Tā mostas princeses un prinči...

Šis stāsts ir par mūsu lolojumiem, par mūsu bērniem, par mūsu princesēm un prinčiem, par viņu miegu. Ticiet vai nē, bet tieši bērns guļot sajūt, kas viņam ir vajadzīgs labam miegam un vecāki to brīnišķīgi pamana. 

"Mīksta sedziņa, mīlīga sedziņa, maiga sedziņa, silta sedziņa...", tā stāsta bērni par zīda šķiedrām pildītu segu. Esmu novērojusi un par to priecājos, ka vecāki stāsta saviem bērniem par šo segu kā vērtību, kā patīkamu notikumu bērna miega pasaulē. Līdz ar to bērni paaugoties zinās, cik svarīgi ir izvēlēties labāko savam miegam, lai miegs būtu labs, pilnvērtīgs, dziļš un veselīgs. 

Izgulējies mazulis, pamostoties ir priecīgs, apmierināts un līdz ar to vecāki ir laimīgi.
Kas ir unikāls šajā segā?


Termoregulācija

Termoregulācijas īpašību dēļ ar zīdu pildītas segas ir izcili piemērotas zīdaiņiem un maziem bērniem, kuri ne vienmēr spēj vecākiem pavēstīt, ka viņiem ir vēsi vai karsti. 


Lūk, ko stāsta Guna: "Meitiņa pa nakti daudz retāk nospārda sedziņu, un visi varam mierīgāk izgulēties , jo acīmredzot, ar šo sedziņu viņai ir optimālā temperatūra , nav ne karsti, ne auksti. Esam iesaukuši viņas jauno sedziņu par mākonīti :)" 
Nekādu putekļu ērcīšu

Kņudoša sajūta un apsārtumi ir viena no redzamākajām pazīmēm, ka Tava bērna gultasveļā iemitinājusies putekļu ērcīte. Visbiežāk tas notiek, ja bērns tiek segts ar vilnas vai dūnu segu. Pateicoties zīda šķiedras dabiskajam sastāvam, putekļu ērcītes zīda izstrādājumos nemitinās, līdz ar to Tavs mazulis būs nodrošināts ar drošu un veselīgu vidi atpūtas laikā.


"Mana princese joprojām guļ tikai Silk Secret zīda segās un spilvenos! Neesmu redzējusi nevienu zīdaini, kurš gulētu tik labi kā viņa",  stāsta Ieva.
Vieglas un mīkstas

Segu brīnišķīgais vieglums, mīkstums, gaisīgums neradīs mazulim smagnējas sajūtas un ikreiz, kad pats mazulis segu uzrausīs uz sejas, nebūs bažas, ka tam varētu būt grūti elpot, jo segas lieliski elpo, tās ir plānas un reizē pietiekami siltas.


Piemērots izmērs

Tieši bērniem esam izstrādājuši vidēji biezu zīda segu izmērā 100x135cm, kas piemērota lietošanai visa gada garumā. Pie mums atradīsi arī ideāli piemērotu zīda šķiedrām pildītu spilventiņu savam bērnam standarta izmērā – 40x60cm, kas ir ļoti zems. Zīda sega un spilvens ir piemēroti lietošanā līdz pat 3 gadu vecumam. Nākamajiem gadiem, izvēlaties segas un spilvenus jau lielākos izmēros. Līdz ar bērna pāriešanu uz lielāka izmēra gultu ir laiks nomainīt arī segu un spilvenu. Piemērots segas izmērs būs 150x210cm un spilvens 50x60cm.


Zīda pleds

Izcilu komfortu un ērtu lietošanu nodrošina zīda šķiedras pleds bērniem, kas ir piemērots bērna segšanai pastaigā vai diendusai. Izmēros sasniedzot 90x120cm, tas pieejams ar zilā, rozā un ziloņkaula krāsā apšūtu zīda maliņu.
Fotosesijā piedalījās lieliskā Elisa un apzinīgais Džordžs. Abi lieto zīda segas un spilvenus un labprāt atbalstīja šo vasaras brīnišķīgo piedzīvojumu!

Paldies viņiem!

Ar nepacietību sakām, izvēlies savam mazulim šo! Seko šai saitei un izvēlies savam bērnam pašu, pašu labāko - Preces bērniem
Mīlestībā, Silk Secret bērni


Comments