picture

Zīds Tavam skaistumam

image

Skaista frizūra – friziera apmeklējums;
Kopti nagi – izcils manikīrs;
Tvirts ķermenis – sabalansēts uzturs, sporta zāle
Skaista sejas āda – zīds.
ZĪDS?


Jā, tieši tā, pareizi izlasīji!

Zīds noteikti ir aktuāls tām sievietēm, kas sākušas uztraukties par dažādu dzīves notikumu iezīmēšanos sejas ādā.  Zināms, ka apmēram katru trešo dienu mēs pavadām guļot. Citiem vārdiem sakot – kad mēs sasniedzam 60 gadu vecuma slieksni, mēs vidēji 20 gadus esam pavadījuši guļamistabā snaužot. Tieši tāpēc ir vērts aizdomāties uz kā mēs liekam savu galvu šos 20 un vairāk gadus, kā tas ietekmē mūsu dzīves kvalitāti, komfortu un pat izskatu.
Izmantojot vilnas, kokvilnas vai cita materiāla pildītu spilvenu, un spilvendrānu, mūsu āda nepārtraukti pakļaujas šo materiālu kustībām, iezīmējot grumbiņas, rievas mūsu sejas un kakla ādā. Ņemot vērā, ka mūsu gulēšanas pozas ir ierastas, šīs rievas mūsu sejas un dekoltē zonu apciemo katru nakti. Un, ja tas notiek ik nakti, no rīta ierastās  “gulēšanas grumbas” vairs nav tikai pamanāmas no rīta, bet kļuvušas par mūsu ikdienu.
Atcerēsimies, ka ik gadu mūsu sejas āda zaudē tās dabisko spēju intensīvi atjaunoties un mitrināties pati, savukārt iknakts miegs uz nekvalitatīva spilvena šo procesu tikai vairo. Pētījumi liecina, ka gulēšana uz zīda šķiedrām pildīta spilvena un spilvendrānas samazina grumbu veidošanos uz sejas un kakla ādas. Tas skaidrojams ar to, ka zīda šķiedras uzbūve ir elastīgi gluda un vijīga (pretēji kokvilnas, vilnas šķiedrai), tādejādi neradot berzes procesus uz ķermeņa. Turklāt zīda dabiskā olbaltumviela fibroīns mitrina ādu un izlīdzina to, jo spēj piesaistīt un noturēt lielu daudzumu mitruma, kas īpaši svarīgi dehidrētai (atūdeņotai) ādai. Fibroīns neaizsprosto poras un neveicina ādas taukošanos.


Tāpēc, mīļās, dāmas! Lutināsim sevi arī naktsmiera laikā, kad par mūsu seju un dekoltē zonu rūpēsies zīda piekļāvīgums. Izvēlies zīda šķiedrām pildīto spilvenu un pārklāj to ar zīda spilvendrānu.


Par skaistumu un pozitīvām sajūtām, Silk Secret
Comments