picture

Laužam stereotipus un priekšstatus par zīdu

image

Ikviens no mums būs pamanījis, ka, iegādājoties kādu produktu pirmo reizi, mēs cenšamies uz šo lietu paskatīties citu acīm vai citu pieredzes.

Nereti tiekam ierauti priekšstatu un stereotipu varā. Silk Secret savu piecu gadu darbības laikā ir apkopojis informāciju no klientu atsauksmēm par zīda gultasveļas izstrādājumiem.  Mūsu klienti paši ir pārliecinājušies, ka pirms zīda gultasveļas pirkuma iegādes dzirdētie priekšstati un stereotipi nebūt nav tādi, kā tautā radušies. Šoreiz mazliet vairāk par tiem un to patieso pusi.


Zīds ir auksts un slīdīgs

Zīda šķiedra pēc uzbūves ir garena, vijīga un elastīga, kas arī nodrošina zīda maigumu un pēc pirmā acu uzmetiena – slidenumu. Taču īsts zīds nav slidens, tas ir maigs un piekļāvīgs. Mīts par slidenumu ir radies tāpēc, ka zīdu mēdz jaukt ar zīda atlasu, kas ir ražots no poliestera.


Zīda šķiedrai ir lieliska termoregulācija, tieši tāpēc tas pielāgojas mūsu ķermeņa temperatūrai un zem zīda segas nebūs ne karsti, ne auksti. Jā, iespējams, pirmās sekundes sajutīsi vēsumu, taču nākamajā brīdī zīds pielāgosies Tev un tam siltumam, kāds nepieciešams tieši Tev. Turklāt zīds šādu sajūtu sniegs visu laiku – ja Tev būs vēsi, tas sildīs, ja karsti, tas atvēsinās.


Kliente Silvija – “Vakarā, aizejot gulēt un palienot zem zīda segas, ietērptas zīda pārvalkā, no sākuma izjutu vēsumu, bet tas bija patīkams vēsums. Pēc tam notika brīnums. Sega sāka sildīt. Izjūtu ir grūti aprakstīt, to var tikai katrs pats izjust.”


Zīds – tas ir dārgi

Šim apgalvojumam gan daļēji ir jāpiekrīt, jo, iegādājoties segu, pirmās izmaksas ir augstas, taču, ja ņemam vērā, ka sega kalpo 6 līdz 10 gadus, tās finansiālais ieguldījums viennozīmīgi atmaksāsies. Jāņem vērā faktors, ka segai ir liela noslodze – mēs to lietojam vismaz astoņas stundas dienā. Turklāt jādomā, kuru lietu mēs ikdienā vēl tik intensīvi lietojam. Modernās tehnoloģijas mēs mēdzam mainīt biežāk, taču to kalpošana ir krietni īsāks periods.


Kliente Gunita – “Mana ģimene ir sajūsmā, kaut gan iepriekš nācās ļoti pārliecināt, ka ir vērts iegūldīt līdzekļus zīda izstrādājumu iegādē. Tagad mēs visi novērtējam, cik zīda segas ir siltas, vieglas, piekļāvīgas, maigas, kā arī spilveni ir ideāli. Par savu izvēli esam pārliecināti, tā bija pareiza.”


Zīds – tas ir kārtējais Ķīnas produkts

Katrai valstij ir savas tradīcijas, kultūra, cilvēki, ēdieni ar ko tie lepojas. Mēs zinām, ka visgardākais rudzu maizes klaips, medus un piens ir radīts Latvijā. Savukārt Ķīna lepojas ar zīda ražošanas pirmsākumiem un kvalitāti kā nekur citviet. Šis nav kārtējais Made in China produkts, kas liek pavīpsnāt par plastmasas izgudrojumu un ražojumu, bet gan produkts ar augstu pievienoto vērtību.


Zīds domāts tikai pieaugušajiem

Viens no faktoriem, kāpēc zīda gultasveļa atzīstama par labāko izvēli, ir faktors, ka tas ir hipolaerģisks. Mums rūp mūsu bērnu veselība, tāpēc visu, ko ikdienā bērnam piedāvājam, cenšamies dot to labāko. Varēsiet būt droši, ka zīda gultasveļas piederumos nemitināsies putekļu ērcīte, jo zīdvērpēja radītais brīnums sastāv no divām būtiskām olbaltumvielām – fibroīna un sericīna. Pateicoties sericīnam, zīda šķiedra turas kopā, jo tā ir kā līme. Turklāt sericīns ir viela, kas neļauj zīda gultasveļā mitināties putekļu ērcītēm, tāpēc zīds ieteicams cilvēkiem, kas ir alerģiski. Mūsu piedāvājumā ir bērniem piemēroti gultasveļas izmēri, kā arī zīda šķiedras pledi.


Kliente Gita - Man ļoti patīk zīda izstrādājumi, ko esmu iegādājusies sev un meitiņai. Tie ir maigi un viegli, spilveni nesaplok, segas vieglas un mīkstas un siltas, patīkami silda un nekarsē. Un ir ļoti patīkama sajūta, ka tie ir dabīgi, nav sintētikas vai ķīmiskas vielas.


Kliente Līga: Alerģija pret mājas putekļu ērcīti bija mūsu ģimenē lielākā problēma, kas skāra manu vīru un meitu. Alerģija izpaudās ar nemitīgu nakts klepošanu īpaši no rīta, pamostoties ar aizliktu, tekošu degunu, niezi degunā un šķaudīšanu.  Tā kā putekļu ērcītes visbiežāk sastopamas gultasveļas piederumos, tad nolēmām iegādāties jaunas segas un spilvenus.  Izpētot piedāvājumu, priekšroku devām Silksecret.lv ar zīda šķiedru pildītām segām un spilveniem, jo šo izstrādājumu pildījumā šie parazīti nespēj vairoties un zīda šķiedra ir dabisks materiāls. Pēc mēneša ilgas šo izstrādājumu lietošanas jau varam teikt, ka ir mazinājusies vīra un meitas sliktā pašsajūta un alerģijas simptomi, ko izraisīja mājas putekļu ērcīte. Varam ieteikt arī citiem, kuri cieš no šīs alerģijas, izvēlieties ar zīda šķiedru pildītas segas un spilvenus, turklāt papildus tam, šīs segas ir ļoti patīkamas, vieglas un siltas.


Zīds ir grūti kopjams materiāls

Gultasveļa, kādu piedāvā Silk Secret, ir ražota no augstākās kvalitātes Mulberry zīda. Šo gultasveļu droši var mazgāt veļasmašīnā, izvēloties saudzīgo mazgāšanas režīmu (ūdens temperatūra nepārsniedz 30 grādus). Būtiska uzmanība jāpievērš mazgāšanas līdzeklim, kam vēlams būtu jābūt paredzētam delikātiem audumiem. Savukārt zīda šķiedrām pildītajai segai nepieciešams vien kādu laiku pabūt svaigā gaisā, netiešos saules staros, lai tā izvēdinātos. Zīda segas nesarausies, jo tās izgatavošanā netiek stepētas (kā tas ir ar dūnu, spalvu u.c. pildījumu segām), bet gan likta vienā gabalā kārtu kārtām, kas nodrošina to, ka šī sega nesarausies. 


Kliente Solveiga – “Vasarā segu nesu laukā ēnā vēdināt. Tā ļoti ātri izvēdinās un ir kā atjaunota un svaiga. Ziemā vēdinu neilgu laiku - dažas minūtes. Protams, lietoju apvalku segai, bet viņa apvalkā nesaveļas vienā malā, kā citas segas.”


Mums rūp klientu labsajūta, tāpēc pēc katra pirkuma gādājam par atgriezenisko saiti – sazināsimies ar jums, lai noskaidrotu, vai jūs pie mums iegādātais produkts apmierina un pilda visas funkcijas. Esam atvērti komunikācijai arī sociālajos tīklos, kur priecāsimies redzēt un dzirdēt jūsu atsauksmes: 

Facebook - https://www.facebook.com/www.silksecret.lv,

draugiem.lv - https://www.draugiem.lv/www.silksecret.lv/,

kā arī twitter.com  - https://twitter.com/SilkSecret1Comments