picture

Zīda segu kolekcijas. Silk Secret segu kolekcija Klasika Nr.1

image

Vieglas, siltas, maigas un citām tikai zīdam raksturīgām pozitīvām īpašībām apveltītas, zīda pildījuma segas nodrošinās Tev visērtāko un veselīgāko naktsmiegu.

Manas pirmās piecdesmit segas šobrīd ir tapušas par piecu segu kolekciju piedāvājumu. Katra kolekcija mazliet atšķiras, taču tās visas apvieno tādi augstas kvalitātes materiāli kā zīds un zīda pildījuma apvalks. Visas kolekcijas tapušas sadarbībā ar klientiem, uzklausot gan konkrētas vēlmes, gan neapzināti izteiktas idejas, kuras burtiski tvēru sarunās. Katru kolekciju mūsu klienti ir atzinīgi novērtējuši — par to vēstī siltās atsauksmes. Ar atsauksmēm vari iepazīties sadaļā Atsauksmes.
Zīda segu kolekcija Klasika

Savu pirmo kolekciju nosaucu par Klasiku. Sākumā segas bija vienāda biezuma, un tikai vēlāk apjautu, ka mēs esam tik atšķirīgi un arī mājokļa un guļamistabas apstākļi mums katram ir citādi. Vajadzēja paplašināt piedāvājumu, tāpēc izveidoju trīs biezuma pakāpju un dažādu izmēru segas. Tagad varēju piemeklēt segu katra vajadzībām un vēlmēm.

Pēc pieredzes varu teikt, ka kādam ir nepieciešama tikai plānā sega, kas der pat ziemas sezonā, jo mājoklis ir silts, savukārt citam, kurš ir ļoti salīgs, visu cauru gadu vajadzīga biezā sega. Pievēršot uzmanību detaļām, katram varam izvēlēties piemērotāko segu.

Šī segu kolekcija ir Silk Secret pamatpiedāvājums, kas izceļas ar plašām izvēles iespējām, tāpēc nosaukums Klasika izveidojās gluži dabiski.
Zīda pildījuma segas Klasika ir labākā izvēle tiem, kuri augstu vērtē vienkāršību, kvalitāti un ekonomiju. Šīs segas ir piemērotas ikvienam ģimenes loceklim — gan bērniem, gan pieaugušajiem.

Izvēlies šīs kolekcijas segu šeit Comments