picture

Pa zīda ceļu līdz Latvijai jeb Silk Secret 10 gadi Latvijā

image

Desmit gadi ir paskrējuši nemanot! 2019. gada 5. decembrī aprit tieši 10 gadi kopš zīmola SilkSecret izveides. Šo desmit gadu laikā mēs esam palīdzējuši vairākiem tūkstošiem cilvēku iegūt daudz veselīgāku un patīkamāku miegu. Lūk, neliels atskats uz to, kas šajā laikā ir noticis…


Atklājot zīda noslēpumu

Tas bija tūrisma brauciens 2008. gadā uz Ķīnu, kura laikā man radās šī vienreizīgā iespēja iepazīt zīdu un tā noslēpumus, ilgi glabātās tradīcijas, pašus pirmavotus… Tobrīd es sapratu, ka vēlos šajā unikālajā atklājumā dalīties ar citiem, sākot no savas ģimenes un draugiem līdz ikvienam cilvēkam, kurš vēlas turpmāk vienmēr baudīt veselīgu miegu…


Pirmie Silk Secret soļi

Silk Secret izveide bija liels izaicinājums! Tomēr tik izcils izstrādājums… Silk Secret uzsāka darbību 2009. gada 5. decembrī. Toreiz preču klāsts nebija tik plašs kā šodien. Pirmie popularitāti un atzīnību ieguvušie izstrādājumi bija ar zīdu pildītas segas. Kopš tā laika esmu saglabājusi arī atsauksmi no pirmās klientes, kas sakrīt ar manām pirmajām sajūtām, iepazīstot šo izstrādājumu.


Liels paldies par ieteikumu! Tiešām kādu laiciņu jau lietoju jauno segu un varu teikt tikai vislabākos vārdus: man pat kājas naktī nesalst, kaut gan aukstajā ziemā parasti gulēju ar zeķēm! Komforts ir neaprakstāms, sega ir viegla un mīksta, termoregulācija brīnišķīga —pat vīrs vairs nesvīst no karstuma, bet es nesalstu no aukstuma. Pat miegs ir kļuvis kvalitatīvāks, varu no rīta laikus piecelties un esmu labi izgulējusies. Pats galvenais — naktī mēs viens otram nezogam segu, jo tās pietiek mums abiem… Beidzot varu gulēt mierīgi!
Liels paldies par sagādāto mieru, veselību un labklājību! Esam SAJŪSMĀ!
Ineta


Mūsu kolekcijas

Lai gan preču klāstu nemitīgi papildinām, populārākie izstrādājumi10 gadu laikā ir bijuši ar zīdu pildītas segas un spilveni.
Esam izveidojuši veiksmīgas un vērtīgas izstrādājumu kolekcijas, kas piedāvā izvēles iespējas katrai gaumei un vajadzībām. Izstrādājumu ražošanā ir pārdomāta katra nianse un nostrādāta to kvalitāte, lai lietotāji būtu apmierināti un pārliecināti par savu izvēli un, lietojot tos, sajustu to patieso vērtību, noderību un piemērotību sev.
Populārākās segas

Mūsu klienti galvenokārt izvēlas klasiskās vērtības jeb segas Klasika. Viņi augstu vērtē plašo segu izmēru daudzveidību, kā arī iespēju izvēlēties segas biezumu, balstoties uz saviem gulēšanas paradumiem un gaisa temperatūru mājoklī. Protams, izcilās kvalitātes un izdevīgās cenas attiecība arī ir būtisks faktors.


Populārākie spilveni

Labas atsauksmes ir ieņēmis spilvens Harmonija ar trijām augstuma pakāpēm. Arguments? Lai gan tā pildījuma sastāvs ir dabiskās un mākslīgās šķiedras apvienojums, tas paver ne sliktākas iespējas. Tā izmaksas ir zemākas nekā spilvenam, kas pilnībā pildīts ar zīda šķiedru,tomēr tas kalpo vienlīdz labi un tam piemīt tādas pašas īpašības.


Pa zīda ceļu līdz Latvijai un tālāk…

Visi Silk Secret izstrādājumiir ražoti Ķīnā pēc senākajām tradīcijām. Visi izstrādājumi tiek izgatavoti pēc Silk Secret pasūtījuma — segu un spilvenu biezums, platums, garums u. c. —, lai šie zīda izstrādājumi būtu piemēroti mūsu platuma grādiem un ierastajiem segu un spilvenu izmēriem. Tomēr ne visi Silk Secret izstrādājumi paliek Latvijā. Daudzi mūsu klienti tos izvēlas arī dāvanām, kas ir aizceļojušas uz dažādām pasaules malām, tostarp uz Lielbritāniju, Krieviju un Apvienotajiem Arābu Emirātiem.


Senas tradīcijas un moderni risinājumi

Silk Secret izstrādājumi ir vēl viens pierādījums tam, kā senākās tradīcijas spēj sadzīvot ar mūsdienu pasaules prasībām. Šajā laikā esam nākuši klajā ar vairākiem jauniem un visai neparastiem izstrādājumiem, piemēram, gudro segu un WashMe risinājumu, kas nozīmē, ka to drīkst mazgāt, kasir īpaši svarīgi bērnu segām.


Klienti visaugstāk vērtē segu hipoalerģiskās īpašības

Protams, segu un spilvenu lietotāji jau no pirmās nakts izjūt pozitīvās pārmaiņas naktsmierā — vieglumu, komfortu u. c. —, tomēr visbūtiskākās pārmaiņas izjūt tie, kas cieš no putekļu ērcīšu izraisītām alerģijām. Aptuveni 50 % Silk Secret klientu iegādājas segas tieši to hipoalerģisko īpašību dēļ. Tieši šīs īpašības ievieš būtiskas pārmaiņas alerģijas slimnieku dzīves un miega kvalitātē.
Mūsu mīļie klienti

Mūsu klienti ir ģimenes, kas bieži mūsu izstrādājumus atzīst par vērtīgiem un noderīgiem, izrādot rūpes citam par citu. Viena no mūsu klientu prioritātēm ir viņu dzīves kvalitāte, tādēļ viņi pievērš lielu uzmanību savai guļamistabai, kur viņi pavada trešdaļu dzīves. Tas nekas, ka citi to neredz un nezina… Viņiem svarīga ir miega un atpūtas kvalitāte.

Daudzi Silk Secret klienti zīda segas un spilvenus iegādājas, pārceļotiesuz jaunu mājokli vai pēc remontdarbiem tajā. Viņu arguments? Tie ir izstrādājumi, kas atbilst viņu dzīves stilam un ritmam —steidzīgajai ikdienai, kurā ir nepieciešama vieta veselīgam un pilnvērtīgam miegam.

Viena no daudzajām mūsu klientu atsauksmēm.
Gribēju jums pateikt lielu paldies par jūsu zīda segu un spilvenu bērnam… Tiešām ļoti laba kvalitāte, bērnam nav ne auksti, ne karsti… Bērns ir apmierināts, un vecāki ir laimīgi. Tatjana


Šie ir bijuši lieliski 10 gadi ar pozitīvu pieredzi un nemitīgu izaugsmi, sākot no mūsu preču klāsta paplašināšanas līdz dažādu piegādes veidu ieviešanai un citām niansēm, kas ļauj mums nodrošināt Jums tādu pakalpojumu un preču kvalitāti, kādu Jūs no mums gaidāt.


No sirds, Silk Secret

Comments