picture

Ieteicamais spilvena augstums

image

Pēc aptaujas atbildēm ir jūtams, ka daudziem cilvēkiem ir aktuāli atrast labu un ērtu spilvenu un līdz šim tas diemžēl nav izdevies. Zinot, cik liela nozīme ir spilvenam, esam radījuši divas spilvenu kolekcijas — dažādām vajadzībām un atšķirīgām gaumēm.

Patiesi iepriecina fakts, ka mūsu spilveni daudziem ir piemēroti gan pēc pildījuma veida, gan pēc īpašībām. Lai izvēlētos vislabāko spilvenu no mūsu piedāvājuma, ir jānosaka, cik augsts spilvens vajadzīgs.


Visbiežāk spilvena augstumu nosaka, rēķinoties ar iecienītāko gulēšanas pozu.

Ja Tev patīk gulēt uz sāniem, izvēlies:

  • vidēji augsto spilvenu no kolekcijas „Klasika” — kad gulēsi, tas būs 7–8 cm augsts;
  • vidēji augsto spilvenu no kolekcijas „Harmonija” — 7–8 cm;
  • augsto spilvenu no kolekcijas „Harmonija” — 10 cm (piemērots lielāka auguma cilvēkiem).
Ja Tev patīk gulēt uz vēdera, izvēlies
  • zemo spilvenu no kolekcijas „Harmonija” — kad gulēsi, tas būs 5–6 cm augsts (piemērots arī cilvēkiem, kuri iecienījuši izteikti zemu spilvenu, vai bērniem, sākot ar 3–4 gadu vecumu).
Ja Tev patīk gulēt uz muguras, izvēlies
  • zemo spilvenu no kolekcijas „Harmonija” — kad gulēsi, tas būs 5–6 cm augsts.
Ja Tev patīk gulēt pussēdus, izvēlies
  • augsto spilvenu no kolekcijas „Harmonija” — kad gulēsi, tas būs 10 cm augsts (vari izvēlēties arī divus zemos spilvenus).

Minētie ieteikumi ir sagatavoti, rēķinoties ar Tavu iecienītāko gulēšanas pozu, taču, lai saprastu, kā ir visveselīgāk, vispareizāk gulēt konkrēti Tev, pārdomā savu veselības stāvokli un konsultējies ar fizioterapeitu, kurš ieteiks atbilstīgāko gulēšanas pozu un spilvena augstumu.

Izvēlies savu zīda spilvenu šeit

Comments