picture


Segas komplekts SAPNIS bērniem / Rozā līnija

Segas komplekts SAPNIS bērniem / Rozā līnija

 • 140.00€

Jaunums! Ar zīdu pildīta sega, augstvērtīga kokvilnas satīna segas pārvalks un spilvendrāna, kas ir piemērota zīdaiņiem un bērniem līdz 3 gadu vecumam. Komplekts SAPNIS ir paredzēts visiem, kas vēlas atklāt ar zīdu pildītu segu īpašības, kā arī tiem, kuri tās jau ir iepazinuši un vēlas iegūt izcilu komplektu vasarai vai ikdienas lietošanai saviem bērniem. 


Pieejamie varianti

Pieejamie varianti


Pozitīvās īpašības

icon

100% dabīgs zīds

icon

Piemīt antibakteriālas īpašības

icon

Novērš putekļu ērcīšu rašanos

icon

Ideāls mikroklimats

icon

Veselīgs miegs

icon

Īpaši viegla un maiga

icon

Drīkst mazgāt mājās

icon

Komplekts gatavs lietošanai

Komplekts SAPNIS būs izcila pirmā sega un gultasveļa pašiem mazākajiem ģimenes locekļiem. To var izmantot gan nakts laikā, ja temperatūra telpā ir 23 °C vai augstāka, gan diendusai, gan izbraukumos un ceļojumos, kad ir jānodrošina bērnam ierastā vide miegam. 
Komplektā ietilpst ar zīdu pildīta vasaras biezuma sega, segas pārvalks, kā arī viena spilvendrāna. Šis komplekts ir oriģināls, jo tas ir gatavs tūlītējai lietošanai. Tas ir ekonomiski izdevīgākais risinājums, ja vēlaties sniegt bērnam veselīgu miegu, zīda maigumu un citas tā pozitīvās īpašības. 

Komplekta sastāvdaļas

 • Sega 100 × 140 cm + segas pārvalks 100 × 140 cm + 1 spilvendrāna 40 × 60 cm

Segas pildījums un pārvalks

 • Augstākās kvalitātes dabisks vidēja garuma šķiedras savvaļas zīds (tussah) — 100 %, bez jebkādiem ķīmiskiem piejaukumiem.
 • Vasaras segas biezums ir 160 g/m2, tā būs ideāli piemērota gulēšanai visos gadalaikos telpās, kur temperatūra ir +23 °C vai augstāka.
 • Segas apvalks ir pašūts no augstvērtīga kokvilnas satīna ar auduma blīvumu 240 TC.
 • Segai ir dekoratīvs stepējums, lai nostiprinātu zīda pildījumu. Tas nodrošina iespēju segu mazgāt, kā arī palīdz zīda pildījumam saglabāt pozitīvās īpašības.
 • Apvalka viena puse ir gaiši rozā krāsā, bet otra puse ir balta ar melniem punktiņiem.
 • Segas stūros ir piešūtas cilpiņas, aiz kurām segu var piestiprināt pie pārvalka.
 • Segas sānu malā ir kabatiņa, caur kuru var pārliecināties par pildījuma īstumu un kvalitāti.

Segas izmēri

 • 100 × 140 cm, kopējā pildījuma masa 225 g

Gultasveļas materiāls

 • Segas pārvalks un spilvendrāna ir pašūta no tā paša auduma, no kura ir izgatavots segas apvalks.
 • Segas pārvalka viena puse ir gaiši rozā krāsā, otra puse ir balta ar melniem punktiņiem. Spilvendrāna - abas puses ir gaiši rozā krāsā. Tie ir pašūti no augstvērtīga kokvilnas satīna ar auduma blīvumu 240 TC.
 • Segas pārvalka stūros ir lentītes, ar kurām to var piestiprināt pie segas.
 • Segas pārvalka aizdare ir veidota ar slēpto rāvējslēdzēju.
 • Segas pārvalka izmērs
100 × 140 cm
 • Spilvendrānas izmērs
40 × 60 cm

Iepakojums

 • Dekoratīva, pelēka soma, kas izgatavota no plastmasas. Praktiski un ērti, lai segu varētu pārvietot un paņemt līdzi, pasargājot no laikapstākļu ietekmes. 

Ar zīdu pildītas segas izvēle ir atkarīga no temperatūras Jūsu guļamtelpā. 
Zīda segu biezuma mērvienība ir zīda šķiedru masa uz kvadrātmetru. Jo lielāka zīda šķiedru masa uz kvadrātmetru, jo sega būs siltāka un piemērota gulēšanai vēsākās guļamtelpās. 
Turklāt Jūs varat izvēlēties arī segas apvalka materiālu, krāsu un biezumu, kā arī, protams, segas lielumu. Sertifikāts ECOLOGICAL TEXTILES. Piešķirtais sertifikāts garantē, ka tajā nav kaitīgu vielu un tas neapdraud cilvēka veselību.

Garantijas

Zīda izstrādājumi ir ražoti, ievērojot augstākās kvalitātes standartus. 
Katrs darinājums ir pārbaudīts, lai pārliecinātos, ka tas atbilst augstākajai kvalitātei.
Garantējam ātru un drošu pasūtījuma piegādi. 
14 dienu atpakaļatdošanas tiesības.

Ar zīda šķiedru pildītu segu vienmēr lietojiet noņemamā, mazgājamā pārvalkā, kas to pasargā no sasmērēšanās un biežas mazgāšanas. Zīda šķiedras segu regulāri vēdiniet un pēc lietošanas uzreiz nesalokiet, ļaujot tai mazliet pavēdināties un piepildīties ar gaisu. Vēdināšanai izvēlieties saulainu dienu, bet neizkariet izstrādājumu tiešos saules staros. Iesakām segu vēdināt vismaz divas reizes gadā pa divām stundām.

Segām, kuru pildījumā ir savvaļas zīds (tussah), nav nepieciešama bieža mazgāšana, un tās drīkst mazgāt mājas apstākļos ar rokām. Lai saudzētu zīda šķiedru un paildzinātu tās kalpošanas laiku, iesakām mazgāt tikai traipu vietas, izmantojot vēsu ūdeni, kura temperatūra nepārsniedz 30 ℃, un dabisku, zīda izstrādājumu kopšanai paredzētu mazgāšanas līdzekli. Ja segu kādu laiku nelietojat, iesakām to uzglabāt termoregulējošā iesaiņojumā sausā vietā, netiešos saulesstaros.

Piegāde Latvijā:
Bezmaksas piegāde pirkumiem virs 400,00 EUR.
Piegādes izmaksas pirkumiem zem 400,00 EUR:

Ar Latvijas pastu, cena 4,00 EUR, piegāde 2–3 darbdienu laikā, saņemšana tuvākajā pasta nodaļā.
Ar Latvijas eksprespastu, cena 5,50 EUR, 
piegāde 1-2 darbdienu laikā, ja pirkums noformēts līdz iepriekšējās dienas pulksten 12.00. Sūtījums tiek nogādāts ar kurjeru uz Jūsu norādīto adresi.

Piegāde Lietuvā un Igaunijā:
Bezmaksas piegāde pirkumiem virs 500,00 EUR.
Piegādes izmaksas pirkumiem zem 500,00 EUR:

Ar „Baltic Express”, cena 9,90 EUR, piegāde 1–3 darbdienu laikā. Sūtījums tiek nogādāts ar kurjeru uz Jūsu norādīto adresi.

Piegāde Eiropas Savienības valstīs:

Ar „Express Mail Service”, cena 27,00 EUR, piegāde 4–7 darbdienu laikā. Sūtījums tiek nogādāts ar kurjeru uz Jūsu norādīto adresi.

Uz valstīm ārpus Eiropas Savienības:

Ar „Express Mail Service”, cena 42,00 EUR, piegāde 7–10 darbdienu laikā. Sūtījums tiek nogādāts ar kurjeru uz Jūsu norādīto adresi.

Preču atpakaļatdošana

Preci varat atdot atpakaļ 14 dienu laikā kopš pirkuma datuma, ja prece nav lietota. Lai atdotu atpakaļ preci, lūdzam vispirms sazināties ar mums pa e-pastu info@silksecret.lv vai pa tālruni + 371 29269161.
Uzsākot iegādātās preces lietošanu, pircējs apliecina, ka tā atbilst pasūtījumam, un preci vairs nevar atdot atpakaļ.

Kāpēc zīds?

Uzziniet vairāk par zīda pozitīvajām īpašībām