Piegādi veicam visā pasaulē. Осуществляем доставку в разные страны мира. We ship worldwide.

Zīda acu maska

Svars: ar zīda šķiedru pildīta Tips: Pelēks Pieejamība: ir uz vietas Cena: 38.00 €

Luksuss zīda acu maskas!

 

Patiesi maigās un izskatīgās, dažādās krāsās pieejamās SilkSecret zīda acu maskas ir pildītas tikai ar dabisku zīda šķiedru, kuru ieskauj augstas kvalitātes 100% Charmeuse zīds.

 

Kāpēc izvēlēties zīda acu masku:

 

Izvēloties acu masku, zīds ir vispiemērotākā izvēle - tas ir maigs, gluds un hipoalerģisks, kas ir īpaši svarīgi, rūpējoties par ādu acu zonā. Lietojot zīda acu masku, tā mitrina un izlīdzina ādu, pasargājot no grumbiņu veidošanās. Par ādas mitrināšanu un grumbiņu neveidošanos rūpējas zīda šķiedrā esošā dabiskā olbaltumviela fibroīns, kas piesaista un notur lielu daudzumu mitruma.


Zīda unikālās atvēsinošās un elpojošās īpašības uzlabos tava miega un atpūtas kvalitāti. Tā noderēs kā diendusai vai īslaicīgai atpūtai, tā arī saldam nakts miegam. Zīda acu maska - izcils ceļabiedrs gan biznesa, gan atpūtas braucienos. Uzliekot to uz acīm, tā pasargās tevi no nevēlamās gaismas jebkurā brīdī, kad vēlēsies atpūsties. SilkSecret acu maskas būs jūsu komforta garants jebkurā vietā!


Papildus zīda acu maskai, izvēlies zīda šķiedrām pildītu spilventiņu un zīda spilvendrānu mazākajā izmērā. Saskaņo krāsas vai izvēlies savu īpašo krāsu salikumu un lutini sevi mājās vai ceļojuma brīžos, ērti paņemot šo komplektu līdzi, jo kompaktie izstrādājumu izmēri neaizņems daudz vietas Tavā auto vai rokas bagāžā!

 

Mūsu klientes sacītais:

 

"Zīda acu maska tiešām mīksta un atbilstoša acu formai un apziņa, ka iekšā vēl ir zīda šķiedras, vēl vairāk uzlabo omu! Man patīk ļoti! Inga"