picture

Visiem pirkumiem Latvijas robežās, neatkarīgi no vērtības, piegāde bez maksas. Spēkā līdz 31.augustam.

Zīds - dabiski hipoalerģisks

Ar zīdu pildīta sega, spilveni un gultas veļa astmas un alerģijas slimnieku naktsmieram

Vai esat kādreiz dzirdējis par mājas putekļu ērcītēm? Tās visbiežāk atrodas gultas piederumos un barojas ar atmirušās ādas plēksnītēm.
Šīs ērcītes ir katrā mājā — atšķiras tikai to koncentrācija un līdz ar to arī nelabvēlīgā ietekme uz nama iemītnieku veselību.
To īpaši izjūt alerģijas un astmas slimnieki.

Zīda izstrādājumi novērš putekļu ērcīšu rašanās iespējas

Zinātniski pētījumi ir pierādījuši, ka īpašā olbaltumviela sericīns (latīņu sericum — zīda līme) zīda izstrādājumos nodrošina veselīgāku vidi un mazāk alerģisku reakciju. Tieši sericīna dēļ zīda izstrādājumos nemitinās putekļu ērcītes. Zīda izstrādājumi ir ieteicami tiem, kam ir alerģija pret gultas piederumiem, kas pildīti ar vilnu, dūnām un spalvām.

Zīda gultas veļā neveidojas pelējuma sēnītes un baktērijas

Zīda šķiedras elpotspēja, unikālās mitruma vadīšanas spējas un šķiedras blīvums zīda segās un spilvenos nodrošina sausu un tīru gulēšanas vidi.


Zīds uzlabo ādas stāvokli

Zīda diegs sastāv no garas, stingras un izteikti maigas un gludas šķiedras, tamdēļ zīds nomierina niezošu ādu, kas ir īpaši svarīgi bērniem, personām ar alerģisku un jutīgu ādu. Dabiskais zīds spēj atjaunot un pat izārstēt problemātisku ādu. Zīda šķiedra sastāv no 97 % olbaltumvielu un 3 % tauku un vasku, kā arī 18 aminoskābēm, kas līdzinās cilvēka ādas struktūrai, tāpēc tas pozitīvi ietekmē cilvēka metabolismu, nekairina imūnsistēmu, labi saglabā mitruma līmeni, ļauj ķermenim vieglāk elpot. Zīdu pat dēvē par otro ādu. Tas dod iespēju izmantot zīda izstrādājumus personām, kas cieš pat no nopietniem ādas bojājumiem un ādas slimībām, piemēram, ekzēmas, psoriāzes, infekciju izraisītiem ādas bojājumiem un citām slimībām.Mūsu klientes stāsts

„Alerģija pret mājas putekļu ērcītēm bija lielākā problēma mūsu ģimenē, kas izpaudās ar nemitīgu klepošanu naktī un īpaši no rīta, pamostoties ar aizliktu, tekošu degunu, niezi degunā un šķaudīšanu. Tā kā putekļu ērcītes visbiežāk ir sastopamas gultas piederumos, nolēmām iegādāties jaunas segas un spilvenus. Mūsu prasības bija atrast tādas segas un spilvenus, kas ne tikai novērsīs putekļu ērcīšu uzturēšanos un vairošanos šajos izstrādājumos, bet arī būtu dabiski. Izpētot piedāvājumu, priekšroku devām Silksecret.lv ar zīda šķiedru pildītajām segām un spilveniem, jo tie atbilda mūsu prasībām. Pēc mēnesi ilgas šo izstrādājumu lietošanas vīram un meitai bija mazinājusies sliktā pašsajūta un putekļu ērcīšu izraisītie alerģijas simptomi. Varam ieteikt arī citiem, kas cieš no šīs alerģijas, izvēlieties ar zīda šķiedru pildītas segas un spilvenus, turklāt šīs segas ir ļoti patīkamas, vieglas un siltas.Liels paldies Silk Secret par iespēju iegādāties šos izstrādājumus.”

Līga no Saldus

Speciālistu viedoklis

Viena no lielākajām problēmām astmas slimniekiem un tiem, kas cieš no alerģijas, ir atrast veiksmīgāko ceļu, kā izvairīties no kairinātāja. Aptuveni trešdaļu diennakts mēs pavadām gultā, tāpēc ir ļoti svarīgi, lai miegs būtu kvalitatīvs un mēs pamostos labi atpūtušies. Šķiet, ka pie mums nav pieņemts runāt par miega kultūru, tas nozīmē, ka īsti nepadomājam par savu labsajūtu miegā, kā arī pēc pamošanās.

Īpaši svarīgi tas ir personām, kas cieš no putekļu ērcīšu un pelējuma sēnīšu izraisītas alerģijas. Jau daudz runāts un rakstīts par to, kas ir šīs sīkbūtnes un kāds diskomforts rodas tiem, kas ir sevišķi jutīgi. Lai no tā izvairītos, ir jāizvēlas piemērota gultas veļa: pārvalki, palagi, spilvendrānas no īpaši blīva auduma.

Tiem, kas vēlas izjust komfortu un justies patīkami, iesakām izvēlēties zīda gultas veļu. To speciālisti iesaka ne tikai alerģijas slimniekiem, bet arī tiem, kas cieš no neirodermīta, aknes, psoriāzes, ekzēmas un sēnīšu infekcijas. Zīda audums ir piemērots gan sevišķi sausai ādai, gan tiem, kas pārmērīgi svīst, jo gludās un garās zīda šķiedras nerada putekļus, tos nepiesaista un ir antistatiskas.

Zīds ļoti labi pielāgojas ķermeņa temperatūrai, to iesaka arī personām ar miega traucējumiem, asinsrites traucējumiem, locītavu slimībām (reimatisms, artrīts), traheītu, Parkinsona slimību un kustību traucējumiem.Zīda gultas veļa un apģērbs ir ļoti piemērots arī bērniem, kam ir ādas problēmas: apsārtusi, sausa, niezoša āda. Zīds mazina šīs problēmas.

Rita Paeglīte, Latvijas Astmas un alerģijas biedrības vadītāja

Tiem, kas cieš no alerģiju un astmas izraisītiem simptomiem, ir īpaši jāpievērš
uzmanība izstrādājumu lietošanas un kopšanas pamācībai.

Silk Secret zīda izstrādājumu kvalitāti apliecinaSilk Secret zīda izstrādājumu kvalitāti apliecina

Ar zīda šķiedru pildītie izstrādājumi ir ražoti, ievērojot augstākos kvalitātes standartus. Silk Secret preces ir ražotas saskaņā ar Eiropā izdotajiem ekoloģiski drošu produktu standartiem OEKO TEX® Standard 100. Piešķirtais ECOLOGICAL TEXTILES sertifikātskas garantē, ka tajā nav kaitīgu vielu un tas neapdraud cilvēku veselību un vidi.


Sīkāku informāciju par alerģijasproblēmām varat atrast mūsupartnera mājaslapāwww.astmaalergija.lv

Silk Secret zīda izstrādājumu kvalitāti apliecina

Ar zīda šķiedru pildītie izstrādājumi ir ražoti, ievērojot augstākos kvalitātes standartus. Silk Secret preces ir ražotas saskaņā ar Eiropā izdoto sertifikātu - OEKO TEX® Standard 100. Piešķirtais sertifikāts garantē, ka izstrādājumi ir ekoloģiski tīri, nesatur kaitīgas vielas un tie neapdraud cilvēku veselību un apkārtējo vidi.