picture

Kā mazgāt Silk Secret mazgājamās zīda segas

image

Vasara ir periods, kad naktsmiera laikā varam vairāk svīst, tāpēc ir patīkami, ja sega ir viegla, plāna, elpojoša un to drīkst mazgāt. Mūsu piedāvājumā ir zīda pildījuma segas, kuras drīkst mazgāt, — vasarai piemērotā, ļoti plānā sega Harmonija, zīda segas komplekts SAPNIS pieaugušajiem un bērniem un vissezonas sega Klasika bērniem.

Siltā vasaras nedēļas nogalē es izmazgāju savu zīda segu Harmonija, kuru lietojām četrus gadus. Vēlos padalīties, kā man veicās, un pastāstīt par kopšanu plašāk.

  • Izvēlējos divas sausas un saulainas dienas.
  • Mazgāju veļas mazgājamajā mašīnā (liela izmēra), izvēloties saudzējošo (mazgāšanas ar rokām) režīmu. Ūdens temperatūru pazemināju līdz 20 grādiem un pievienoju dabisku šķidru mazgāšanas līdzekli. Centrifūgas apgriezienus samazināju līdz 100 apgr./min.
  • Pēc izmazgāšanas sega satur daudz mitruma un ir ļoti smaga. Bet, jo mazāks ir centrifūgas apgriezienu skaits, jo saudzīgāks tas ir zīda pildījumam.
  • Segu uzklāju uz liela palaga un uz brīdi ietinu tajā, lai atdalītu lieko mitrumu.
  • Tad segu iznesu ārā, lai tā pilnīgi izžūst. Vēdināju to divas dienas, lai zīda šķiedra būtu simtprocentīgi sausa, citādi tā ilgi nekalpos un aizies bojā. Ja vajadzīga trešā diena, turpini vēdināt. Izvēlies vietu, kur nekrīt tieši saules stari, — lai ir pusēna.
  • Lai pilnīgi izvēdinātos uzkrātais ķermeņa mitrums un zīda šķiedra atjaunotos, jebkura zīda sega (arī nemazgājot) ir regulāri jāvēdina, tas jādara 2–3 reizes gadā.Lūk, fotogrāfijā — pildījums! Uzmanīgi mazgājot un ievērojot kopšanas instrukciju, pildījums principā nav mainījies. Tomēr jārēķinās, ka zīds ir dabiska šķiedra un ūdens ietekmē tomēr nedaudz mainās gan tās izskats, gan īpašības, tāpēc steigties ar mazgāšanu neiesaku. Rūpējies par to ikdienā — regulāri maini un vēdini gultasveļu.Rezultāts: zīda segas pildījums atkal ir gaisīgs un pilnīgi sauss, un sega ir gatava kalpot tālāk.

Izvēlies mūsu segas vasarai un saņem neskaitāmas priekšrocības: sega vasaraiComments