Piegādi veicam visā pasaulē. Осуществляем доставку в разные страны мира. We ship worldwide.

Ar zīdu pildīts virsmatracis -30%

Svars: 1000 g Tips: ar gumiju pa perimetru Pieejamība: ir uz vietas Cena: 112.00 € Akcijas cena: 78.40 € (30% atlaide)

 Atklājiet veselīga miega noslēpumu ar dabiskā zīda šķiedras pildītu virsmatraci! 

 

Šis Silksecret.lv piedāvātais gultas virsmatracis

 

Tāpat kā ar zīda šķiedru pildītas segas, tā tiek darināti arī mūsu piedāvātie virsmatrači. Atšķirībā no segām tiem ir veikts papildus mašīnveida stepējums, lai nodrošinātu retu mazgāšanas iespēju. Zīda virsmatrači ne tikai uzlabos miega kvalitāti, pat vēl vairāk, tie sniegs komfortamblu un veselīgu miegu, tāpat kā mūsu piedāvātās ar zīda šķiedru pildītās segas.


Veids - ar gumiju pa perimetru, piemērots matračiem platumā 180cm un garumā 200cm, biezumā, līdz pat 30cm

Pildījums – 100% dabīgs zīds

Virsmatrača apvalks – 100% kokvilna

Virsmatračus piedāvājam dažādos izmēros: 160x200; 180x200; 200x200

 

Kā gultu, matraci aizsargāt no sasmērēšanās, mitruma un nevēlamiem mikroorganismiem? Izvēlieties virsmatraci, izgatavotu no viegla, izturīga un dabiska materiāla, ko dāvinājusi pati daba.

 

Silk Secret piedāvātie virsmatrači ir pildīti ar 100% zīda šķiedru. Tās īpašības ir unikālas un īpašas ar to, ka zīdam piemīt spēja uzturēt vienmērīgu ķermeņa temperatūru, nodrošinot ķermenim siltumu, aukstos apstākļos un vēsumu, siltos apstākļos. Tas samazina svīšanu un ķermeņa mitruma zudumu miega laikā. Zīda virsmatracim piemīt lieliska elpotspēja, līdz ar to baktērijas, pelējuma sēnītes un putekļu ērcītes tajā neveidojas, šī īpašība nodrošina tīru un dabisku gulēšanas vidi. Turklāt zīds novērš statiskās elektrības uzkrāšanos un virsmatracim ir nepieciešama minimāla kopšana.

 

Papildus zīda šķiedrām pildītai segai un spilveniem, izvēlieties ar zīda šķiedrām pildītu virsmatraci! Šī lieliskā kombinācija neliks vilties, jo pilnībā iegūsiet vien komfortablu, dabisku un veselībai draudzīgu vidi savam miegam.