picture

Stepēta vai nestepēta sega?!

image

Tu noteikti būsi pārsteigts, cik nozīmīgs faktors ir, vai sega ir stepēta vai nestepēta! Kāpēc? Ikviens segas pildījums tiek piestiprināts pie segas apvalka, lai tas turētos un saglabātu sākotnējo formu. Kad segas pildījums no ārpuses tiek piestiprināts pie apvalka, šo procesu sauc par stepēšanu, kas arī visbiežāk tiek izmantots segu radīšanā. Ar ko atšķiras stepēta un nestepēta sega?


Šobrīd, kad mūsdienu laikmetu pārņēmušas tehnoloģijas, tās sākušas aizvietot cilvēku roku darbu, samazinot ražošanas izmaksas. Segu radīšanas procesā lielākoties izmanto tehnloģijas, kas segu stepē.  Turklāt tagad stepēšanas process tiek padarīts “pievilcīgāks” ar  dažādu rakstu palīdzību (visbiežāk tās ir dūnu, spalvas vai jeb kāda cita īsas šķiedras pildījuma sega, palūko, kāds raksts stepēts uz tava segas pārvalka.)


Taču esi zinošs, ka katra caurdurtā apvalka vietā noplūst siltums un laika gaitā šajās vietās sāk izspiesties segas pildījums. Stepētās segas agrāk sāk zaudēt savu sākotnējo izskatu un pildījums saveļās, sakrīt kādā vienā daļas pusē vai tiek izvilkts caur tukšumiem laukā un sega vairs nespēj pildīt savas funkcijas.


Nestepētas segas ir tās, kuras netiek no ārpuses mehāniski vai pat ar roku nošūtas, lai noturētu pildījumu, sega izskatās līdzena bez šuvju vietām. Varētu šķist, kā pildījums var noturēties savā vietā?! Silk Secret zīda šķiedras segu pildījums ir gara šķiedra, viengabalaina, kura pārklājas no segas viena gala līdz otram, no segas vienas sānu malas līdz otrai. Tās tiek darinātas ar rokām, kārtu kārtām šķiedras klājot vienu virs otras. Šīs segas pildījums pie apvalka tiek piestiprināts no iekšpuses, piediedzot zīda pildījumu pie apvalka sānu malas pa visu segas perimetru. Tādējādi segas pildījums saglabā savu sākotnējo atrašanās vietu, tas nesakrīt vienā malā un tādā izskatā kalpo visu segas kalpošanas laiku. Ar šo tehnoloģiju netiek bojāta zīda šķiedra, sega saglabā savas termoregulācijas spējas, elpotspēju, nezaudē vieglumu, piekļāvīgumu un ilgmūžību. Tā tiek darinātas tikai pašas augstvērtīgākās zīda pildījuma segas.


Lūko, kā tapusi (vai top) tava pie Silk Secret iegādātā zīda šķiedras pildījuma segaComments