picture

Dabiskā zīda enerģija, spēcīgā ietekme uz cilvēka ķermeni un garu

image

Dabiskais zīds - izauklēts, cildināts un sargāts kā lielākais dārgums Tālajos Austrumos, tā dzimtenē Ķīnā. Neskaitāmi ticējumi vēsta par to, ka zīds spēj ietekmēt  cilvēku daudz augstākā līmenī - tas atjauno un stiprina ķermeni un garu, attīra sirdi no rūpēm, apgaismo prātu un asina redzi.


Miers un enerģijas lādiņš

Zīds ir maģiska šķiedra, tam līdzvērtīga materiāla nav. Zīds spēj nomierināt cilvēka kopējo nervu sistēmu un uzlabot darba spējas. Tas uzlabo domāšanu un piešķir mums enerģiju un mieru, tāpēc vislabākā izvēlē apģērbam, nodarbojoties ar radošo darbu, meditācijām un komunikācijā ar cilvēkiem, ir tās, kas darinātas no zīda. Zīds spēj aizsargāt pret "ļauno aci", tāpēc tie, kas var rast iespēju, nēsā zīda apģērbu. Tā ir dabiska aizsardzība, aizsargājot ķermeni no ārējo apstākļu negatīvās ietekmes. Zīdu bieži vien ieauž dažādās simbolikās, kam arī ir spēcīga aizsardzības nozīme.


Skaistas ādas noslēpums

Lutinot un rūpējoties par savu ādu senie ķīnieši pēc peldes vienmēr noslaucīja seju un dekoltē zonu ar zīda audumu un gulēja uz zīda spilvendrānas, jo zīds notur dabisko ādas mitrumu, kas nepieciešams, lai āda saglabājas pēc iespējas ilgāk skaista un jauna. Interesanti! Šo pētījumu veica rūpnīcā, kurā sievietēm, kas apstrādā zīdu, roku āda būtiski atšķīrās no sejas ādas - tā bija kļuvusi maiga kā zīdaiņiem, līdzena un pilnībā atjaunojusies. Pozitīva ietekme uz cilvēka veselību

Lietot zīdu ir ieteikums tiem, kas bieži slimo ar angīnām, tāpat arī tiem, kurus piemeklē artrīts, dermatīts, alerģijas. Apsēji no zīda uz locītavām remdē sāpes, bet nakts veļa novērš bezmiegu, tāpēc pieskārieni pie šādas veļas atslābina un nomierina. Turklāt zīda gultas veļas izstrādājumi spēj atjaunot un uzlabot auru guļamistabā.Jau tālajos laikos bija pieņemts, ka labākā izvēle miegam ir apsegties ar zīda segu un ieklāt gultā gultas veļu, kas darināta no dabiskā zīda, jo zīds spēj nomierināt cilvēka kopējo nervu sistēmu, uzlabot miegu, cilvēks spēj labāk atslābināties un, pieceļoties jūtās atpūties un pozitīvi noskaņots jaunai darba dienai. Segas spēj ne tikai novērst bezmiegu, bet arī pilnībā novērst dienas nogurumu. Ķīnas zīda segas atšķiras ar īpašu austrumu enerģētiku, izcilu raksturojumu un bezrūpīgu ārējo izskatu. Laika gaitā zīda sega ir saglabājusi šķiet neredzamu, bet ļoti labi sajūtamu senās Ķīnas vēstures unikalitāti. Zīda vērtība mūsdienās ir vēl vairāk augusi, jo papildus tā patīkamajai tekstūrai un citām īpašībām, ko augstu vērtē ikviena tauta, zinātniski pētījumi ir pierādījuši tā pozitīvo ietekmi uz cilvēka veselību.Pilnvērtīgs miegs, moži rīti un veiksmīga darba diena

Segām un spilveniem, kas pildīti ar zīda šķiedru, salīdzinājumā ar dūnu pildītiem, ir hipoalerģiski, jo tajos neieviešas putekļu ērcītes un dažādi citi mikroorganismi, kas arī ir visbiežākais alerģiju cēlonis, turklāt alerģijas var piemeklēt jebkurā vecumā, tamdēļ ir laikus jāpievērš tam, kādu gultas veļu izvēlamies. Zīda segas uzlabo miegu, paaugstina cilvēka dzīvotspēju un ir savdabīgs jaunības eliksīrs. Tikai iedomājieties – aptuveni 1/3 no savas dzīves Jūs pavadāt gultā, kas nozīmē, ka Jūsu segas un gultasveļas izvēlei ir liela loma gan Jūsu pašsajūtā, gan izskatā un pat mūža garumā. Zīds saglabā izcilu siltumu, tieši tādu kāds nepieciešams katram individuāli.


Silksecret ir uzņēmums ar pārliecību, ka zīds – tas ir augstvērtīgākais materiāls, ko varam dāvāt savam ķermenim un garam. 

Iedvesmojies zīdam! Dodies šeit un aplūko zīda izstrādājumus.


Comments