picture

Zīda segu kolekcijas. Silk Secret segu kolekcija Harmonija Nr.4

image

Ceturtā zīda segu kolekcija Harmonija — praktiska, to drīkst mazgāt mājas apstākļos

Zīda segu kolekcijā Harmonija ietilpst pati plānākā mūsu piedāvātā sega. Laikam ejot un pieredzei krājoties, sapratu, ka cilvēkiem, kuri ir izteikti vēsummīļi, un arī tiem, kuru mājokļi ir samērā silti, nepieciešama plānāka sega, turklāt ļoti plāna un viegla sega ir lieliska iespēja baudīt pilnvērtīgu miegu arī siltākajās vasaras naktīs.
Šo segu raksturo inovācijas: to drīkst mazgāt mājas apstākļos — tam apliecinājums ir etiķete WashMe un uz segas virsmas nošūti nelieli apļveida stepējumi drošībai. Un tieši tāpēc segai ir arī citas priekšrocības: to varam lietot ārpus mājas, piemēram, izbraukumā, vasaras mājā, dārza mājā.

Segu atšķirības zīme — zīda šķiedras ietērpām baltā kokvilnas satīna apvalkā ar dekoratīvu rakstu, savukārt segas maliņas rotā pelēkas krāsas lentīte. Tā radās šī zīda segu kolekcija ar vēstījumu: pilnīga harmonija.
 Šīs zīda segas ir iecienījuši cilvēki, kuri mīl gulēt zem izteikti plānas un vieglas segas un mēdz piedzīvot situācijas, kad segu vajag izmazgāt. Zini, ka visi mūsu piedāvātie produkti ir tapuši, uzklausot un apkopojot cilvēku vajadzības un vēlmes, izmantojot labākos materiālus mūsu veselībai un labsajūtai ikdienā.

Ja Tev šķiet, ka šī sega ir radīta tieši Tev, dodies izvēlēties un baudi bezrūpīgu miegu!

Comments