picture

Tā mostas princeses un prinči...Silk Secret

image

Šis ir stāsts par mūsu lolojumiem — par mūsu bērniem, par mūsu princesēm un prinčiem un viņu miegu. Ticat vai ne, bet tieši bērns guļot sajūt, kas viņam ir vajadzīgs labam miegam, un vērīgi vecāki to noteikti pamana.

Mīksta sedziņa, mīlīga sedziņa, maiga sedziņa, silta sedziņa, sedziņa kā mākonītis… — tā bērni saka par zīda šķiedrām pildītu segu. Esmu novērojusi, ka vecāki saviem bērniem par šo segu stāsta kā par vērtību, kā par patīkamu notikumu bērna miega pasaulē, un par to priecājos. Paaugoties bērni jau zinās, cik svarīgi ir izvēlēties labāko savam miegam, lai tas būtu labs, pilnvērtīgs, dziļš un veselīgs.
Izgulējies mazulis pamostoties ir priecīgs, smaidīgs un apmierināts, ir gatavs iepazīt jaunu dienu, tātad arī viņa vecāki ir laimīgi.
Kas šajā segā ir unikāls?


Sajūtas, ko tā sniedz

Maigās, mīkstās un vieglās zīda šķiedras sniedz tik vajadzīgās īpašās rūpes,sega perfekti apklāj ķermeni un cieši tam piekļaujas, radot maigu rūpju piepildītus pieskārienus, tādējādi arī miegs nekavējas.


Optimāla temperatūra

Termoregulācijas īpašību dēļ ar zīdu pildītas segas ir izcili piemērotas zīdaiņiem un maziem bērniem, kuri ne vienmēr spēj vecākiem pavēstīt, ka viņiem ir auksti vai karsti. Zīda šķiedras, sasildot un atvēsinot pēc nepieciešamības, nodrošina optimālu temperatūru.

Lūk, ko stāsta Guna: „Meitiņa pa nakti daudz retāk nospārda sedziņu, un visi varam mierīgāk izgulēties, jo acīmredzot ar šo sedziņu viņai ir optimālā temperatūra — nav ne karsti, ne auksti. Esam iesaukuši viņas jauno sedziņu par mākonīti.”
Nekādu putekļu ērcīšu

Kņudinoša sajūta un apsārtumi ir vienas no labāk pamanāmajām pazīmēm, ka tava bērna gultasveļā iemitinājusies putekļu ērcīte. Visbiežāk tas notiek, ja bērns tiek segts ar vilnas vai dūnu segu. Tā kā zīda šķiedrai ir dabisks sastāvs, putekļu ērcīte zīda izstrādājumos nemitinās — un atpūtas laikā tavam mazulim būs droša un veselīga vide.

„Mana princese joprojām guļ tikai Silk Secret zīda segās un spilvenos! Neesmu redzējusi nevienu zīdaini, kurš gulētu tik labi kā viņa,” stāsta Ieva.


Lieliski elpo un saglabā tīru vidi gultiņā

Brīnišķīgi vieglā, mīkstā, gaisīgā sega neradīs mazulim smagnēju sajūtu, un arī ikreiz, kad viņš pats uzrausīs segu uz sejas, nebūs bažu, ka varētu būt grūti elpot, — segas lieliski elpo, tās ir plānas un vienlaikus pietiekami siltas. Zīda apbrīnojamā elpotspēja samazina svīšanu, nodrošinot svaigu, tīru un vieglu miegu, savukārt augstā mitruma uzsūktspēja novērš mitrumu, ko ķermenis ik nakti izdala, tādējādi nav iemesla vairoties baktērijām un pelējuma sēnēm.
Piemēroti risinājumi

Lai pieskaņotos bērnu vajadzībām, esam izveidojuši mazgājamus produktus — zīda segas, kam piešķirta zīme WashMe. Tev nebūs jāuztraucas, ja bērns notraipīs segu, — to varēsi vienkārši izmazgāt. Vidēji bieza zīda sega, kas piemērota lietošanai visa gada garumā,pieejama divos izmēros: 100 × 135 cm un 100 × 140 cm. Pie mums savam bērnam atradīsi arī ideāli atbilstīgu zīda šķiedrām pildītu spilventiņu divos standarta izmēros: 30 × 40 cm un 40 × 60 cm. Tie ir ļoti zemi, der bērniņam no pusgada līdz pat 3 gadu vecumam. Līdz ar bērna pāriešanu uz lielāka izmēra gultu ir laiks nomainīt arī segu un spilvenu. Piemērots segas izmērs būs 150x210cm un spilvens 50x60cm.

Izcils komforts un ērta lietošana — tāds ir zīda šķiedras pleds bērniem: ar to apsegsi bērnu pastaigā vai diendusā. Pleds izmērā līdz pat 90 × 120 cm pieejams ar zilu, rozā un ziloņkaula krāsā apšūtu zīda maliņu.
Fotosesijā piedalījās lieliskā Elisa un apzinīgais Džordžs. Abi lieto zīda segas un spilvenus un labprāt atbalstīja šo vasaras brīnišķīgo piedzīvojumu! Paldies viņiem!


Ar nepacietību sakām - izvēlies to savam mazulim! Seko šai saitei un izvēlies savam bērnam pašu, pašu labāko - Preces bērniem
Mīlestībā, Silk Secret bērni


Comments