picture

Visiem pirkumiem Latvijas robežās, neatkarīgi no vērtības, piegāde bez maksas. Spēkā līdz 31.augustam.

Zīda pleds bērniem

Atlaide

Zīda pleds bērniem

  • 68.00€

Dabisks simtprocentīga mulberry zīda pleds, kas speciāli radīts pašiem mazākajiem un jutīgākajiem ģimenes locekļiem. Pleda glāsmainais maigums, vieglums un citas pozitīvās īpašības nodrošina patīkamu apsegšanos, nekairinot bērna ādu. 

Pieejamie varianti


Pozitīvās īpašības

icon

100% dabisks zīds

icon

Antibakteriālas īpašības

icon

Novērš putekļu ērcītes

icon

Rada ideālu mikroklimatu

icon

Īpaši viegla un maiga

Dabisks simtprocentīga mulberry zīda pleds, kas speciāli radīts pašiem mazākajiem un jutīgākajiem ģimenes locekļiem. Pleda glāsmainais maigums, vieglums un citas pozitīvās īpašības nodrošina patīkamu apsegšanos, nekairinot bērna ādu. Zīda pleds lietojams diendusas vai pastaigas laikā, kad ir vēsi; tas var būt veiksmīgi izvēlēts gultas pārklājs, uz kura mazulis darbojas ikdienā; to var paklāt bērna gultiņā, lai gulēšanas vide būtu veselīgāka, mīkstāka un ērtāka. Daudzfunkcionālais pleds ir īpaši piemērots bērniem, kuri cieš no putekļu ērcīšu izraisītas alerģijas un tāpēc citu veidu pledus nevar izmantot. Un — arī īpaša dāvana raudzībās, dzimšanas dienā vai kristībās.

Zīda pleds

  • Zīda pleda pamats ir austs no 100% mulberry zīda diega, kas izskatās pēc plānas dzijas, kurā ir ieausta plāna zīda šķiedra. Šī tehnoloģija padara pledu īpaši maigu, vieglu un patīkamu, saglabājot visas zīda pozitīvās īpašības.
  • Zīda pledi bērniem ir pieejami vienā izmērā 100 × 140 cm.
  • Zīda pledi bērniem ir ziloņkaula krāsā ar dažādu krāsu apdari.
  • Šie zīda pledi izceļas ar maigumu, vieglumu un mīkstumu.
  • Pledu ir iespējams lietot gan ar pārvalku, gan bez tā. Kad izvēlaties pledam apvalku, aicinām izmantot dabiskā zīda auduma vai augstas kvalitātes kokvilnas satīna pārvalku, lai saglabātu pleda pozitīvās īpašības un patīkamo maiguma un viegluma sajūtu.

Pleda apdare

  • Pleda apdari veido 3 cm plata zīda auduma apmale.
  • Pleda apdare pieejama vairākās krāsās: ziloņkaula, maigi rozā (rozā krāsa atšķiras no fotogrāfijā redzamās!) vai maigi zilā.

Iepakojums

  • Zīda pleds ir iepakots glītā somiņā.

Sertifikāti

Silk Secret preces ir ražotas saskaņā ar Eiropā izdotajiem ekoloģiski drošu produktu standartiem OEKO TEX® Standard 100.


Garantijas

Zīda izstrādājumi ir ražoti, ievērojot augstākās kvalitātes standartus. 
Katrs darinājums ir pārbaudīts, lai pārliecinātos, ka tas atbilst augstākajai kvalitātei.
Garantējam ātru un drošu pasūtījuma piegādi. 
14 dienu atpakaļatdošanas tiesības.


Tāpat kā citiem dabiskā zīda izstrādājumiem, arī zīda plediem ir nepieciešama saudzīga kopšana, lai nodrošinātu pozitīvo īpašību saglabāšanu.
Ja uz zīda pleda ir izveidojušies traipi, tad ir ieteicama profesionāla sausā tīrīšana.
Ja nav nepieciešama tīrīšana, lai atbrīvotos no traipiem, iesakām zīda pledu vēdināt sausā, saulainā dienā netiešos saules staros.
 


Piegāde Latvijā:
Bezmaksas piegāde pirkumiem virs 400,00 EUR.
Piegādes izmaksas pirkumiem zem 400,00 EUR:

Ar Latvijas pastu, cena 4,00 EUR, piegāde 2–3 darbdienu laikā, saņemšana tuvākajā pasta nodaļā.
Ar Latvijas eksprespastu, cena 5,50 EUR, 
piegāde 1-2 darbdienu laikā, ja pirkums noformēts līdz iepriekšējās dienas pulksten 12.00. Sūtījums tiek nogādāts ar kurjeru uz Jūsu norādīto adresi.

Piegāde Lietuvā un Igaunijā:
Bezmaksas piegāde pirkumiem virs 500,00 EUR.
Piegādes izmaksas pirkumiem zem 500,00 EUR:

Ar „Baltic Express”, cena 9,90 EUR, piegāde 1–3 darbdienu laikā. Sūtījums tiek nogādāts ar kurjeru uz Jūsu norādīto adresi.

Piegāde Eiropas Savienības valstīs:

Ar „Express Mail Service”, cena 27,00 EUR, piegāde 4–7 darbdienu laikā. Sūtījums tiek nogādāts ar kurjeru uz Jūsu norādīto adresi.

Uz valstīm ārpus Eiropas Savienības:

Ar „Express Mail Service”, cena 42,00 EUR, piegāde 7–10 darbdienu laikā. Sūtījums tiek nogādāts ar kurjeru uz Jūsu norādīto adresi.

Preču atpakaļatdošana

Preci varat atdot atpakaļ 14 dienu laikā kopš pirkuma datuma, ja prece nav lietota. Lai atdotu atpakaļ preci, lūdzam vispirms sazināties ar mums pa e-pastu info@silksecret.lv vai pa tālruni + 371 29269161.
Uzsākot iegādātās preces lietošanu, pircējs apliecina, ka tā atbilst pasūtījumam, un preci vairs nevar atdot atpakaļ.

Kāpēc zīds?

Uzziniet vairāk par zīda pozitīvajām īpašībām