Piegādi veicam visā pasaulē. Осуществляем доставку в разные страны мира. We ship worldwide.

Gaiši brūns

Svars: 19 mm 100%Mulberry zīds Tips: Komplekts Pieejamība: ir uz vietas Cena: 605.00 €

100% zīda gultas veļa   

 

Silksecret.lv piedāvā zīda gultas veļu, kas ir augstas kvalitātes zīds, kam piemīt izsmalcināts spīdums, īpašs maigums un elegance.

 

Gadsimtiem ilgi zīds novērtēts kā labvēlīgs cilvēka ādai un matiem, jo zīda šķiedra satur augstu proteīna daudzumu. Zīds, atšķirībā no kokvilnas, neuzsūc mitrumu no ādas un matiem, palīdzot saglabāt matu spīdumu un ādas mīkstumu, kas palīdz samazināt smalkās sejas līnijas un grumbiņas. Tāpāt, kā mūsu piedāvātās ar zīda šķiedru pildītās segas, zīda gultas veļa ir hipoalerģiska un tai piemīt lieliska termoregulācija.

 

Materiāls 

100% 19 momme dabīgs garšķiedras Mulberry zīds. Auduma ražošanā tiek izmantota satīna aušanas tehnika, kura rezultāta auduma virsējā puse ir spoža, bet auduma otra puse ir matēta. Audums ir ļoti viegls un tam ir ārkārtīgi mīksta un gluda tekstūra, radot izcilas maiguma sajūtas. Šis audums tiek dēvēts par Charmeuse zīdu.

 

Zīda auduma kvalitāte parasti tiek mērīta izmantojot mērvienību "momme". Tā ir mērvienība, kas izmantojama ziīda auduma smaguma un blīvuma mērīšanai. Jo lielāks šis rādītājs, jo smagāks, biezāks un izturīgāks šis audums. Piemēram, zīds 8 momme - ļoti viegls un plāns. Bet zīda audums  30 momme - smagāks, biezāks un izturīgāks. Par labu un izturīgu zīda gultas veļu tiek uzskatīta tāda, kas ir ražota, sākot no 19 momme auduma kvalitātes. 

 

 

Pirms preces iegādes, ir iespējams saņemt auduma paraugu. Lūgums par to jautāt!  

Komplektācija 

Šis piedāvātais variants ir komplekts. Jūsu ērtībām un vajadzībām, katra kompleta sastāvdaļu var iegādāties atsevišķi.

Izvēlēties:

Spilvendrānas  Palagi  Pārvalki

 

Zīda gultas veļas apraksts 

 

Spilvendrāna - papildus izmēram, dekoratīva 5 cm plata maliņa;

 

Palags - bez gumijas, viengabala;

 

Pārvalks - aizdare nostiprināta ar rāvējslēdzēju, kas atrodas sānu malā. Bez papildus dekoratīvas malas, viengabala. Pārvalka katrā stūrītī no iekšpuses ir atrodamas lentītes, ar kurām ir iespējams piesiet ar zīda šķiedru pildīto segu, aiz cilpiņām, kas ir katrā segas stūrī, to nostiprinot zīda pārvalkā, lai sega nemainītu savu atrašanās vietu. Ļoti ērti un komfrotabli!

Izvēlēties ar zīda šķiedru pildīto segu

 

Uzzini vairāk par zīdu šeit

 

Zīda gultas veļu drīkst mazgāt veļas mašīnā. Par to uzzini šeit

 

Attēlā redzams segs stūrītis, kur atrodas cilpiņa, kuru izmanto piesiešanai ar lentītēm zīda pārvalkā, nostiprinot segas atrašanās vietu.

 foto-Kaspars_Garda_371_2.jpg

Jūsu vērībai! Ņemot vērā Jūsu monitora uzstādījumus, gultas veļas tonis var nedaudz atšķirties no realitātes 

 

 

 

 

 

 

Save