslavēt tikai ar ļoti labām atsauksmēm. Un ja vēl segu ietērpj satīna pārvalkā, tās sajūtas ir fantastiskas. Tās izjūtas jāizbauda katram personīgi. Zinu, kad pie cita izstrādājuma segām vairs neatgriezīšos. Salds miegs, tas ir pats svarīgākais labsajūtai. Paldies!


Aiga

10.30.2017

Nu jau kādu laiciņu guļu, apsedzoties ar jauno sedziņu, un ir superīgi, sedziņa silta, nevajag neko vairs pa virsu (ar veco segu, kad gulēju, visu laiku sedzu pa virsu vēl vienu segu), tagad tik feina sajūta guļot, man patik, esmu apmierinata!


Ktrīna

10.23.2017

Pirmais, kas iešaujas prāta tas ir SNIEGS VASARĀ - tas ir neticami, bet kā jau SilkSecret produkti tas ir iespējams.... Tas varētu arī būt saistīts ar zida termoregulacījas ipašibu... Zida produkti ir tik mīksti, kā tikko uzsnidzis sniedziņš. Zīda sega pieglaužas ķermenim kā uz sejas uzkritusi Sniegpārsliņa. Protams, zīds ir balts kā sniegs...visiem patīk sniegs, un tā pat arī Silk Secret produkti... Savukārt, manam dzīvesbiedram zīda produkti asociējas ar DIMANTA GREDZENU- tas ir dārgs, bet der kā uzliets un ir to vērts, tāpat kā SilkSecret produkti....


Ieva

10.20.2017

Cпасибо за прекрасную продукцию! Спим на ваших подушках и одеялках уже давно,очень довольны и всем рекомендуем! Спасибо Вам за работу и успехов Вашему бизнесу!


Светлана

10.19.2017

Nekad nebūtu domājis, ka zīda sega var sagādāt man lielu prieku! Sajūtas, ko izbaudu ar zīda segu nav tik vienkārši aprakstāmas! Varu teikt droši un apstiprinoši-PAMĒĢINIET un nebūsiet vīlušies ne mirkli! Es vienkārši esmu sajūsmā!!! Paldies!


Andis

10.17.2017

Paldies par saņemto sūtījumu! Viss ļoti skaists un pilnībā apmierina vēlmes. Vēlreiz paldies par visu! Līdz nākošajai sadarbībai.


Rigmora

10.16.2017

Es sapņoju segties tieši ar zīda segu. Es izdarīju savu izvēli un esmu ļoti, ļoti apmierināta. Tās vieglums, maigums, piekļāvīgums, siltums, zīdīgums sniedz izcilas komforta sajūtas. Segas apvalka maigi rozā tonis atbilst manām vēlmēm. Liels paldies.


Alīna

09.20.2017

Paldies par iespēju iegādāties elegantās zīda segas un spilvenus! Mana ģimene ir sajūsmā, kaut gan iepriekš nācās ļoti pārliecināt, ka ir vērts iegūldīt līdzekļus zīda izstrādājumu iegādē. Tagad mēs visi novērtējam, cik zīda segas ir siltas, vieglas, piekļāvīgas, maigas, kā arī spilveni ir ideāli. Par savu izvēli esam pārliecināti, tā bija pareiza.Mēs visi baudām burvīgo zīda pieskārienu un iesakām izbaudīt arī citiem.


Gunita

09.20.2017

SilkSecret produkti - kvalitāte un katras sievietes sapnis!


Inga

07.10.2017

Liels paldies par zīda paladziņu, tas ir ārkārtīgi skaists un ļoti patīkams uz tausti. Varu teikt tikai to labāko gan par produktu, gan par darījuma noslēgšanu, gan par servisu.


Jūlija

07.06.2017

Jau izmēģināju biezāko, tā patiešām ir brīnišķīga, guļot piekļaujas augumam, patīkami slīdīga, viegla un silta.


Iveta

05.23.2017

Gribētos pateikties par iegādāto, silto divguļamo zīda segu. Ar sievu to lietojam nu jau gadu, un esam apmierināti. Galvenais, ka tā der arī vasaras karstajam laikam - guļot zem tās tu nesvīsti un tā ir patīkami vēsa. Ziemā, savukārt, tā sasilda radot mājīguma un siltuma sajūtu. Vēlreiz vēlos pateikt lielu paldies!


Andris

04.05.2017

Rūpēs par savas krustmeitas dēliņu, mūsu mīļā kliente, Ginta, izvēlējās ar zīda šķiedrām pildītu sedziņu pašā mazākajā izmērā un tagad dalās savos novērojumos: "Māmiņa un mazais dēliņš ir ļoti priecīgi par sedziņu. Puisītim patīk, tiešām. Viņš gultiņā spēlējas ar segu. Nopietni, pinas un velk pār galvu. Var redzēt, ka viņam ir patīkami. Savukārt, māmiņa, priecīga, ka nav jāuztraucas par to, ka dēliņš var pārkarst vai nosalt. Viņam nāca zobiņi un bija augsta temperatūra. Tad šajā gadījumā palīdzēja tas, kā Tu stāstīji, sega palīdz saglabāt ķermeņa temperatūru, bet neļauj pārkarst vai nosalt un ļauj mazuļa ādai elpot."


Ginta

02.06.2017

Gribētos visiem rekomendēt šīs lieliskās segas. Kad saņēmām to dāvanā - kāzās, realitāte krietni pārsniedza cerēto: viegla, elpojoša, maiga, patīkama. Iepriekš lietojām dūnu segu un saskārāmies ar bieži dzirdēto problēmu - tad nost, tad atkal virsū, nerunāsim nemaz par sintētisko pildījumu. Salīdzinot ar vilnas segu, šī ir vieglāka, elastīgāka un vēl termoregulējošāka. Grūti bija šķirties no tās uz tīrīšanas laiku, jo aizvietojama tā praktiski nav. Iesaku izbaudīt un patīkami izgulēties!


Egita

11.14.2016

Asociējas ar manu mazo bērnu saldo miegu, jo abi sedzas ar mīkstajām un vieglajām Silk Secret segām.


Anda

08.29.2016

Murrrr, cik kaifīgi, gribu vēl un vēl murrr, murrr, gar vaidziņu, gar rociņu un muguriņu. Murr, vajag vēl un ilgi- visu laiku. Glāsti visas nakts garumā, tāds ir šis zīds, paldies, ka man tāds ir un lai arī citiem tiek, murrr.


Inga

07.17.2016

Esmu iegādājusies spilvenus, plāno segu un virsmatraci. Sega, lai arī sāktonēji šķita plāna, patiesībā ir ideāli piemērota manai gaumei un labsajūtai. Silda ļoti labi, beidzot ir tā, ka naktī nav karsti. Ar tās iegādi esmu apmierināta par 110%, tas ir tā vērts un tagad saprotu, cik svarīga man ir šo produktu kvalitāte, lai justos patiesi labi!


Inga

05.29.2016

Liels paldies par šo lielisko izstrādājumu - ar zīdu pildītu segu....ļoti esam apmierināti...laiks ātri skrien, to ka divus gadus es draudzējos ar šo brīnišķīgo segu nemaz nepamanīju, bet nenožēloju ne vienu sekundi, ka izlēmu par labu šīm izstrādājumam..


Izlode

05.05.2016

Jau kopš vasaras lietojam brīnišķīgo dabīgā zīda segu. Sega ir komforta un maiguma apvienojums.Tā pilnīgi piekļaujas ķermenim, ir ļoti viegla un silta. Sega neslīd nost, izmantojam divguļamo segu un tā nav jārausta no vienas gultas malas uz otru, kā tas ir ar citām segām. Segas pietiek mums abiem. Tā ir debešķīga!!! Pamēģiniet arī jūs, nenožēlosiet.


Laila

05.04.2016

Spilventiņš lietojas labi, man ir arī dāvināta lielā sega un viss ir superīgi.


Māris

07.22.2015

Pirmo ar zīdu pildīto segu iegādājos pirms gadiem 5 un biju pat vairāk nekā pārsteigta par patīkamo un komfortablo sajūtu, apsedzoties ar to, kā arī izcilo segas kvalitāti. Tālāk jau sekoja nākamo segu pirkumi visai ģimenei un ne reizi neesmu nožēlojusi šos brīnišķīgos pirkumus. Esmu iegādājusies arī ar zīdu pildītos spilvenus, ļoti labi var izgulēties ne par augstu, ne par zemu tieši vajadzīgajā augstumā. Un vēl viens labs pirkums bija zīda pleds( mīksts un zīdains), mīļākā lieta vakarā, ietinoties tajā skatīties televizoru. Neesmu redzējusi nevienā mājaslapā tik izsmeļošu informāciju par zīdu un tā īpašībām, kopšanu, utt. SilkSecret vadītāja ir profesionāle gan pārdošanas, gan servisa jomā, to varu droši apgalvot no pieredzes. Noteikti vēlos ieteikt šos produktus arī citiem, jo droši varu teikt, ka zīda segas ir kļuvušas par manām favorīta segām. Paldies SilkSecret par kvalitatīvajiem produktiem un patīkamo apkalpošanu!


Kristīne

06.10.2015

Vai tas ir liktenis, vai mana māsīca, kas ieteica iegādāties Ķīnas dabiskā zīda segu, vai Silk Secret, kura man sagādāja tādu iespēju, tad viņiem visiem Liels Paldies par šo komfortu un labsajūtu, ko tagad baudu. Vakarā, aizejot gulēt un palienot zem zīda segas, ietērptas zīda gultas veļā, no sākuma izjutu vēsumu, bet tas bija patīkams vēsums. Pēc tam notika brīnums. Sega sāka sildīt. Izjūtu ir grūti aprakstīt, to var tikai katrs pats izjust. Sega glāsmaini sildīja, tā mani gan sildīja, gan glāstīja. No vēsuma vairs nebija ne vēsts, zīds bija palicis silts un patīkams. Tagad katru nakti izbaudu šo labsajūtu un arī guļu labāk. Esmu kļuvusi par zīda gultas veļas fanu. Ir lietas, kas manuprāt ir jāiegādājas labas ( kurpes, cimdi, brilles, arī gultas veļa). Maziem prieciņiem dzīvē ir ļoti liela nozīme. Novēlu visiem, ja ir tāda iespēja, iegādāties dabiskā zīda gultas veļu. Nenožēlosiet!


Zīda fans - Silvija

05.29.2015

Sega un spilvens ir ideāli! Šobrīd esmu ekskursijā, kā man pietrūkst zīda segas un spilvens, nākamajā ceļojumā ņemšu līdzi. Nākotnē iespējams pasūtīšu vēl!


Imants

05.29.2015

Esmu ļoti gandarīta, ka iegādājos tik patīkamas segas. Varu labi izgulēties un pamostoties saprotu, ka izvēlējos augstas kvalitātes preces. Zīda gultasveļa padara šo pirkumu vēl patīkamāku. Paldies par iespēju iegādāties Šīs preces. Vēlos sekot jaunam preču piedāvājumam un protams iegādāties sev un saviem mīļajiem.


Sarmīte

11.17.2014

Vispirms es iegādājos zīda segu savam krustdēlam kā dāvanu Ziemassvētkos. Man bija sena vēlēšanās iegādāties kaut ko labu no zīda, jo biju dzirdējusi no ārzemniekiem, ka zīda bikses velk, kad cilvēki kāpj kalnos, lai uzturētu ķermeņa siltumu. Mani fascinēja segas dabīgums. Krustdēls segu lieto joprojām un ir priecīgs, vienmēr jūtas izgulējies un možs. Kad zīda segu iegādājos sev, pirmajā vakarā izmēģināja arī vīrs. No tās reizes viņš bez zīda segas neguļ, jo sega patiesi apņem visu ķermeni, it kā pieglaužas visam augumam. Kad ir ļoti auksts, tad uzsedz otru segu, bet tas ir ļoti aukstās telpās. Vasarā nesu laukā ēnā vēdināt, ļoti ātri izvēdinās un ir kā atjaunota un svaiga. Ziemā vēdinu neilgu laiku- dažas minūtes. Protams, lietoju apvalku segai, bet viņa apvalkā nesaveļas vienā malā kā citas segas. Esmu sev iegādājusies zīda spilvenu. Jūtos labi izgulējusies, tas ir zems, bet manai sprandai ir labi, varbūt citi vēlas mīkstu spilvenu,tad pie spilvena ir jāpierod. Es domāju, ka sega ir ļoti laba dāvana jaunlaulātajiem vai senjoriem. Es noteikti pirktu tikai zīda segu, lai būtu salds miegs un visu nakti jūtos kā mīļotā skavās.


Solveiga

10.29.2014

Lietoju! Iesaku, tiešām ļoti labas!


Dace

11.30.-0001

Mammai un draudzenēm dāvanā! Kaut kas neierasts!


Iveta

11.30.-0001

Kā īpašu zīda gultas veļas īpašību gribu pieminēt zīda termoregulācijas spēju, kas ir būtiski svarīga sievietēm pirms klimaksa, arī menopauzes periodā. Sievietēm, kurām nākas izjust diskomfortu saistībā ar karstuma viļņiem, nemierīgu nakts miegu un citām nepatīkamām izjūtām, zīds - gan psiholoģiski, gan fiziski nomierina, atvieglo.


Alīna

11.30.-0001

Sega dievīga, sajūta ka mākoņos guļ :) Silta, patīkama un galvenais nav skaļa, kā dūnu segas kas grozoties gurkst un jau pamostos no tās skaņas. Kvalitāte super! Liels paldies!


Līga

11.30.-0001

  1. 1
  2. 2

Atsauksmes