picture

Alerģiskā paaudze un putekļu ērcītes

image

Arvien biežāk dzirdam, ka bērniem ir dažādu veidu alerģijas. Daudzas no tām pusaudža vecumā pāriet. Kā nekā bērnībā ir jāiepazīst daudz jauna un ne visu vienmēr ir iespējams kontrolēt. Šoreiz mūsu stāsts nav par visām alerģijām, bet gan par putekļu ērcīšu izraisītu alerģiju.

Trešdaļa dzīves putekļu ērcīšu kompānijā

 Ja paskatāmies uz šo situāciju tīri statistiski, tad mums Jūs ir jāapbēdina, jo trešo daļu dzīves pavadāt nevis mīļoto cilvēku apskāvienos, bet gan putekļu ērcīšu kompānijā, kas var mitināties gan Jūsu segās, gan spilvenos, gan gultas veļā, nemaz nerunājot par dažādiem priekšmetiem, kas bieži vien netiek mazgāti un tīrīti un ir ideāla vide īstām putekļu ērcīšu armijām.

Populārākās putekļu ērcīšu ballīšu vietas

Nr. 1 - dūnu segas

Nr. 2  - dūnu un spalvu maisījuma segas

Nr. 3  - vilnas segas

Šīs segas ir parastie putekļu ērcīšu mitekļi. Ja Jums vai kādam Jūsu mājiniekam ir alerģija pret putekļu ērcītēm, tad noteikti konsultācijā ar ārstu vai alergologu viņš ieteiks atteikties no dūnu vai vilnas segām un izvēlēties, piemēram, sintētisko vai ar zīdu pildītu segu. Pagaidām Latvijā biežāk tiek rekomendētas sintētiskās segas, jo tās ir pieejamākas un populārākas par zīda segām. Tomēr… izzinot vairāk, zīds noteikti kļūs populārāks, jo šīs segas aptver daudz vairāk par spēju novērst putekļu ērcīšu rašanos, tās regulē mikroklimatu veselīgam miegam, ir roku darbs, veidotas no dabiskiem materiāliem, un tām piemīt antibakteriālas īpašības.

50 % SilkSecret klientu ir alerģiski pret putekļu ērcītēm

Tiešām! Puse mūsu klientu zīda izstrādājumos saskata risinājumu, lai dabiskā veidā izvairītos no putekļu ērcīšu radītām alerģijām. Tā ir viena no īsta Mulberry zīda priekšrocībām — tajā nedzīvo putekļu ērcītes. Līdz ar to, kad sāk naktsmieru baudīt ar segām un spilveniem, kas pildīti ar dabiskajām Mulberry zīda garšķiedrām, alerģijas pakāpeniski mazinās. Protams, tas nav brīnumlīdzeklis, jo arī citā vidē Jūsu mājoklī var mitināties putekļu ērcītes.

Brīnumlīdzeklis? Nē! Viens no risinājumiem

Būtu naivi iedomāties, ka, iegādājoties ar zīdu pildītu segu, Jūs uzreiz tiksiet vaļā no alerģijas. Ir nepieciešams identificēt arī citas vietas telpā, kur putekļu ērcītes var turpināt mitināties — matracis, pledi, gultas veļa vai paklājs. Turpmākais rīcības plāns ir Jūsu rokās — nomainīt paklāju pret laminātu, regulāri tīrīt un vēdināt istabu u. c. Vai turpināt ciest no alerģijas.

Jutīga āda

Arī personas ar jutīgu ādu daudz labāk jutīsies, vairākas stundas zīda izstrādājumu ieskautas. Zīda izstrādājumiem ir pozitīva ietekme gan uz ādas novecošanās procesiem, gan uz psoriāzi, gan uz citām ar ādu saistītām kaitēm, jo zīds ir dabisks un maigs produkts, kas netiek ķīmiski apstrādāts nevienā no zīda segas ražošanas posmiem pretēji dažādu sintētisku segu ražošanas procesiem.

Zīdaiņi un alerģija

Tieši tā! Tā ir gulta, kur zīdaiņi un mazi bērni pavada visvairāk laika. Līdz ar to nav nozīmes, kādas un cik daudz viņam ir spēļmantiņu, tomēr ir milzu nozīme, ar kādu segu viņš būs apsegts. Tieši zīdaiņiem un bērniem piedāvājam arvien vairāk dažādu risinājumu — dažāda biezuma segas, dažāda augstuma spilvenus un arī pledus, kurus izmantot siltākā laikā vai diendusai, un, protams, virsmatračus.

Līdz ar to, mūsuprāt, tieši veselīga vide bērna miegam ir būtisks faktors.

Izgulējies bērns — laimīgs bērns.

Laimīgs bērns —laimīgi vecāki!

Vērtīga dāvana

Zīda izstrādājumi var tiešām būt izcila dāvana zīdainim un visai ģimenei. Dāvājot zīda segu vai pledu zīdainim, Jūs dāvājat daudz saldāku miegu visai ģimenei.

Lai pieskaņotos bērnu vajadzībām, esam izveidojuši zīda segas, kuras var mazgāt. Tās visas ir atzīmētas ar zīmi WashMe. Tādējādi Jums nebūs jāuztraucas, ja bērns notraipīs segu, jo to varēsiet vienkārši izmazgāt.

Pareiza lietošana

Arī pareizai segu lietošanai ir būtiska nozīme. Piemēram, segas ir regulāri jāvēdina — divas reizes gadā netiešos saules staros. Tāpat ir jāizvēlas piemērota gultas veļa, lai labāk saglabātu zīda pozitīvās īpašības, — zīds, satīns vai kokvilna.

Vai vēlaties iegūt vairāk informācijas?

Ja vēlaties iegūt vairāk informācijas par zīda izstrādājumiem un to īpašībām, jautājiet mums! Ar lielāko prieku palīdzēsim Jums izvēlēties segu vai spilvenu ikvienam ģimenes loceklim, draugam, paziņam, kolēģim u. c., kas būs piemērots tieši viņa vajadzībām.


Rūpēs par Jūsu veselīgu miegu,

Silk Secret

Comments