picture

Kad meklējam īsto segu

image

Segas izvēle nav vienkāršs process un, ņemot vērā, ka tas nav ikdienišķs pirkums vienai dienai, noteikti ir jāizvērtē pēc kādiem kritērijiem izvēlēties sev atbilstošāko. Esam vienuviet apkopojuši būtiskākos kritērijus, kurus ņemt vērā jaunas segas izvēlē.


Materiāls

Izvēloties segu, jāatceras, ka tā ieskaus mūsu ķermeni un rūpēsies par to vismaz astoņas stundas ik dienu. Mūsdienu pasaulē, kad visapkārt valda skaistuma-mākslīguma kults, ir pašsaprotami, ka vēlamies dāvāt sev labāko. Ar vārdu “labāko”, mēs domājam dabīgu, īstu, neatkārtojamu. Dabīgu izejvielu segas ir pildītas ar zīda šķiedrām, vilnu, dūnām vai spalvām. Būtisks aspekts ir segas virsauduma materiāls. Ja ir izvēlēta dabīgo šķiedru pildīta sega, bet virsaudums ir sintētisks, zem šādas segas vairāk svīdīsiet. Silk Secret piedāvājumā ir dažādu izmēru zīda škiedrām pildītas segas, kas ietērptas dabīgā virskārtā – satīnā.


Biezums

Šis faktors iet roku rokā ar katra cilvēka individuālajām vēlmēm – vai esat siltummīlis vai tomēr vairāk patīk vēsums. Tikpat nozīmīgs kritērijs segas biezuma izvēlē ir istabas temperatūra, kurā baudām naktsmieru. Zīda šķiedrām pildītās segas ir unikālas ar to, ka pat biezākās segas nebūs vizuāli tik lielas, kā esam ieraduši redzēt ļoti biezas vilnas vai dūnu segas. Silk Secret sortimentā ir trīs dažāda biezuma segas – plānas (vēsumu mīlošiem klientiem), vidēji biezas (der kā karstā vasarā, tā drēgnā rudenī un ziemā) un biezas segas (kārtīgiem siltummīļiem).


Sezona

Kad domājam par segu, visbiežāk prātā nāk siltums un viena funkcija – sildīt. Taču karstās vasaras naktīs, kad tveice atradusi ceļu līdz guļamistabai, tā vien rodas vēlme raut segu nost un gulēt bez tās. Taču zini, ka zīda šķiedras segas, pateicoties termoregulācijai, pielāgosies Tava ķermeņa temperatūrai, - spēs arī atvēsināt un sniegt sajūtu, ka tevi pārklāj kas viegls un maigs. Turklāt pie mums ir iespēja atrast tādu segu, kas dod zelta vidusceļu – divas kopā saliekamas segas – plāna un vidēji bieza. Sedzies ar plānāko, ja ir vēsi, pievieno vidēji biezo, lai ķermenim dotu siltuma sāta sajūtu.


Izmērs

Iegādājoties segu, noteikti der atcerēties, cik ļoti mums patīk ievīstīties segā, vai zem tās gulēs bērns vai divi cilvēki. Zīda šķiedrām pildītās segas pieejamas piecos dažādos izmēros, sākot no 100x135cm līdz pat izteiksmīgai divguļamai segai 240x220cm.


Personīgās vēlmes

Pērkot segu, mēs noteikti to darām ar kādu noteiktu mērķi – vēlos milzīgu segu; vēlos, lai naktī tā nebūtu te jāuzvelk, te jāvelk nost; viegli kopjamu. Tikpat svarīgs aspekts – vai uztraucamies par alerģijām un to cēloņiem, vai esam alerģiski. Putekļu ērcītes mitinās vilnas, spalvu un dūnu segās, bet pateicoties zīda šķiedras unikālajai uzbūvei, tās nespēj rast mājvietu zīda segās. Saglabājot savas unikālās īpašības, piedāvājot plašas izmēru un biezuma iespējas, Silk Secret neliek vilties  - pat ar dažādām gaumēm apveltītus cilvēkus spēj vienot viens – zīda šķiedrām pildīta sega.


Apskati segu izvēli un izvēlies savējo

Comments