picture

Visiem pirkumiem Latvijas robežās, neatkarīgi no vērtības, piegāde bez maksas. Spēkā līdz 31.augustam.

Gaiši brūns segas pārvalks (22mm)

Gaiši brūns segas pārvalks (22mm)

  • 408.00€

Zīda segas pārvalki, kas pašūti no viena 100% dabīgā mulberry zīda auduma gabala (bez vīlēm). Piemēroti gan vienguļamai, divguļamai un king size izmēra segām.

Pieejamie varianti


Pozitīvās īpašības

icon

100% zids

icon

Piemīt antibakteriālas īpašības

icon

Novērš putekļu ērcīšu rašanos

icon

Ideāls mikroklimats

icon

Veselīgs miegs

icon

Īpaši viegla un maiga

icon

Aizkavē ādas novecošanās procesus

icon

Elegance un izsmalcinātība

Augstas kvalitātes zīda pārvalka šķiedras nodrošina kvalitatīvu un patīkamu naktsmieru. Maigās un gludās zīda šķiedras ļaus tavai ādai elpot un sajust tieši tev nepieciešamo siltumu, jo zīdam ir spēja noturēt vienmērīgu temperatūru visas nakts garumā. Zīda gludā virsma nodrošina vieglas un nepiespiestas tava ķermeņa kustības, radot dziļu un netraucētu miegu. 

Saskarē ar zīda šķiedru āda atjaunojas un aizkavē ādas novecošanos, jo zīdam piemīt maigais pieskāriena efekts tavai ādai. Vielas dabiskā zīda šķiedrās palīdz ādai saglabāt mitrumu un sniegt atsvaidzinošas, tīras sajūtas. Zīdam piemīt arī citas pozitīvas īpašības, tas novērš putekļu ērcīšu rašanos un nodrošina veselīgu naktsmieru personām, kas cieš no alerģijām.

Sega ietērpta zīda pārvalkā piešķirs eleganci jūsu guļamistabai. Zīda pārvalku iespējams iegādāties vienu pašu vai kombinēt un komplektēt kopā ar citiem zīda gultas veļas priekšmetiem, veidojot elegantus gultas veļas komplektus. Izvēle ir tavā ziņā!

Zīda segas pārvalks

  • Pašūts no 100% dabīgā mulberry zīda auduma (bez vīlēm uz virsmas)
  • Auduma ražošanā izmantota satīna aušanas tehnika - šarmēzes (charmeuse) zīds
  • Auduma kvalitāte - 22 mommes 
  • Gaiši brūnā krāsā
  • Izmēri: 150 × 210 cm, 200 × 200 cm, 200 × 220 cm un 240 × 220 cm
  • Rāvējslēdzēja aizdare
  • Pārvalka katrā stūrītī no iekšpuses ir atrodamas lentītes, ar kurām var piesiet ar zīda šķiedru pildīto segu, savukārt katrai zīda segai ir cilpiņas, aiz kurām to piestiprina pie pārvalka

Iepakots

  • Dekoratīva dāvanu kastīte

Zīda auduma mommes

Izvēloties augstākās kvalitātes zīda audumu, uzmanība ir jāpievērš arī mommēm, kas norāda uz zīda auduma blīvumu un izturību. Momme (mm) ir mērvienība, kuru tradicionāli izmanto zīda auduma kvalitātes mērīšanai un kas norāda uz auduma smagumu un blīvumu. 1 momme ir 4,34 grami zīda uz 1 kvadrātmetru auduma. Jo lielāks ir mommju skaits, jo blīvāks un greznāks ir zīda audums un ilgāks ir tā kalpošanas laiks.


Piemēram, 8 mommju zīds ir ļoti viegls un plāns, bet 30 mommju zīda audums ir smagāks, biezāks un izturīgāks. Zīda gultasveļa tiek uzskatīta par labu un izturīgu, sākot ar 19 mommju auduma kvalitāti. Mommju pieaugums nosaka zīda auduma īpašības un cenas pieaugumu.

19 mm: augstas kvalitātes zīds, 19 mm ir 82,46 grami zīda uz 1 m2
22 mm: par 16 % blīvāks nekā 19 mm, 22 mm ir 95,48 grami zīda uz 1 m2
25 mm: par 32 % blīvāks nekā 19 mm, 25 mm ir 108,50 grami zīda uz 1 m2
30 mm: par 58 % blīvāks nekā 19 mm, 30 mm ir 130,20 grami zīda uz 1 m2

Lai gan zīda gultasveļa ar augstāku mommju rādītāju ir dārgāka, tas ir jūsu ieguldījums lietošanas ilgtspējā un vieglākā kopšanā. Izvēloties zīda gultasveļu, vienmēr pievērsiet uzmanību mommju skaitam!

Kāpēc zīds?

Uzziniet vairāk par zīda pozitīvajām īpašībām