picture

Ziemassvētku dāvanu idejas!

image

„Šīs ir dāvanas, ar kurām jūs varat parādīt savas rūpes par saņēmēju. Par tām priecāsies arī tie, kam, kā mēs dažkārt sakām, jau viss ir… Un, pats galvenais, tās visas ir praktiski izmantojamas.”

Inga Vasilišina,
Silk Secret vadītāja
Izsmalcinātas dāvanas

Zīda acu maska

Dziļai atpūtai jūsu tuviniekiem vai kolēģiem ar dinamisku ikdienu.

Cena 38 €

Uzzināt vairākZīda atpūtas spilvens

Maiga dāvana gan lieliem, gan maziem. Spilvens atpūtai ceļojumā vai mājās, diendusai u. c.

Cena 97 €

Uzzināt vairāk
Ceļojuma komplekts

Šajā ceļojuma komplektā ir zīda spilvens un acu maska. Tā ir ideāla dāvana radiem vai kolēģiem, kuri bieži ceļo ar lidmašīnu vai nakšņo dažādās vietās, kur komforts ne vienmēr ir garantēts.

Cena 125 €

Uzzināt vairākZīda spilvens "Relax"

Jaunums! Ar zīdu pildīts ruļļveida spilvens ar dubulto zīda apvalku. Tas ir elegants dekors, kas izcili noderēs atpūtai, naktsmieram grūtniecības laikā, kāju atpūtināšanai vai jogas nodarbībām.

Cena 65 €

Uzzināt vairāk


Zīda spilvendrāna

Uzdāviniet kādam tuviniekam zīda spilvendrānas. To krāsu var lieliski saskaņot ar citu krāsu gultas veļu. Lielākais saņēmēja ieguvums būs to pozitīvās īpašības un saldais miegs.

Cena 45–50 €

Uzzināt vairākDāvanas dāmām

Zīda halāts un naktskrekls

Ikviena dāma ir sapņojusi par maigu zīda halātu. Ja vēlaties patīkami pārsteigt, šī būs īstā dāvana. Ir visu izmēru zīda halāti no S līdz XL. Veselīgam miegam, maigai ādai un patīkamām sajūtām ir domāts zīda naktskrekls šampanieša krāsā ar gaišām un tumšām mežģīnēm.

Cena 125 € un 210 €

Uzzināt vairākDāvanas siltiem ziemas vakariem

Zīda pledi pieaugušajiem

Ieritināties maigā pledā pie tases siltas tējas garajos ziemas vakaros… Zīda pleds noteikti būs saņēmēja mīļākā dāvana šajos svētkos. Tas ir pietiekami liels, lai baudītu diendusu pat divatā.

Cena 147 € un 198 €

Uzzināt vairāk


Zīda pleds bērniem

Maigs pleds, kas domāts īpaši bērniem, arī zīdaiņiem, diendusai vai gulēšanai siltā telpā vai vasarā. Bērns to varēs ņemt līdzi ceļojumos, lai saldi ieritinātos un nosnaustos jebkurā vietā un laikā.

Cena 68 €

Uzzināt vairākDāvanas veselīga miega cienītājiem

Zīda spilveni „Harmonija”

Ar zīdu pildītais spilvens „Harmonija” būs lieliska dāvana alerģijas slimniekiem vai tiem, kas ir pelnījuši daudz dziļāku miegu. Spilveni ir dažāda biezuma — zems, vidēji zems, augsts.

Cena 85–150 €

Uzzināt vairāk
Ar zīdu pildīta sega "Harmonija"

Vai vēlaties kādu no sirds pārsteigt? Uzdāviniet ar zīdu pildītu segu „Harmonija”! Tā ir vieglākā un plānākā no visām segām — ideāla siltām telpām
un vasarai. Turklāt šo segu drīkst mazgāt.

Cena 149–209 €

Uzzināt vairāk
Dāvanas bērnu saldajam miedziņam

Ar zīdu pildīta vissezonu sega bērniem

Šī sega ir ideāla gulēšanai, ja temperatūra telpā ir no +20 līdz +22 °C. To drīkst mazgāt, tā ir mīksta, un tai ir antialerģiskas īpašības, lai nodrošinātu dziļu miegu un veselīgu vidi.

Cena 98 €

Uzzināt vairākAr zīdu pildīti spilveni bērniem

Dāvana gan zīdaiņiem no sešu mēnešu vecuma, gan lielākiem bērniem. Dziļš naktsmiers un veselība ir svarīgāka par kārtējo mantiņu, kura tiks aizmirsta jau pēc dažām minūtēm kopš tās saņemšanas.

Cena 68–73 €

Uzzināt vairākSilk Secret dāvanu karte

Nevarat izvēlēties dāvanu, bet vēlaties dāvināt veselīgu miegu? Uzdāviniet Silk Secret dāvanu karti, lai saņēmējs pats varētu izvēlēties savu
dāvanu. Izvēlieties dāvināšanas veidu.

Cena no 10 EUR

Iegādāties dāvanu karti
Dāvanu saņemšana

Pasūtiet dāvanas ar piegādi uz savu adresi, vai, ja vēlaties, varat dāvanu nosūtīt tieši tās saņēmējam. Visas Silk Secret preces ir eleganti iesaiņotas, tām ir pievienota informācija par izstrādājumu un tā kopšanu. Dāvanas ir iespējams sūtīt gan pa Latviju, gan uz ārzemēm.
Vai vēlaties saņemt konsultāciju?

„Es zinu, cik dāvanu izvēle var būt izaicinošs process. Tieši tādēļ šogad piedāvāju savu palīdzību piemērotākās dāvanas izvēlē. Pastāstiet man par dāvanas saņēmēju, un es jums palīdzēšu izvēlēties piemērotāko dāvanu.”

Inga Vasilišina, Silk Secret vadītāja

Rakstiet info@silksecret.lv

Zvaniet +371 29269161


Priecīgus svētkus!
Jūsu, Silk SecretComments