picture

Ziemassvētku dāvanas 2020.gadā

image

„Dāvanas, kas silda, rada prieku un samīļo, — tā es raksturotu ikvienu mūsu produktu, ja tas tiek izvēlēts dāvanai.” Inga Vasilišina uzņēmuma Silk Secret radītāja


Patiesākais vēstījums, ko ikviens cilvēks vēlas saņemt no saviem mīļajiem un tuvajiem cilvēkiem, — tās ir rūpes, mīļums un siltums.

Tāpēc Ziemassvētku dāvanas meklē un atrodi pie mums! Smelies idejas, un esi drošs, ka Tava dāvana būs nepārspēta un patiesa!


Zīda sega. Allaž to ierindojam pirmajā vietā!


Zīda šķiedrām pildīta sega garantē, ka dāvanas saņēmējs sāks baudīt miegu citā kvalitātes līmenī. Atbilstīga biezuma sega nodrošinās pilnvērtīgu un dziļu miegu.

Šāda dāvana ir piemērota ikvienam ģimenes loceklim.
Izvēlies segu šeit


Zīda spilvendrānas. Tās izvēlēties nozīmē baudīt kvalitatīvu naktsmieru elegantā vidē!


Zīda spilvendrānas pozitīvi ietekmē ne tikai gulētāja pašsajūtu, bet arī izskatu. Maigā un gludā zīda faktūra saskarē ar cilvēka ādu nodrošina procesus, kas palīdz ādai atjaunoties un iemirdzēties. Zīda pieskāriens parūpējas arī par matiem — tie kļūst gludāki, mīkstāki un spīdīgāki.

Katras sievietes sapnis, turklāt no šādas dāvanas neatteiksies arī vīrieši.
Izvēlies spilvendrānu šeit


Zīda spilvens RELAX. Tā rullveida forma iemieso praktiskumu!


Par šo spilvenu sapņo daudzi. Un ne velti — elegants un vienlaikus praktisks dekors, kas izcili noderēs atpūtai, naktsmieram, kāju atpūtināšanai vai jogas nodarbībām un meditācijai. Spilvenam ir dubults zīda auduma apvalks, kas veido elegantu spilvena noformējumu un ar savu neitrālo krāsu lieliski izskatās jebkurā interjerā.

Dāvana ir piemērota aktīva dzīvesveida piekritējām, kurām rūp sava veselība.
Izvēlies spilvenu šeit


Zīda pleds. Siltiem ziemas vakariem!


Ieritināties maigā pledā pie tases siltas tējas garajos ziemas vakaros — katra sapnis. Zīda pleds noteikti būs saņēmēja mīļākā dāvana šajos svētkos. Tas ir pietiekami liels, lai baudītu diendusu pat divatā.

Piemērota dāvana māmiņai, tētim un vecvecākiem.
Izvēlies zīda pledu šeit


Zīda acu maksa. Acis to ir pelnījušas!


Acu maskas spilventiņi ir bagātīgi pildīti ar dabiskām simtprocentīga mulberry zīda šķiedrām —īpaši maigām un mīkstām. Tās lutinās ar patīkamu un dziļu miegu, kā arī pasargās no nevēlamas gaismas, ja ļausies atpūtai dienas gaišajā laikā. Zīda maska kliedē nogurumu no acīm un sniedz skatienam mundrumu.

Piemērota dāvana kā dāmām, tā kungiem.
Izvēlies zīda acu masku šeitZīda matu gumijas. Vērtīgas rūpes un elegance matos!


Dabiskā zīda matu gumija pasargās matus no bojājumiem, ko var radīt raupjas un cietas matu gumijas. Zīda matu gumijas maigā faktūra neļaus matiem aplūzt un tos bojāt, gluži pretēji — tos saudzēs, uzturēs veselus un skaistus.

Pieprasīta un iecienīta dāvana jaunkundzēm un kundzēm.
Izvēlies zīda matu gumijas šeit

Segas, spilveni un gultasveļa bērniem. Miegs nekavēsies, ja mūsu piedāvāto gultasveļu izvēlēsies saviem bērniem!


Salds un veselīgs miegs ir īpaši svarīgs pašu mazāko ģimenes locekļu pilnvērtīgai attīstībai. Ar savām unikālajām īpašībām zīda izstrādājumi palīdz nodrošināt daudz kvalitatīvāku miegu.
Izvēlies dāvanas bērniem šeit 


Katrs produkts ir rūpīgi un skaisti iepakots — to uzreiz varēsi pasniegt dāvanā. Iesakām piedot tai unikālu vēstījumu no sevis, izvēloties skaistu lentīti, smalku dekoru vai atklātnīti ar siltu novēlējumu jaunajā gadā.


Dāvini vērtīgas un paliekošas lietas saviem mīļajiem! Izvēlies to, kas patiešām ir nepieciešams! Dāvini ar prieku un no sirds! Un tieši tajā brīdī notiks brīnums —arī Tu bagātīgi saņemsi mīlestību, prieku un sirdsmieru…


Sirsnībā, Silk Secret


Comments