Piegādi veicam visā pasaulē. Осуществляем доставку в разные страны мира. We ship worldwide.

Zīda spilvendrāna

Svars: - Tips: Sarkanā Pieejamība: ir uz vietas Cena: 45.00 €

 

Atklājiet veselīga miega pieskārienu ar zīda spilvendrānu!

 

Silksecret.lv piedāvā zīda gultas veļu, kas ir augstas kvalitātes  zīds, kam piemīt izsmalcināts spīdums, īpašs maigums un elegance.


Materiāls

100% 19 momme dabīgs garšķiedras Mulberry zīds. Auduma ražošanā tiek izmantota satīna aušanas tehnika, kura rezultāta auduma virsējā puse ir spoža, bet auduma otra puse ir matēta. Audums ir ļoti viegls un tam ir ārkārtīgi mīksta un gluda tekstūra, radot izcilas maiguma sajūtas. Šis audums tiek dēvēts par Charmeuse zīdu.

 

Zīda auduma kvalitāte parasti tiek mērīta izmantojot mērvienību "momme". Tā ir mērvienība, kas izmantojama ziīda auduma smaguma un blīvuma mērīšanai. Jo lielāks šis rādītājs, jo smagāks, biezāks un izturīgāks šis audums. Piemēram, zīds 8 momme - ļoti viegls un plāns. Bet zīda audums  30 momme - smagāks, biezāks un izturīgāks. Par labu un izturīgu zīda gultas veļu tiek uzskatīta tāda, kas ir ražota, sākot no 19 momme auduma kvalitātes. 

 

Zīda spilvendrānas apraksts

Papildus izmēram, dekoratīva 5 cm plata maliņa. Aizdare ar locījumu uz iekšpusi.

 

 Zīda spilvendrānas pozitīvās īpašības:

 

Silksecret.v zīda spilvendrānas kvalitatīvam naktsmieram, saldākiem sapnīšiem un Tavam skaistumam.

 

butterfly_pink_1_.pngGulēt uz zīda jau sen ir ieteikuši vadošie pasaules dermatologi, jo zīds spēj samazināt ādas novecošanās pazīmes un ne tikai. Zīda auduma unikālās īpašības sniedz ādai un matiem izcilu maigumu, kā arī ļauj saglabāt to dabisko mitrumu, jo proteīniem bagātā zīda šķiedra satur 18 aminoskābes, kas līdzinās cilvēka ādas struktūrai. Tas nozīmē, ka sejas āda tiks pasargāta no ikrīta izgulējumu rieviņām un iegūs veselīgu izskatu. Savukārt mati būs gludāki, mīkstāki un spīdīgāki. Piedevām zīda gultas veļa uzlabo miegu un novērš stresu, kas arī palīdz ilgāk saglabāt jaunību.

 

Zīdam piemīt augsta elpotspēja - novērš svīšanu, ļauj Jūsu ādai elpot, patīkams jebkuros laika apstākļos, rūpējas par komfortablu miegu ik nakti.  Pateicoties zīda auduma blīvumam un tā dabiskajam sastāvam, kavē baktēriju un putekļu ērcīšu rašanos, tāpēc tas ir hipoalerģisks, piemērots cilvēkiem, kas cieš no alerģijām un astmas. Auduma gludā tekstūra rada maiguma sajūtas, novēršot ādas kairinājumu. Zīds ir izturīgs, turklāt ātri žūstošs.

 

Proti acij tīkama elegance, izsmalcinātība un komforts. Zīda spilvendrānas ir pieejamas dažādu veidu un krāsu variantos.

Papildus izvēlēties ar zīda šķiedru pildītu spilvenu

 

Uzzini vairāk par zīdu šeit

 

Zīds ir ļoti smalks un delikāts audums, tāpēc, lūdzu, pievērsiet uzmanību tā košanai. Par to uzzini šeit

 

Izvēlies jebkuras divas vienādas zīda spilvendrānas un saņem tās elegantā SilkSecret kārbiņā!

Saņem pirkumu un dāvini uzreiz! Lieliska ideja dāvanai jebkuros svētkos!

zDSC_03721.jpg

 

 

 

 

Save

Save

Save