picture

Zīda acu maska — brilles — ieguvumi!

image

Vērtība Tavam miegam!

Ja Tevi moka bezmiegs vai nevari ātri un laikus iemigt, ir vērts izmēģināt zīda acu masku (brilles). Kāpēc?

Saskaņā ar dažādu pasaules miega speciālistu ieteikumiem viena no miega higiēnas sastāvdaļām ir parūpēties par pilnīgu tumsu. Zini — pat mazākais gaismas stariņš būtiski pazemina Tava miega kvalitāti. Daudzi pētījumi liecina, ka, izmantojot auduma brilles un tādējādi nodrošinoties ar pilnīgu tumsu, tiek sasniegta dziļā miega fāze, samazinās uzbudinājums un paaugstinās miega hormona melatonīna līmenis, kas ļauj ātrāk iemigt un pilnvērtīgāk izgulēties.

Ir daudz dažādu situāciju, kad pilnīga tumsa pat naktsmiera laikā nav iespējama, piemēram, ja nav pietiekami biezi aizkari un tos nevar nomainīt, vasarā, ceļojuma laikā — ceļā, viesnīcās, teltī. Šādos brīžos auduma maska ir lielisks risinājums. Zīda maska var kalpot par lietu, kas pārceļ Tevi no nomoda uz miega pasauli. Atgādināšu, ka miegs — tā ir vitāli būtiska vajadzība, lai cilvēks vispār spētu eksistēt un dzīvot. Miegs ir mūsu veselības un labsajūtas pamatu pamats — gan naktsmiera laikā, gan dzīvē kopumā. Zinot, cik liela nozīme cilvēka dzīvē ir miegam, aicinu sadraudzēties ar acu masku, lai rastu dziļu un pilnvērtīgu miegu vienmēr un jebkurā vietā.
Zīda acu maska (brilles) un meditācija

Vai tās ir savienojamas? Noteikti! Uzliekot zīda masku uz acīm, Tu jau sajutīsi nomierinošas un relaksējošas sajūtas, jo zīda šķiedras pildījumā un audumā, no kura ir pašūta maska, ir ārkārtīgi maigas un mīkstas. Ja Tavā ikdienas rutīnā ietilps meditācija un Tev šajos brīžos ir grūti atslābināties un atslēgties no dienas notikumiem, tad iesaku uzlikt zīda masku, īpaši, ja meditē pirms miega un guļus stāvoklī. Acu maska palīdzēs atslābināties un meditāciju izbaudīt pilnībā, jo būs vieglāk fokusēties uz vēlamo rezultātu. Tumsa un noslēgtība palīdz radīt stāvokli, kad esi sevī un dziļā savienojumā ar sevi. Turi zīda masku līdzās arī dienas laikā un izmanto to starp darbiem, piemēram, pauzītē uzliec masku uz acīm! Tā Tu maksimāli atpūtināsi acis un sniegsi relaksāciju savai mentālajai pasaulei. Atjaunosies darbaspējas un enerģija.
Tavai veselībai un skaistumam

Zīda acu maska ir dabiska un hipoalerģiska, tas rūp cilvēkiem, kas cieš no alerģijas pret putekļu ērci un citām kairinošām baktērijām. Naktsmiera laiks un rīts vairs nebūs mokošs, bet enerģisks un veselīgs! Acu maskas zīda audums un zīda šķiedras tā pildījumā ir vērtība, kas kalpo tik jutīgai ķermeņa zonai kā āda ap acīm, kas mums rūp visvairāk.

Zīda šķiedru dabiskais sastāvs ir aminoskābes, viena no tām - fibroīns.  Fibroīns piesaista un notur lielu daudzumu mitruma, tādējādi rūpējas par ādu ap acīm: mitrina un izlīdzina, pasargājot no grumbiņu veidošanās. Skaista un starojoša āda pēc dziļa miega! Vēsais zīda pieskāriens, kurš gandrīz sekundes laikā pārvēršas par siltu pieskārienu, ļaus miegu vai atpūtu izbaudīt par visiem simts — dziļi un relaksējoši! Turklāt maigās zīda šķiedras, kas ir acu maskas pildījumā, sniedz papildu mīkstumu un maigumu, radot miera, relaksācijas un harmonijas sajūtu.
Ērti un praktiski

Acu maskas ir bagātīgi pildītas ar mulberry zīda šķiedrām, ko apņem augstas kvalitātes zīda audums. Dažādo krāsu izvēle ļauj masku pieskaņot savām vēlmēm un sapņiem. Silk Secret zīda acu maskām ir perfekta forma: tās pilnīgi pārklāj acu zonu un pat mazākajam gaismas staram neļauj piekļūt Tavām acīm. Maskas apkārtmērs ir piemērots atšķirīgiem galvas izmēriem. To vēl ērtāku padara mīkstā, elastīgā gumija, kas apšūta ar tādu pašu zīda audumu. Zīda acu masku saņemsi maisiņā, kurā vari uzglabāt un pārvietot savu mīļo miega palīgu. Ļoti ērti un praktiski!Izvēlies zīda acu masku sev vai kādam labam, mīļam cilvēkam dāvanā!
Comments