picture

Piegādes nosacījumi un cenas


Piegāde visā Latvijā

Piegāde par brīvu pirkumiem no 150 EUR.

Piegādes izmaksas pirkumiem līdz 150,00 EUR

  • Ar Latvijas pasts - cena 4,00 EUR, piegāde 2-3 darbdienu laikā, saņemšana tuvākajā pasta nodaļā.
  • Ar Eksprespasts kurjeru - cena 5,50 EUR, piegāde nākamajā dienā, ja pirkums noformēts (t.i. pasūtījuma apmaksa saņemta norēķinu kontā) līdz iepriekšējās dienas pulksten 12.00. Sūtījums tiek nogādāts ar kurjeru uz Jūsu norādīto adresi, mājās vai darba vietā. Ātri, ērti un izdevīgi!
  • Ar Omniva pakomātu - cena 2.80 EUR, piegāde 2-4 darbdienu laikā, saņemšana Jūsu norādītajā Omnivas pakomāta adresē.  Sūtījumus ar Omniva pakomātu izsūtam šajās dienās - pirmdien, trešdien un piektdien. Svarīgi! Gadījumos, ja Omnivas piegādes izvēle iezīmējas neaktīva, tad ziniet, ka šo sūtījumu nevaram nosūtīt ar šo piegādes veidu, jo pirkuma izmērs to neatļauj, kā piemēram, segas, spilveni, virsmatrači, pledi. Paldies par sapratni!


Piegāde Lietuvā un Igaunijā

Piegāde par brīvu pirkumiem no 350,00 EUR.

Piegādes izmaksas pirkumiem līdz 350,00 EUR

  • Ar Eksprespasts kurjeru - cena 9,00 EUR, piegāde 2–3 darbdienu laikā. Sūtījums tiek nogādāts ar kurjeru uz Jūsu norādīto adresi.


Piegāde Eiropas Savienības valstīs

  • Ar Express Mail Service - cena 27,00 EUR, piegāde 4–7 darbdienu laikā. Sūtījums tiek nogādāts ar kurjeru uz Jūsu norādīto adresi. Saistībā ar Covid-19 situāciju Latvijā un ārvalstīs, piegādes laiks var kavēties, aizņemot 2-3 nedēļas.


Piegāde uz valstīm ārpus Eiropas Savienības

  • Ar Express Mail Service - cena 42,00 EUR, piegāde 7–10 darbdienu laikā. Sūtījums tiek nogādāts ar kurjeru uz Jūsu norādīto adresi. Saistībā ar Covid-19 situāciju Latvijā un ārvalstīs, piegādes laiks var kavēties, aizņemot 2-3 nedēļas.


Ņemiet vērā

  • Svētku dienas var mainīt piegādes termiņu.
  • Sūtījums tiks nogādāts nākamajā dienā pēc priekšapmaksas saņemšanas bankas kontā vai samaksas par pirkumu ar maksājumu karti līdz pulksten 12.00.
  • Pirkuma summā un piegādes izmaksās ir iekļauts 21 % PVN.


Mēs neuzņemamies atbildību par kavējumiem, kas radušies pasta vai kurjera darbības dēļ, bet noteikti palīdzēsim risināt piegādes kavēšanās jautājumus. Ja rodas šādas situācijas, zvaniet +371 29269161.