picture

Visiem pirkumiem Latvijas robežās, neatkarīgi no vērtības, piegāde bez maksas. Spēkā līdz 31.augustam.

Piegādes nosacījumi un cenas


Piegāde visā Latvijā

Uzmanību! Sākot ar 10.jūniju līdz 31.augustam piegāde bez maksas jebkuram pirkumam jebkurā vērtībā. Lai jauka iepirkšanās!

Piegāde par brīvu pirkumiem no 400,00 EUR.

Piegādes izmaksas pirkumiem līdz 400,00 EUR

  • Ar Latvijas pasts - cena 4,00 EUR, piegāde 2-3 darbdienu laikā, saņemšana tuvākajā pasta nodaļā.
  • Ar Eksprespasts kurjeru - cena 5,50 EUR, piegāde 1-2 darbdienu laikā (atkarībā no Eksprespasta mobilitātes), ja pirkums noformēts (t.i. pasūtījuma apmaksa saņemta norēķinu kontā) līdz iepriekšējās dienas pulksten 10.00. Sūtījums tiek nogādāts ar kurjeru uz Jūsu norādīto adresi, mājās vai darba vietā. Ātri, ērti un izdevīgi!

  • Ar Omniva pakomātu - cena 2.80 EUR, piegāde 2-3 darbdienu laikā, saņemšana Jūsu norādītajā Omnivas pakomāta adresē.  Svarīgi! Gadījumos, ja Omnivas piegādes izvēle iezīmējas neaktīva, tad ziniet, ka šo sūtījumu nevaram nosūtīt ar šo piegādes veidu, jo pirkuma izmērs to neatļauj, kā piemēram, segas, spilveni, virsmatrači, pledi. Paldies par sapratni!


Piegāde Lietuvā un Igaunijā

Piegāde par brīvu pirkumiem no 500,00 EUR.

Piegādes izmaksas pirkumiem līdz 500,00 EUR

  • Ar Eksprespasts kurjeru - cena 9,00 EUR, piegāde 2–3 darbdienu laikā. Sūtījums tiek nogādāts ar kurjeru uz Jūsu norādīto adresi.

  • Ar Omniva pakomātu - cena 6.50 EUR, piegāde 2-4 darbdienu laikā, saņemšana Jūsu norādītajā Omnivas pakomāta adresē.  Svarīgi! Gadījumos, ja Omnivas piegādes izvēle iezīmējas neaktīva, tad ziniet, ka šo sūtījumu nevaram nosūtīt ar šo piegādes veidu, jo pirkuma izmērs to neatļauj, kā piemēram, segas, spilveni, virsmatrači, pledi. Paldies par sapratni!


Piegāde Eiropas Savienības valstīs

  • Ar Express Mail Service - cena 20,00 EUR, piegāde 4–7 darbdienu laikā. Sūtījums tiek nogādāts ar kurjeru uz Jūsu norādīto adresi. 


Piegāde uz valstīm ārpus Eiropas Savienības

  • Ar Express Mail Service - cena 42,00 EUR, piegāde 7–10 darbdienu laikā. Sūtījums tiek nogādāts ar kurjeru uz Jūsu norādīto adresi. 


Ņemiet vērā

  • Svētku dienas var mainīt piegādes termiņu.
  • Pirkuma summā un piegādes izmaksās ir iekļauts 21 % PVN.


Mēs neuzņemamies atbildību par kavējumiem, kas radušies pasta vai kurjera darbības dēļ, bet noteikti palīdzēsim risināt piegādes kavēšanās jautājumus. Ja rodas šādas situācijas, zvaniet +371 29269161.