picture

Ziemassvētku dāvanas 2021. gadā

image

Dāvana, kas piemērota dāvanas saņēmējam — viņa būtībai, interesēm, vēlmēm un vajadzībām —, ir patiesākā dāvana. Dāvana, kurai Tu būsi piešķīris īsto vērtību, ietverot uzmanību, cieņu un mīlestību pret otru cilvēku.

Katra mūsu prece nes vēstījumu — tās ir rūpes, vajadzību apmierināšana, tie ir problēmu risinājumi, lai Tu un Tavi mīļie dzīvotu kvalitatīvi un lai jūsu ikdiena iekrāsotos arī skaistuma, jutekliskuma, brīnišķīgu sajūtu un neizsakāmas labsajūtas toņos.

Seko savai intuīcijai — aplūko mūsu piedāvājumu, iedziļinies un izvēlies no sirds dāvināmu Ziemassvētku dāvanu! Lai izdodas!


Zīda segas komplekts SAPNIS: divas līnijas — AVOKADO un ROZĀ. Aktualizējam to kā vienu no populārākajām klientu izvēlēm.


Zīda segas komplektā ietilpst zīda šķiedrām pildīta sega un kokvilnas satīna gultasveļa. Tas ir oriģināls komplekts, kas ir gatavs tūlītējai lietošanai, turklāt izceļas ar īpaši izdevīgu cenu, augstu kvalitāti un pievilcīgu izskatu.
Šāda dāvana ir piemērota ikvienam ģimenes loceklim — gan bērniem, gan pieaugušajiem, jo komplekts ir pieejams dažādos izmēros.

Izvēlies segas komplektu šeitZīda spilvendrānas. Tās izvēlēties nozīmē baudīt kvalitatīvu naktsmieru elegantā vidē!


Zīda spilvendrānas pozitīvi ietekmē ne tikai gulētāja pašsajūtu, bet arī izskatu. Maigā un gludā zīda faktūra saskarē ar cilvēka ādu nodrošina procesus, kas palīdz ādai atjaunoties un iemirdzēties. Zīda pieskāriens parūpējas arī par matiem — tie kļūst gludāki, mīkstāki un spīdīgāki.
Katras sievietes sapnis, turklāt no šādas dāvanas neatteiksies arī vīrieši.

Izvēlies spilvendrānu šeit
Zīda spilvens RELAX. Tā rullveida forma iemieso praktiskumu!


Par šo spilvenu sapņo daudzi. Un ne velti — elegants un vienlaikus praktisks dekors, kas izcili noderēs atpūtai, naktsmieram, kāju atpūtināšanai vai jogas nodarbībām un meditācijai. Spilvenam ir dubults zīda auduma apvalks, kas veido elegantu spilvena noformējumu un ar savu neitrālo krāsu lieliski izskatās jebkurā interjerā.
Dāvana ir piemērota aktīva dzīvesveida piekritējām, kurām rūp sava veselība.

Izvēlies spilvenu šeit
Zīda spilvens HARMONIJA. Patīkamam un ērtam miegam, dažādi augstumi!


Mēs sakām: „Spilvenā ir liela laime!” Te tas ir — īstais un labākais. Tā kombinētais pildījums sniedz bezgala patīkamas sajūtas guļot — vieglumu, maigumu, turklāt papildu apvalks spilvenu pasargās no traipiem, pagarinot tā dabisko ilgmūžību. Piemērota dāvana ikvienam, īpaši — māmiņai, tētim un vecvecākiem.

Izvēlies zīda spilvenu šeit
Zīda acu maska. Acis to ir pelnījušas!


Acu maskas spilventiņi ir bagātīgi pildīti ar dabiskām simtprocentīga mulberry zīda šķiedrām —īpaši maigām un mīkstām. Tās lutinās ar patīkamu un dziļu miegu, kā arī pasargās no nevēlamas gaismas, ja ļausies atpūtai dienas gaišajā laikā. Zīda maska kliedē nogurumu no acīm un sniedz skatienam mundrumu.
Piemērota dāvana kā dāmām, tā kungiem.

Izvēlies zīda acu masku šeit
Zīda matu gumijas. Vērtīgas rūpes un elegance matos!


Dabiskā zīda matu gumija pasargās matus no bojājumiem, ko var radīt raupjas un cietas matu gumijas. Zīda matu gumijas maigā faktūra neļaus matiem aplūzt un tos bojāt, gluži pretēji — tos saudzēs, uzturēs veselus un skaistus.

Pieprasīta un iecienīta dāvana jaunkundzēm un kundzēm.

Izvēlies zīda matu gumijas šeit
Zīda gultasveļa: ļaujies pilnvērtīgam miegam un izsmalcinātam guļamistabas interjeram!


Lai uzlabotu miega kvalitāti un veselību kopumā, šobrīd zīdu izvēlas veselīga dzīvesveida piekritēji — ļaudis, kuri spēj novērtēt zīda pozitīvās īpašības.
Izvēlies pilnu komplektu, atsevišķi spilvendrānas, pārvalku, palagu ar gumiju vai bez tās.
Dāvana, kas piemērota pārim, mīļotajiem, ģimenei!

Izvēlies komplektu šeit
Ceļojuma komplekts: zīda spilvens un acu maska


Ceļojuma komplekts ir izcila izvēle tiem, kas bieži ceļo vai ļaujas bezrūpīgai diendusai mājās. Spilvens pa rokai, maska uz acīm un 10–15 minūšu miega atjaunos spēkus, lai turpinātu strādāt. Miega palīgi, kurus novērtēs ikviens!
Dāvana piemērota dzīves baudītājiem un enerģiskiem cilvēkiem.

Izvēlies komplektu šeit
Segas, spilveni un gultasveļa bērniem. Miegs nekavēsies, ja mūsu piedāvāto gultasveļu izvēlēsies saviem bērniem!


Salds un veselīgs miegs ir īpaši svarīgs pašu mazāko ģimenes locekļu pilnvērtīgai attīstībai. Ar savām unikālajām īpašībām zīda izstrādājumi palīdz nodrošināt daudz kvalitatīvāku miegu.
Izvēlies dāvanas bērniem šeit


Kokvilnas satīna gultasveļa. Mūsu jaunums — plašāka izvēles iespēja Tev!


Augstas kvalitātes kokvilnas satīna gultasveļas komplekti pieaugušajiem un bērniem. Komplektā ir segas pārvalks un viena vai divas spilvendrānas. Gultasveļa ir ārkārtīgi maiga, mīksta, un tajā ir bezgala patīkami iegulties.
Dāvana ikvienam!

Izvēlies kokvilnas satīna gultasveļu šeit
Katrs produkts ir rūpīgi un skaisti iepakots — to uzreiz varēsi pasniegt dāvanā. Iesakām piedot tai unikālu vēstījumu no sevis, izvēloties skaistu lentīti, smalku dekoru vai atklātnīti ar siltu novēlējumu jaunajā gadā.

Esi vērīgs un uzmanīgs pret citu, un to pašu saņemsi pretī. Pārsteidz dāvanas saņēmēju, liec viņam brīnīties un sajūsmināties. Tas ir patiesi un sirdsmīļi!


Izvēloties Silk Secret, Tu būsi izvēlējies īsto dāvanu!

Comments