picture

Zīda izstrādājumu pozitīvās īpašības

image

Zīda segām jeb, drīzāk, ar zīdu pildītām segām, spilveniem, kā arī zīda gultas veļai un citiem izstrādājumiem ir ārkārtīgi daudz pozitīvu īpašību. Tās var sajust. Ja Jūs un Jūsu ģimenes locekļi jau bauda veselīgu naktsmieru, mēs ļoti gaidīsim Jūsu iespaidus un stāstus. Ja Jūs vēl tikai apsverat zīda izstrādājumu iegādi, šeit varat iepazīties ar dažiem faktiem un mūsu klientu stāstiem, kas mudinās nevilcināties un iespējami drīz baudīt naktsmieru veselīgā vidē.

 

 

Termoregulācija

 

Izcilo termoregulāciju Jūs pamanīsiet jau dažu stundu laikā kopš apsegšanās ar kvalitatīvo segu, kas ir pildīta ar Mulberry garšķiedras zīdu. Jūs zem tās nesakarsīsiet vai nesalsiet, jo sega pielāgojas ķermeņa temperatūrai. Protams, zīda sega nav nekāda zinātniskā fantastika, tādēļ Jums ir jāizvēlas piemērota biezuma sega.


 


 

Labākā un gudrākā izvēle ir „Komforts”. Tas ir divu segu komplekts, kurā ietilpst vasaras biezuma sega ar zīda pildījumu 225 g/m2 un vissezonu sega ar zīda pildījumu 350 g/m2, kas kopā veido ziemas segu ar pildījumu 575 g/m2. Tādējādi Jūs varat ērti pielāgot segas biezumu temperatūrai telpā. Ziemas biezuma sega ir piemērota gulēšanai +15 °C vēsumā, bet vasaras biezuma — +23 °C siltumā, tomēr segu termoregulācijas īpašības Jums neļaus ne salt, ne sakarst arī mainīgā temperatūrā.

 
 


„Termoregulācijas īpašību dēļ ar zīdu pildītas segas ir izcili piemērotas zīdaiņiem un maziem bērniem, kuri ne vienmēr spēj vecākiem pavēstīt, ka viņiem ir vēsi vai karsti.”

Inga Vasilišina, Silk Secret vadītāja

 

 

 

 

Anti-ageing jeb pretnovecošanās īpašības

 

Zīda vienreizīgās īpašības ļaus Jūsu ādai nakts laikā atjaunoties. Protams, zīda segas nav nekāds brīnumlīdzeklis, tomēr ir pierādīts, ka tās aizkavē ādas novecošanos, it īpaši, ja izmantojat arī maigo zīda gultas veļu, kas būs tīkama gan ādai, gan matiem.

 


Hipoalerģisks

 

Mēs vienmēr uzsveram, cik svarīgi ir trešdaļu dzīves nepavadīt putekļu ērcīšu kompānijā. Ar zīdu pildītas segas veido dabisku vidi, kurā nemitinās putekļu ērcītes. Šis fakts ir ļoti būtisks alerģiskām personām, kā arī maziem bērniem un zīdaiņiem, kuru pakļaušana putekļu ērcīšu klātbūtnei var izraisīt alerģijas.

 


 

Veselīgs un dziļš naktsmiers

 

Mēs izveidojām ceļojumu komplektu klientiem, kuri bieži ceļo un sastopas ar naktsmiera traucējumiem viesnīcās, kur nakts ir jāpavada uz lētiem, cietiem, augstiem vai pavisam dīvainiem spilveniem. Tāpēc mēs esam izstrādājuši mazāko spilvenu, kas ir funkcionāls, lai to varētu ņemt līdzi ceļojumos un baudīt veselīgu naktsmieru arī ārpus mājām.
 


 

Ekoloģisks izstrādājums

 

Mūsdienu straujajā un ar dažādām ķimikālijām piesātinātajā laikmetā ir svarīgi, kā pavadāt trešdaļu dzīves. Mēs uzskatām, ka to ir būtiski pavadīt ekoloģiskā vidē. Mēs esam izvēlējušies mūsu izstrādājumu ražotājus, kuri nodrošina nemainīgu preču kvalitāti, tiek stingri uzraudzīti un nodrošina gan ekoloģisku zīda audzēšanu, gan segu ražošanas procesu, kas ir roku darbs. Arī procesā netiek izmantotas ķīmiskas vielas. Līdz ar to Jūsu ķermenis nebūs saskarē, piemēram, ar naftu, kas ir daudzos audumos un izstrādājumos.


Silk Secret vadītāja ir vairākkārt bijusi izstrādājumu ražošanas rūpnīcā Ķīnā, lai savām acīm pārliecinātos, ka viss process no A līdz Z ir ekoloģisks.

 


 

Draudzīgs videi

 

Visas zīda izstrādājumu detaļas ir draudzīgas videi. Gadsimtiem koptās izgatavošanas tradīcijas ir veidojušās laikā, kad nepastāvēja plastmasa un citi videi nedraudzīgi materiāli.


Tādēļ, ja vēlaties baudīt naktsmieru veselīgā vidē, izvēlieties zīda izstrādājumus.

 

 

Ja vēlaties uzzināt vairāk par zīda izstrādājumiem, jautājiet mums! Ar lielāko prieku dalīsimies zināšanās un palīdzēsim izvēlēties Jūsu dzīvesstilam piemērotākās lietas.

Comments