picture

Zīda segu kolekcijas. Silk Secret segu kolekcija Komforts Nr.2

image

Zida segu kolekcija Komforts — gracioza, izskatīga, pilnīga.

Iesākto stāstu par Silk Secret zīda segām turpināšu ar nākamo kolekciju. Katrai zīda segu kolekcijai ir savs stāsts — kāpēc tā radās un kāds ir tās nolūks. Līdz šim tās veidojās ļoti dabiski, un, zini, tikai radot savu jaunāko — piekto — segu kolekciju, es pilnīgi apjautu šo it kā netveramo procesu.
Lūk, otrā zīda segu kolekcija tika nosaukta par Komfortu. Gluži organiski izveidojās šis nosaukums, jo sega ir piemērota visiem gadalaikiem —tajā ir apvienotas divas segas — plānā un vidēji biezā —, kas, sastiprinātas kopā ar klipšiem, veido vienu biezu segu. Tās var viegli pielāgot temperatūras maiņai telpā vai gulētāja sajūtām. Turklāt šīm segām piešķīru atšķirības zīmi — rozā krāsas kokvilnas satīna apvalku ar dekoratīvu rakstu. Atbilde uz daudzu klientu uzdoto jautājumu vai izteikto nesapratni, kāpēc segas ir pieejamas tikai baltā krāsā, ir rokā: lūk, šī segu kolekcija ir rozā!
Lai gan šīs kolekcijas iegādei vajadzīgs lielāks ieguldījums, jo pirkumā ir divas segas, Komforts ir visvairāk pieprasītā segu kolekcija, jo daudzi tajā saskata nodrošinājumu un komforta garantu naktsmieram jebkādos apstākļos visu gadu.

Kāda mīļa mūsu kliente šo segu nosauca par gudro segu. Mums šis formulējums ļoti iepatikās, un šobrīd šīs kolekcijas aprakstu esam papildinājuši ar Silk Secret gudro segu.

Nevilcinies un izvēlies zīda segu Komforts —Silk Secret gudro segu!

Comments