picture

Zīda maisiņš

Atlaide

Zīda maisiņš

 • 20.00€

Elegants zīda maisiņš dažādiem kāzu brīžiem. Ērts aksesuārs kāzu piederumu un vērtīgu lietu, piemēram, gredzenu, kaklarotas, matu lentes, kājas lentes un citu, uzglabāšanai un pārvietošanai.

Pieejamie varianti


Pozitīvās īpašības

icon

100% zids

icon

Elegance un izsmalcinātība

icon

Roku darbs

Silk Secret piedāvā īpašu un elegantu zīda maisiņu dažādiem kāzu brīžiem. Maisiņš ir pašūts no kvalitatīva zīda auduma ar atlasa lentītes aizdari. Ērts aksesuārs nelielu piederumu un vērtīgu lietu, piemēram, gredzenu, kaklarotas, mūsu piedāvātās matu lentes, kājas lentes un citu, uzglabāšanai un pārvietošanai. To vari izmantot arīdzan gredzenu pasniegšanai kāzās.
Zīda maisiņš ir paliekoša lieta arī pēc svētkiem: tajā vari uzglabāt savas vērtīgākās rotaslietas un mīļākos sievišķīgos smalkumus.
Zīda maisiņš ir brīnišķīga dāvana līgavai vecmeitu ballītē, kā arī labākajai draudzenei, kolēģei vai mīļotajai sievietei ikdienā un svētkos.

Zīda maisiņš

 • Pašūts no simtprocentīgi dabiska pērļu balta šarmēzes (charmeuse) zīda
 • Auduma kvalitāte — 22 mommes (mommes)
 • Maisiņa aizdare izgatavota no atlasa lentītes

  Iepakojums

  • Dekoratīva dāvanu kastīte

  Zīda auduma mommes

  Izvēloties augstākās kvalitātes zīda audumu, uzmanība ir jāpievērš arī mommēm, kas norāda uz zīda auduma blīvumu un izturību. Momme (mm) ir mērvienība, kuru tradicionāli izmanto zīda auduma kvalitātes mērīšanai un kas norāda uz auduma smagumu un blīvumu. 1 momme ir 4,34 grami zīda uz 1 kvadrātmetru auduma. Jo lielāks ir mommju skaits, jo blīvāks un greznāks ir zīda audums un ilgāks ir tā kalpošanas laiks.


  Piemēram, 8 mommju zīds ir ļoti viegls un plāns, bet 30 mommju zīda audums ir smagāks, biezāks un izturīgāks. Zīda gultasveļa tiek uzskatīta par labu un izturīgu, sākot ar 19 mommju auduma kvalitāti. Mommju pieaugums nosaka zīda auduma īpašības un cenas pieaugumu.

  19 mm: augstas kvalitātes zīds, 19 mm ir 82,46 grami zīda uz 1 m2
  22 mm: par 16 % blīvāks nekā 19 mm, 22 mm ir 95,48 grami zīda uz 1 m2
  25 mm: par 32 % blīvāks nekā 19 mm, 25 mm ir 108,50 grami zīda uz 1 m2
  30 mm: par 58 % blīvāks nekā 19 mm, 30 mm ir 130,20 grami zīda uz 1 m2

  Lai gan zīda gultasveļa ar augstāku mommju rādītāju ir dārgāka, tas ir jūsu ieguldījums lietošanas ilgtspējā un vieglākā kopšanā. Izvēloties zīda gultasveļu, vienmēr pievērsiet uzmanību mommju skaitam!

  Zīda izstrādājumu drīkst mazgāt gan ar rokām, neberzējot to, gan veļasmašīnā saudzīgajā režīmā.
  Ūdens temperatūra nedrīkst pārsniegt 30 °C.
  Izvēlieties dabisku mazgāšanas līdzekli, kas paredzēts smalkiem audumiem vai speciāli zīdam.
  Mazgājot zīda izstrādājumu veļasmašīnā, varat izmantot speciālos veļas mazgāšanas maisiņus, kas pasargās šķiedras. Centrifūgas ātrumam nevajadzētu pārsniegt 400 apgr./min.
  Zīda izstrādājumu nedrīkst mērcēt, balināt un žāvēt veļas žāvētājā, jo tas var sabojāt zīda šķiedru.
  Zīda izstrādājums žūst ļoti ātri, tāpēc iesakām to žāvēt telpā vai ārā netiešos saules staros. Iesakām gludināt no kreisās puses līdz 110 °C temperatūrā.

  Piegāde Latvijā:
  Bezmaksas piegāde pirkumiem virs 400,00 EUR.
  Piegādes izmaksas pirkumiem zem 400,00 EUR:

  Ar Latvijas pastu, cena 4,00 EUR, piegāde 2–3 darbdienu laikā, saņemšana tuvākajā pasta nodaļā.
  Ar Latvijas eksprespastu, cena 5,50 EUR, 
  piegāde 1-2 darbdienu laikā, ja pirkums noformēts līdz iepriekšējās dienas pulksten 12.00. Sūtījums tiek nogādāts ar kurjeru uz Jūsu norādīto adresi.

  Piegāde Lietuvā un Igaunijā:
  Bezmaksas piegāde pirkumiem virs 500,00 EUR.
  Piegādes izmaksas pirkumiem zem 500,00 EUR:

  Ar „Baltic Express”, cena 9,90 EUR, piegāde 1–3 darbdienu laikā. Sūtījums tiek nogādāts ar kurjeru uz Jūsu norādīto adresi.

  Piegāde Eiropas Savienības valstīs:

  Ar „Express Mail Service”, cena 27,00 EUR, piegāde 4–7 darbdienu laikā. Sūtījums tiek nogādāts ar kurjeru uz Jūsu norādīto adresi.

  Uz valstīm ārpus Eiropas Savienības:

  Ar „Express Mail Service”, cena 42,00 EUR, piegāde 7–10 darbdienu laikā. Sūtījums tiek nogādāts ar kurjeru uz Jūsu norādīto adresi.

  Preču atpakaļatdošana

  Preci varat atdot atpakaļ 14 dienu laikā kopš pirkuma datuma, ja prece nav lietota. Lai atdotu atpakaļ preci, lūdzam vispirms sazināties ar mums pa e-pastu info@silksecret.lv vai pa tālruni + 371 29269161.
  Uzsākot iegādātās preces lietošanu, pircējs apliecina, ka tā atbilst pasūtījumam, un preci vairs nevar atdot atpakaļ.

  Kāpēc zīds?

  Uzziniet vairāk par zīda pozitīvajām īpašībām