Piegādi veicam visā pasaulē. Осуществляем доставку в разные страны мира. We ship worldwide.

 

Zīds dabiski hipoalerģisks

 

Ar zīdu pildīta sega – astmatisku un alerģisku cilvēku naktsmieram

 

Vai esat kādreiz dzirdējis par mājas putekļu ērcīti, kas visbiežāk atrodas gultas piederumos un barojas ar atmirušās ādas plēksnītēm? Šīs ērcītes ir katrā mājā – atšķiras tikai to koncentrācija un līdz ar to arī nelabvēlīgā ietekme uz nama iemītnieku veselību. To īpaši izjūt alerģiski un astmatiski cilvēki.

 

~Zīda izstrādājumi novērš putekļu ērcīšu rašanās iespējas. Zinātniski pētījumi ir pierādījuši, ka zīda izstrādājumos esošā īpašā olbaltumviela - sericīns (latīņu: sericum - zīda līme) nodrošina veselīgāku vidi un mazāk alerģisku reakciju. Tieši pateicoties sericīnam, putekļu ērcītes zīda izstrādājumos nemitinās. Zīda izstrādājumi ieteicami tiem, kuriem ir alerģija pret gultas veļas izstrādājumiem, kas pildīti ar vilnu, dūnu un spalvu.

 

~Zīda gultas veļā neveidojas pelējuma sēnītes un baktērijas. Zīda šķiedras elpotspēja, unikālās mitruma vadīšanas spējas un šķiedras blīvums zīda segās un spilvenos nodrošina sausu un tīru gulēšanas vidi.

 

~Zīda diegs sastāv no garas, stingras un izteikti maigas un gludas šķiedras, tamdēļ zīds atvieglo un nomierina niezošu ādu, kas ir īpaši svarīgi bērniem, cilvēkiem ar alerģisku un jutīgu ādu. Dabisks zīds spēj atjaunot un pat izārstēt problemātisku ādu. Zīda šķiedra sastāv no 97% olbaltumvielām un 3% taukiem un vaskiem, kā arī 18 aminoskāmēm, kas līdzinās cilvēka ādas struktūrai, tāpēc tas pozitīvi ietekmē cilvēka metabolismu, nekairina imūnsistēmu, labi saglabā mitruma līmeni, ļauj ķermenim vieglāk elpot. Zīdu pat dēvē par "otro ādu".  Tas dot iespēju izmantot zīda izstrādājumus tiem, kas cieš pat no nopietniem ādas bojājumiem un tādām ādas slimībām kā - ekzēma, psoriāze, infekciju izraisītiem ādas bojājumiem un citām slimībām.

 
 

Mūsu klientes stāsts

 

“Alerģija pret mājas putekļu ērcītēm bija lielākā problēma mūsu ģimenē, kas izpaudās ar nemitīgu klepošanu    naktī un īpaši no rīta, pamostoties ar aizliktu, tekošu degunu, niezi degunā un šķaudīšanu.Tā kā putekļu ērcītes visbiežāk ir sastopamas gultas veļas piederumos, tad nolēmām iegādāties jaunas segas un spilvenus. Mūsu prasības bija atrast tādas segas un spilvenus, kas ne tikai novērsīs putekļu ērcīšu uzturēšanos un vairošanos šajos izstrādājumos, bet arī, lai tie būtu dabīgi. Izpētot piedāvājumu, priekšroku devām Silksecret.lv ar zīda šķiedru pildītām segām un spilveniem, jo tie atbilda mūsu prasībām. Pēc mēnesi ilgas šo izstrādājumu lietošanas vīram un meitai bija mazinājusies sliktā pašsajūta un putekļu ērcīšu izraisītie alerģijas simptomi. Varam ieteikt arī citiem, kuri cieš no šīs alerģijas, izvēlieties ar zīda šķiedru pildītas segas un spilvenus, turklāt papildus tam šīs segas ir ļoti patīkamas, vieglas un siltas.

Liels paldies SilkSecret.lv par iespēju iegādāties šos izstrādājumus. Līga no Saldus"Speciālistu viedoklis

 

Viena no lielākajām problēmām astmas slimniekiem un cilvēkiem, kas cieš no alerģijas, ir atrast veiksmīgāko ceļu, kā izvairīties no kairinātāja. Tā kā apmēram diennakts trešo daļu mēs pavadām gultā, ir ļoti svarīgi, lai miegs būtu kvalitatīvs un mēs pamostos labi atpūtušies. Liekas, ka pie mums nav pieņemts runāt par miega kultūru, tas nozīmē, ka īsti nepadomājam par savu labsajūtu miegā, kā arī pēc pamošanās.

 

Īpaši svarīgi tas ir cilvēkiem, kas cieš no putekļu ērcīšu un pelējuma sēnīšu izraisītas alerģijas. Jau daudz runāts un rakstīts par to, kas ir šis sīkbūtnes un kāds diskomforts rodas cilvēkiem, kas ir sevišķi jutīgi. Lai no tā izvairītos, jāizvēlas atbilstoša gultas veļa – pārvalki, palagi, spilvendrānas no īpaši blīva auduma.

 

Tiem, kas vēlas izjust komfortu un justies patīkami, iesakām izvēlēties zīda gultas veļu. To speciālisti iesaka ne tikai alerģiskiem cilvēkiem, bet arī tiem, kas cieš no neirodermīta, aknes, psoriāzes, ekzēmas, sēnīšu infekcijas. Zīda audums piemērots gan sevišķi sausai ādai, gan tiem, kas pārmērīgi svīst, jo gludās un garās zīda šķiedras nerada putekļus, tos nepiesaista un ir antistatiskas.

 

Zīds ļoti labi pielāgojas ķermeņa temperatūrai, to iesaka arī cilvēkiem ar miega traucējumiem, asinsrites traucējumiem, locītavau slimībām (reimatisms, artrīts), traheīta, parkinsona slimības, kustību traucējumiem.

Zīda gultas veļa un apģērbs ir ļoti piemērots arī bērniem, kam ir ādas problēmas – apsārtusi, sausa,niezoša āda. Zīds mazina šīs problēmas.

 

Rita Paeglīte,
Latvijas Astmas un alerģijas biedrības vadītāja

 

 

Apskatiet visus Silksecret.lv zīda izstrādājumus

 

Cilvēkiem, kas cieš no alerģiju un astmas izraisītiem simptomiem, ir īpaši jāpievērš uzmanība izstrādājumu lietošanas un kopšanas instrukcijai.

 
 

Silksecret zīda izstrādājumu kvalitāti apliecina

 

Ar zīda šķiedru pildītie izstrādājumi ir ražoti, ievērojot augstākos kvalitātes standartus.

 

Tie ir testēti, atzīti par ekoloģiski tīriem produktiem, par ko ir piešķirts ECOLOGICAL TEXTILES sertifikāts – izstrādājums atbilst ražotājvalsts izstrādātajam standartam BG/T 18885-2002, kas garantē, ka tas nesatur kaitīgas vielas un neapdraud cilvēku veselību un vidi.

sertifikāts 1_1.jpg Sertifik__ts_2.jpg

 

 

Sīkāku informāciju par alerģijas problēmām variet atrast mūsu partnera mājas lapā - www.astmaalergija.lv

 astma_banner (1)(1).gif