picture

Guļamistabas šiks

image

Tavā drēbju skapī mīt šikākie apģērbi, kabatā ir jaunākais viedtālrunis, tava frizūra griezta pēc jaunākajām modes tendencēm, esi iegādājies jaunāko iecienītās markas auto…

Ar ārišķīgām lietām, šķiet, viss ir vislabākajā kārtībā. Bet, vai augstākās klases komforts un kvalitāte mīt arī Tavā personiskajā telpā? Piemēram, guļamistabā, kur reti ielūkojas svešinieki.


Vai esi aizdomājies, cik ļoti mūsdienu sabiedrībā radušies labklājības standarti ir noveduši pie spožas ārišķības? Cik no šīm lietām mums patiešām ir pirmā nepieciešamība un cik ļoti jaunākais, dārgākais un modernākais patiešām dod prieku, komfortu un ērtības mums pašiem?


Līdz šādām domām esam nonākuši, komunicējot ar jaunajiem klientiem, kas reizēm savu ķermeņa komfortu un dzīves kvalitāti novirzījuši otrajā plānā. Kāpēc? Tāpēc, ka līdz šim cilvēkiem ir bijis vienalga ar kāda pildījuma segu sedzas, kādā gultasveļā guļ, lai gan vienu trešdaļu savas dzīves ikkatrs no mums pavada guļot.


Tāpēc apziņa, ka arī guļamistabas piederumiem jābūt kvalitatīviem un tikpat pārdomātam pirkumam kā jaunākais viedtālrunis, mums – SilkSecret komandai šķiet pašsaprotama, tāpēc šo ziņu cenšamies nodot arī saviem klientiem.
SilkSecret piedāvā pasaulē novērtētus un atzītus par labākajiem gultasveļas piederumiem – segas, spilvenus, gultasveļu no augstākās kvalitātes zīda. Mūsu produkti ir piemēroti ikvienam, kam ir augstas prasības pret produktu, turklāt pateicoties zīda šķiedras unikālajām īpašībām, SilkSecret gultasveļa spēj arī atrisināt alerģiskas veselības problēmas.


Pārliecinies, ka augstākā kvalitāte iespējama arī guļamistabā, ko novērtēs Tava pašsajūta ik rītu.

Comments