picture


Zīda matu lente Melna

Zīda matu lente Melna

  • 25.00€

Zīda matu lente ar gumiju ir brīnišķīgs galvas aksesuārs, kuru vari izmantot, lai atsegtu matus, veicot skaistumkopšanas rituālus, mājas darbus vai sportojot. To vari izmantot arī savam matu sakārtojumam, piešķirot tam neparastāku izskatu. Izvēlies matu lenti vienu pašu vai kombinē ar tādas pašas krāsas mazā (S) vai lielā (M) izmēra zīda matu gumiju!

Pieejamie varianti

Pieejamie varianti


Pozitīvās īpašības

icon

100% zids

icon

Piemīt antibakteriālas īpašības

icon

Īpaši viegla un maiga

icon

Elegance un izsmalcinātība

Silk Secret piedāvā elegantu zīda matu lenti ar gumiju. Liec to ap galvu, lai atsegtu matus skaistumkopšanas rituālu, mājas darbu, sportošanas vai jebkuras citas ikdienas nodarbes laikā. Matu lenti ar gumiju vari izmantot arī kā sava matu sakārtojuma aksesuāru, kas piešķirs Tavam tēlam skaistu un neikdienišķu izskatu. Zīda lente elastīgi un ērti pieguļ galvai, tā pieejama vienā izmērā un trijās krāsās.

Papildus dabiskā zīda skaistumam un elegancei zīda matu lentei ar gumiju piemīt citas pozitīvas īpašības. Tā uzlabos Tavu matu struktūru — gludie, maigie zīda pieskārieni un dabiskās zīda aminoskābes tos mitrinās un lutinās, saglabājot matu dabisko mīkstumu, maigumu un spīdumu. Zīda matu lentes maigā struktūra neļaus matiem lūst un pasargās tos no citādas bojāšanas. Zīda matu lente ar gumiju ir piemērota jebkādas struktūras matiem, to ir viegli uzlikt un noņemt, neizraujot matus. Izvēlies savu krāsu!

Izvēlies savu krāsu!Izvēlies matu lenti vienu pašu vai kombinē ar tādas pašas krāsas mazā (S) vai lielā (M) izmēra zīda matu gumiju!Zīda matu lente būs lieliska dāvana svētkos vai sev ikdienā.


Zīda matu lente ar gumiju

  • Pašūta no simtprocentīgi dabiska šarmēzes (charmeuse) zīda
  • Auduma kvalitāte — 25 mommes (mommes)
  • Iekšpusē gumija, kas apšūta ar zīda audumu
  • Viens izmērs: apkārtmērs neizstiepjot —54 cm, gumijas platums — 2 cm
  • Krāsa: melna

Izvēlies to atsevišķi vai komplektā

  • Zīda matu lente 
  • Zīda matu lente + S izmēra matu gumija, 1,5 cm plata
  • Zīda matu lente + M izmēra matu gumija, 4 cm plata

Iepakojums

  • Dekoratīva kastīte

Piegāde Latvijā:
Bezmaksas piegāde pirkumiem virs 400,00 EUR.
Piegādes izmaksas pirkumiem zem 400,00 EUR:

Ar Latvijas pastu, cena 4,00 EUR, piegāde 2–3 darbdienu laikā, saņemšana tuvākajā pasta nodaļā.
Ar Latvijas eksprespastu, cena 5,50 EUR, 
piegāde 1-2 darbdienu laikā, ja pirkums noformēts līdz iepriekšējās dienas pulksten 12.00. Sūtījums tiek nogādāts ar kurjeru uz Jūsu norādīto adresi.

Piegāde Lietuvā un Igaunijā:
Bezmaksas piegāde pirkumiem virs 500,00 EUR.
Piegādes izmaksas pirkumiem zem 500,00 EUR:

Ar „Baltic Express”, cena 9,90 EUR, piegāde 1–3 darbdienu laikā. Sūtījums tiek nogādāts ar kurjeru uz Jūsu norādīto adresi.

Piegāde Eiropas Savienības valstīs:

Ar „Express Mail Service”, cena 27,00 EUR, piegāde 4–7 darbdienu laikā. Sūtījums tiek nogādāts ar kurjeru uz Jūsu norādīto adresi.

Uz valstīm ārpus Eiropas Savienības:

Ar „Express Mail Service”, cena 42,00 EUR, piegāde 7–10 darbdienu laikā. Sūtījums tiek nogādāts ar kurjeru uz Jūsu norādīto adresi.

Preču atpakaļatdošana

Preci varat atdot atpakaļ 14 dienu laikā kopš pirkuma datuma, ja prece nav lietota. Lai atdotu atpakaļ preci, lūdzam vispirms sazināties ar mums pa e-pastu info@silksecret.lv vai pa tālruni + 371 29269161.
Uzsākot iegādātās preces lietošanu, pircējs apliecina, ka tā atbilst pasūtījumam, un preci vairs nevar atdot atpakaļ.

Kāpēc zīds?

Uzziniet vairāk par zīda pozitīvajām īpašībām