picture

Zīda pildījuma segas: Silk Secret pret citām

image

Ļoti bieži saņemu kritiku par zīda pildījuma segām, kas ir iegādātas citviet, — ka tām nepiemīt piedēvētās īpašības, jo īpaši, ka tās nesniedz patīkamo pilnīgi apsedzošo, ķermenim piekļāvīgo sajūtu un ir visai stīvas.

Kāpēc tā?

Atbilde ir rodama segas ražošanas procesā un pildījumā — izmantotās šķiedras veidā.


Īsa zīda šķiedra = stepēta sega = zemāka cena

Zini — lai segas pildījums turētos savā vietā un sega saglabātu sākotnējo formu, pildījuma materiāls no ārpuses tiek piestiprināts pie segas apvalka. Šādu pildījuma stiprināšanas procesu sauc par stepēšanu, un tas segu ražošanā tiek izmantots visbiežāk. Parasti stepē īsas šķiedras pildījuma segu: stepējums īso šķiedru notur savā vietā, tā aizpildot visu segu. Palūko, kāds raksts stepēts uz tava segas pārvalka! Ja zīda segas stepējums ir kvadrātveida, tad pildījumā ir izmantota īsa zīda šķiedra (tie ir zīda kokona atbirumi). Arī šo segu dēvē par zīda pildījuma segu, taču tā ir mazāk piekļāvīga, drīzāk stīva, nav tik mīksta un maiga un īpaši labi neapsedz. Šādas segas cena ir krietni zemāka.

Informācija uz birkas: simtprocentīgi dabiska zīda sega.
Segas izskats: kvadrātveida stepējums.

Gara zīda šķiedra = nestepēta sega = augstāka cena

SilkSecret zīda segu pildījums ir gara zīda šķiedra — viengabalaina, tāda, kas pārklājas no viena segas gala līdz otram, no vienas sānu malas līdz otrai. Segas pildījums pie apvalka tiek piestiprināts no iekšpuses — to ar rokām piediedz pie apvalka sānu malas pa visu segas perimetru, un ārējais stepējums nav nepieciešams. Tādējādi sega saglabā zīda šķiedras maigumu un mīkstumu. Turklāt dabīgās zīda šķiedras, kuras katra atsevišķi ir ļoti maigas un vieglas, savienojoties daudzu zīda šķiedru kārtām kopā rada dabisku smagumu, kas spēj perfekti apsegt ķermeni un cieši tam piekļauties, neradot tukšuma vietas caur kurām varētu ieplūst vēsais gaiss. Tas rada sevišķu komfortu, tāpēc arī miegs nekavējas. Šādas segas cena atbilst kvalitātei un ir augstāka, salīdzinot ar iepriekšminēto.

Informācija uz birkas: simtprocentīgi dabiska mulberry garšķiedras zīda sega.
Segas izskats: bez stepējuma vai rets apļveida vai citu figūru stepējums, kas neietekmē sajūtas.

Īsa zīda šķiedra + mākslīgās šķiedras = ļoti zema cena

Nereti tiek piedāvātas zīda pildījuma segas, kuru sastāvu papildina kāds procents mākslīgo šķiedru. Mākslīgās šķiedras visbiežāk tiek pievienotas īso zīda šķiedru pildījuma segu kategorijā. Šāda salikuma mērķis ir būtiski samazināt izstrādājuma cenu, savukārt segas funkcionalitātē tas nekādus pozitīvus aspektus nesniedz, gluži pretēji — vairāk karsē un neļauj ķermenim elpot. Mākslīgo šķiedru piejaukuma procents var būt ļoti dažāds.

Izvērtē to, ko tu saņemsi par attiecīgi samaksāto cenu!

Piekritīsi: cik gan būtiski ir, lai sega pilda savu galveno funkciju! Tieši tādas ir garšķiedru zīda pildījuma segas, kas, cieši piekļaujoties ķermenim un pilnīgi to apsedzot, priekšzīmīgi parūpējas par gulētāju.


Comments