Piegādi veicam visā pasaulē. Осуществляем доставку в разные страны мира. We ship worldwide.

Zīda palags ar gumiju -30%

Svars: - Tips: Sudrablillā Pieejamība: ir uz vietas (atlik.2gab) Cena: 200.00 € Akcijas cena: 140.00 € (30% atlaide)

100% zīda gultas veļa

 

Silksecret.lv piedāvā zīda gultas veļu, kas ir augstas kvalitātes zīds, kam piemīt izsmalcināts spīdums, īpašs maigums un elegance.

 

Gadsimtiem ilgi zīds novērtēts kā labvēlīgs cilvēka ādai un matiem, jo zīda šķiedra satur augstu proteīna daudzumu. Zīds, atšķirībā no kokvilnas, neuzsūc mitrumu no ādas un matiem, palīdzot saglabāt matu spīdumu un ādas mīkstumu, kas palīdz samazināt sejas līnijas un grumbiņas. Tāpāt, kā mūsu piedāvātās ar zīda šķiedru pildītās segas, zīda gultas veļa ir hipoalerģiska un tai piemīt lieliska termoregulācija. Auduma gludā tekstūra rada maiguma sajūtas, novēršot ādas kairinājumu. Zīds ir izturīgs, turklāt ātri žūstošs. Proti acij tīkama elegance, izsmalcinātība un komforts.

 

Materiāls

100% 19 momme dabīgs garšķiedras Mulberry zīds. Auduma ražošanā tiek izmantota satīna aušanas tehnika, kura rezultāta auduma virsējā puse ir spoža, bet auduma otra puse ir matēta. Audums ir ļoti viegls un tam ir ārkārtīgi mīksta un gluda tekstūra, radot izcilas maiguma sajūtas. Šis audums tiek dēvēts par Charmeuse zīdu.

 

Zīda auduma kvalitāte parasti tiek mērīta izmantojot mērvienību "momme". Tā ir mērvienība, kas izmantojama ziīda auduma smaguma un blīvuma mērīšanai. Jo lielāks šis rādītājs, jo smagāks, biezāks un izturīgāks šis audums. Piemēram, zīds 8 momme - ļoti viegls un plāns. Bet zīda audums  30 momme - smagāks, biezāks un izturīgāks. Par labu un izturīgu zīda gultas veļu tiek uzskatīta tāda, kas ir ražota, sākot no 19 momme auduma kvalitātes. 

 

Zīda gultas veļas apraksts 

 
Palags - ar gumiju, izšūts no viena gabala, piemērots dīvāniem un gultām platumā 180cm, garumā 200cm un biezumā līdz pat 45cm.

 

Komplektācija 

Jūsu ērtībām un vajadzībām, zīda palagu var papildināt ar pārējām gultas veļas komplekta sastāvdaļām.

Izvēlēties:

Spilvendrānas  

 

 

Uzzini vairāk par zīdu šeit

 

Zīds ir ļoti smalks un delikāts audums, tāpēc, lūdzu, pievērsiet uzmanību tā košanai. Par to uzzini šeit