picture

Spilvenā ir liela laime...

image

Atrast labu un ērtu spilvenu — tā ir liela laime. Lai gan skapī to var būt daudz, visādām gaumēm, dažkārt meklējumos paiet vairāki gadi. Kurš ir Tavējais?

Kad visi citi ir izmēģināti un ceļā pamanīti zīda šķiedrām pildīti spilveni, ir vērts iepazīt tos, lai uzzinātu, vai spilvens atbilst Taviem kritērijiem, prasībām un vēlmēm, un lai tas nebūtu kārtējais spilvens… skapī.

Zīmols Silk Secret piedāvā divu veidu spilvenus, kas atšķiras ar pildījuma sastāvu, augstuma pakāpju iespējām un sniegtajām sajūtām. Aplūkosim katru spilvenu atsevišķi, bet pēc tam salīdzināsim, lai noskaidrotu, kas tiem ir kopīgs un kas — atšķirīgs.


Spilveni no kolekcijas Klasika


Spilvena pildījums: 100 % —augstākās kvalitātes simtprocentīgi dabisks mulberry (no angļu val. ‘zīdkoks’) garšķiedras zīds.
Spilvena apvalks ir baltā krāsā, ar smalku rakstu, šūts no kokvilnas žakarda satīna, kas lieliski sader ar spilvena pildījumu.Spilvenu izmēri: 50 × 60 cm un 50 × 70 cm. Tie ir ļoti blīvi pildīti, sasniedz 10 cm, guļot uz tā — 7-8 cm augstumu. Vērtējami kā vidēji zemi (augsti), labi gulēšanai uz sāniem un muguras. Piemēroti ikvienam pieaugušajam un lielākiem bērniem.

Šie spilveni pieejami arī mazākos izmēros: 40 × 60 cm un 30 × 40 cm. Tie ir pildīti ne tik blīvi kā lielākie, tāpēc augstums sasniedz vien 4 cm, guļot uz tā — 2-3 cm. Vērtējami kā ļoti zemi, labi gulēšanai uz muguras un vēdera. Piemēroti pašiem mazākajiem — bērniem no 6 mēnešu līdz 3 gadu vecumam — vai tiem, kam patīk gulēt uz ļoti zemiem un maziem spilveniem.


Īpašības:

 • ilgstoši saglabā formu;
 • ārkārtīgi maigi, lieliski sader ar kokvilnas satīna vai zīda spilvendrānu;
 • stingri, jo zīda šķiedras pildījums ir samērā blīvs;
 • mēreni atsperīgi;
 • nav tik mīksti kā, piemēram, dūnu spilveni;
 • piemīt zīda dabiskais smagums.


Pievērs uzmanību! Ja pildījums būs blīvs, tādējādi svars — lielāks, spilvens būs augstāks un dārgāks; ja mazāk blīvs — zemāks un lētāks.


Spilveni no kolekcijas Harmonija


Spilvena pildījums: 60 % — augstākās kvalitātes simtprocentīgi dabisks mulberry garšķiedras zīds; 40 % — poliestera dobšķiedra holofaibers. Izmantota īpaša ražošanas tehnoloģija: spilvena vidusdaļā tiek novietots poliestera dobšķiedras materiāls, kas spēj nodrošināt dažādas augstuma un mīkstuma pakāpes, bet tam apkārt pildīts mulberry garšķiedras zīds.

Spilvena apvalks ir baltā krāsā, šūts no kokvilnas satīna, kas lieliski sader ar spilvena pildījumu. Spilvenam ir papildu apvalks baltā krāsā, ar smalku rakstu, šūts no kokvilnas žakarda satīna: tas aizsargā spilvenu no traipiem un padara tā tīrīšanu daudz vienkāršāku, jo apvalku ir iespējams viegli noņemt un izmazgāt.


Spilvenu izmēri: 50 × 60 cm un 50 × 70 cm. Pieejami trīs augstuma pakāpēs: zemi, vidēji augsti un augsti; atkarībā no augstuma piemēroti gulēšanai uz sāniem, muguras vai vēdera:

 • zems: 10 cm, guļot uz tā — 5-6 cm, piemērots maziem bērniem vai pieaugušajiem, kam patīk zems spilvens;
 • vidēji zems: 14 cm, guļot uz tā — 8 cm, piemērots lielākiem bērniem un pieaugušajiem;
 • augsts: 21 cm, guļot uz tā — 10-12 cm, piemērots pieaugušajiem, kam patīk ļoti augsts spilvens.


Īpašības:

 • ilgstoši saglabā formu;
 • mīksti un maigi, lieliski sader ar kokvilnas satīna vai zīda spilvendrānu;
 • viegli, gaisīgi un elastīgi.


Atceries — poliestera dobšķiedras pildījums spilvena vidusdaļā (kodolā) nerada kaitējumu, gluži otrādi — tas padara spilvenu ērtu un praktisku!

Kas kopīgs kolekciju Klasika un Harmonija spilveniem


Kā viens, tā otrs spilvens ilgstoši saglabā formu, nodrošina ērtu un patīkamu balstu augšējiem mugurkaula skriemeļiem. Klasiskas formas, piemēroti dažādām vēlmēm.

Abus spilvenus raksturo inovācijas, tos drīkst mazgāt mājas apstākļos — to apliecina etiķete WashMe. Mulberry zīda šķiedra ir uzlabota, paildzinot tās kalpošanas ilgumu, tādējādi ir ne tikai saglabātas visas pozitīvās zīda īpašības, bet arī tas padarīts īpaši izturīgs pret mazgāšanas līdzekļu iedarbību. Ja zīda izstrādājumi tiek intensīvi lietoti un mazgāti, šī apstrāde palēnina zīda šķiedras sairšanu.

Spilvenu sānu malā ir rāvējslēdzējs: to atverot, var pārliecināties par pildījuma īstumu un kvalitāti.

Abiem spilveniem: Klasikai un Harmonijai ir papildu apvalks, kas nodrošina spilvena aizsardzību no traipiem un tā tīrīšanu padara daudz vienkāršāku, jo apvalku ir iespējams viegli noņemt un izmazgāt.


Abus spilvenus vieno pozitīvās zīda īpašības:


 • proteīniem bagātā zīda šķiedra ir dabiska, ekoloģiski tīra un sniedz patīkamu vidi sejas ādai, matiem un galvai, uzlabo miegu, novērš stresu, nogurumu, patīkami nomierina;
 • augstvērtīgais zīda šķiedras pildījums un kvalitatīvais spilvena apvalks spilveniem nodrošina gaisa apmaiņu, tamdēļ galvas āda elpos;
 • tie ir dabiski, hipoalerģiski un antibakteriāli, nodrošina pilnīgi tīru un dabisku gulēšanas vidi, tāpēc ļoti piemēroti tiem, kam ir alerģija pret putekļu ērcītēm, putekļiem, jo šādi parazīti, kā arī dažādas baktērijas un pelējuma sēnītes zīda pildījumā nespēj vairoties.

Komforts, veselība un kvalitāte — tas raksturo Silk Secret zīda spilvenus!
Ar ko atšķiras kolekciju Klasika un Harmonija spilveni


 • Zīda spilveni Harmonija ir mīkstāki, elastīgāki, vieglāki, gaisīgāki; spilveni Klasika — stingrāki, mēreni atsperīgi, smagāki.
 • Lielo izmēru zīda spilveniem Harmonija pieejamas trīs augstuma pakāpes, spilveniem Klasika — viena.


Kā atšķirt spilvenus veikalā


Vispirms aplūko, kāds pildījuma sastāvs ir norādīts uz spilvena etiķetes. Ja tomēr šaubies, vai uz etiķetes rakstīta patiesība, ir vienkāršs veids, kā pārbaudīt spilvena sastāvu.

 • Ja spilvens ir pietiekami augsts un viegls (līdz 1000 g), tad zini, ka tas nav pildīts ar simtprocentīgu zīda šķiedru.
 • Noliec spilvenu uz līdzenas, cietas virsmas, uzspied un strauji atlaid. Ja spilvens uzreiz atgriežas iepriekšējā stāvoklī, tad sastāvā ir arī poliestera dobšķiedras piejaukums, kas pildīts spilvena vidusdaļā. Silk Secret spilvenu kolekcijai Harmonija ir izmantota kvalitatīva un ilgtspējīga poliestera dobšķiedra —holofaibers.
 • Spilvens ar 100 % zīda pildījuma, kas sver 1000 g, būs stingrs, mēreni atsperīgs un diezgan zems. Lai iegūtu vidēji zemu, ērtu spilvena augstumu, mūsu piedāvāto spilvenu pildījums ir smagāks: 50 × 60 cm spilvenam — 1300 g; 50 × 70 cm spilvenam — 1500 g.


Abu veidu spilveni ir labi, atšķiras tikai to cena. 100 % zīda šķiedras pildījuma spilvens būs krietni dārgāks nekā kombinētais — zīda šķiedra un poliestera dobšķiedra. Cenu atšķirību var ietekmēt arī pildījuma proporcijas. Tagad Tu zini, kāpēc vienāda nosaukuma spilveniem, ko visbiežāk dēvē par zīda spilveniem, var atšķirties cena. Sīkāku paskaidrojumu meklē uz etiķetes!


Mēs ļoti ceram, ka šis apraksts palīdzēja Tev saprast, kurš spilvens atbilst Tavām prasībām, lai Tu beidzot iegūtu savu īsto un vienīgo spilvenu.

Aplūkot nāc šeit


Ja tomēr vēl nezini, kurš spilvens Tev būtu piemērots, zvani vai raksti — 29269161, info@silksecret.lv — un mēs tev palīdzēsim izvēlēties!
Padalies, kurš no spilveniem atbilst Taviem kritērijiem!


Comments