picture

Zīda segu kolekcijas. Silk Secret segu kolekcija Sapnis Nr.5

image

Mūsu krāšņākais izlolotais jaunums ir zīda segu kolekcija SAPNIS, tā ir mūsu piektā, pašlaik pēdējā kolekcija.

Esmu priecīga un gandarīta to prezentēt. Radot šo kolekciju, katra detaļa ir pārdomāta un izvēlēta ar apdomu. Lūk, priekšrocības, ko tā sniedz, — tās ir arī atbildes uz jautājumu, kāpēc šī kolekcija tika radīta.

Tā ir kolekcija, citiem vārdiem sakot, zīda segas komplekts, kas ir gatavs tūlītējai lietošanai. Komplektā ietilpst ar dabisku augstas kvalitātes savvaļas zīdu pildīta sega un augstas kvalitātes gultasveļa: kokvilnas satīna segas pārvalks un spilvendrāna. Nav jādomā par jaunas gultasveļas iegādi atsevišķi! Turklāt tas izceļas ar pievilcīgu ārējo veidolu — sega un gultasveļa izskatās vienādi, un tas nozīmē, ka, lietojot segas pārvalku, segas izskats nemainīsies. Manuprāt, šāds piedāvājums ir pirmreizīgs un unikāls.
Komplekts ir piemērots visai ģimenei — gan bērniem, gan pieaugušajiem — un pieejams dažādos izmēros. Tā kā ir iespēja mainīt pusi — vienreiz izmantot rozā, citreiz — balto ar pumpiņām (bērniem — rozā vai zilu), Sapnis var radīt brīnišķīgus pārsteiguma mirkļus Tev un Taviem mīļajiem un iederēties dažādās telpās.
Mūsu kolekcija Sapnis ir paredzēta visiem tiem, kuri vēlas atklāt zīda pildījuma segu īpašības, kā arī tiem, kuri tās jau ir iepazinuši un grib iegūt izcilu komplektu vasarai vai ikdienai, piemēram, kolekcija var būt starta komplekts jaunām ģimenēm.


Vasaras segas biezums ir 160 g/m2, tā ir ideāli piemērota gulēšanai visos gadalaikos telpās, kur temperatūra ir +23 ℃ vai augstāka.Tāpat kolekcijanoderēs ceļojumiem, diendusai un vasaras izbraukumiem (ar nakšņošanu gan teltī, gan vasarnīcā).
Iepakojums — ūdens necaurlaidīgs: praktiski un ērti, lai segu varētu pārvietot un paņemt līdzi, pasargājot no laikapstākļu ietekmes.
Šis ir ekonomiski izdevīgāks risinājums. Produktu drīkst mazgāt. Savukārt zīda sniegtās pozitīvās īpašības arī šajā kolekcijā paliek nemainīgas!

Ja Tevi interesē šis piedāvājums, steidz izvēlēties atbilstīgo izmēru

Vai noprati, kura segas kolekcija ir piemērotākā Tev? Ja vēl ir palikuši kādi jautājumi, droši sazinies ar mani, labprāt pastāstīšu vairāk!

No sirds paldies!

Comments