picture

Izcila dāvana Kāzās!

image

Kāzu sezona rit pilnā sparā un tiek meklētas visnoderīgākās un vērtīgākās dāvanas jaunajam pārim. Iespējams arī Tev ir jādodas uz Kāzām un tieši tagad meklē labu, citādāku, turklāt ekskluzīvu dāvanu! Lieliski!


Zīds un nebeidzama mīlestība ir kā mūsu moto, domājot par dāvanām kāzām. Zīds jau gadsimtiem sniedz izsmalcinātību, eleganci, luksusu un kvalitāti, kas uzlabo guļamistabas auru un ir mīlestības jaunības sargeņģelis. 


Mūsu piedāvājumā ir tikai augstākās kvalitātes zīda šķiedras pildīti gulamistabas izstrādājumi -  segas, spilveni, zīda gultasveļa, acu maskas un citi piederumi. Tā noteikti ir lieliska dāvana, ko pasniegt jaunajam pārim ar domu par mūžīgu mīlestības jaunību vai arī kā iespēja jaunajam pārim pateikties vecākiem, tuviniekiem vai vedējiem, pasniedzot dāvanu no sevis. Turklāt neaizmirsīsim, ka 4.kāzu gadadiena tiek dēvēta par Zīda kāzām, tāpēc arī šie svētki būs lieliska iespēja pasniegt dāvanu no īsta zīda.


Kā vērtīgu un patiešām noderīgu dāvanu mēs iesakām mūsu brīnišķīgo izstrādājumo - Mulberry (zīdkoka) garšķiedras zīda pildījuma segu. Esam lepni, arī mūsu Klientu vidū tā ir iecienītākā izvēle dāvanai Kāzās.


Ar zīdu pildīta sega
Šī izvēle dāvanu padarīs personiskāku, pārdomātāku un gudrāku. Izstrādājums no zīda šķiedrām - tā ir vislabākā izvēle. Tā nav tikai vienkārši sega, bet tā ir sega ar pievienoto vērtību visādā ziņā. 


Visos laikos zīda sega - izstrādājums ar vērtību:


  • Pozitīvas emocijas no saulrieta līdz pat rītausmai, jo segas apveltītas ar īpašu maigumu, mīkstumu un piekļāvīgumu, kas miegu padarīs baudāmāku un saldāku!
  • Lielisks mikroklimats, jo segām ir fantastiksa termoregulācija un tās izcili elpo, kas miegu padarīs mierīgāku un dziļāku!
  • Uzlabos šobrīd tik aktuālo jutību pret putekļu ērcītēm, jo zīdam piemīt hipoalerģiska iedarbība pret tām! Šādā situācijā būsi padomājis arī par to un miega kvalitāte tiks ļoti būtiski uzlabota!
  • Tīra un dabiska gulēšanas vide, jo segas zīda pildījums un apvalks ir 100% dabisks, kas miegu padarīs veselīgu!
  • Unikālais segu izgatavošanas roku darinājums piešķirs segām īpašu un neatkārtojamu vērtību!


Zinām, ka jaunais pāris to novērtēs, jo, kas gan var būt svarīgāks par jaunlaulāto komfortu un miegu! Tici, viņi pamanīs, ka šī sega ir citādāka.
Piemēroti izmēri un biezumi


Segu izvēles iespējas ir plašas. Dažādi izmēri un trīs biezumi, atbilstoši vajadzībām, gulēšanas ieradumiem un guļamistabas temperatūras apstākļiem.

Kā dāvanu izvēlies vienu segu lielāka izmēra, piemēram, 200x220cm vai 240x220cm vai divas segas, piemēram, izmērā 150x210cm, ja nu gadījumā jaunais pāris guļ katrs zem savas segas. Brīnišķīgi, ja padomāsi par pilnu komplektu un nodrošināsi jauno pāri pilnībā ar gultas veļas piederumiem - segu ar diviem spilveniem.
Arī dāvanu karte ir lieliska izvēle, ļaut pārim pašam izvēlēties savu sapni par miegu!Silk Secret mīlestības simbols, zīds – vienkāršs, vijīgs, maigs, piekļāvīgs, trausls un tajā pašā laikā izturīgs, izsmalcināts un gaumīgs.


Sniedz skaistāko dāvanu kāzās vai jubilejā!

Interesējieties pie mums par dāvanu izvēli, mēs labprāt palīdzēsim izvēlēties un skaisti iesaiņosim!


Lai jaunajam pārim rūgts!
Comments