picture

Visiem pirkumiem Latvijas robežās, neatkarīgi no vērtības, piegāde bez maksas. Spēkā līdz 31.augustam.

Lietošanas noteikumi

Šie noteikumi attiecas uz visiem preču pirkumiem interneta veikalā Silksecret.lv pasūtot internetā, pa telefonu vai e-pastu.  Pirms preces pasūtīšanas uzmanīgi izlasiet šos Lietošanas noteikumus. Tie satur ļoti svarīgu informāciju par Jūsu tiesībām un pienākumiem, ieskaitot ierobežojumus un izņēmumus, kas varētu attiekties uz Jums.
 

1.Mūsu vienošanās

Šī mājas lapa ir interneta veikals, kas pieder SIA „Silk Secret”, Reģ.Nr.45403031107, juridiskā adrese Brīvības iela 16, Cesvaine, Cesvaines novads, LV-4871, Latvija, kas nodrošina interneta veikalā Silksecret.lv, turpmāk tekstā Mājas lapa, ar pieejamo saturu un sniedz pakalpojumus saskaņā ar zemāk izklāstītajiem noteikumiem un nosacījumiem, ievērojot preču piegādes, preču atgriešanas un citus noteikumus, nosacījumus un uzņēmuma darbības politiku, kuras izklāsts ir atrodams Mājas lapā. Noformējot pasūtījumu par jebkuru preci, Jūs piekrītat un pieņemat šos noteikumus un nosacījumus.

Šie noteikumi un nosacījumi var tikt mainīti pēc Silksecret.lv ieskatiem jebkurā laikā bez rakstiska brīdinājuma. Tie ir neatņemama daļa no mājas lapas lietošanas noteikumiem. Lūdzu, pārlasiet tos, pirms veicat atkārtotu pirkumu.

Ja patērētājs, izmantojot Interneta starpniecību, iegādājas Mājas lapā piedāvātās preces, turpmāk tekstā Preces, tad šāda savstarpēja vienošanās tiek uzskatīta par Distances līgumu un ir pakļauta tiesību normām, kas regulē Distances līgumu - Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likuma (PTAL) 12. pants un Ministru Kabineta Noteikumi Nr.207 "Noteikumi par distances līgumu"
 

2.Patērētāja informācīja

Pirkumus Mājas lapā var veikt nereģistrējoties. Reģistrētiem - pastāvīgajiem klientiem tiek piešķirtas atlaides un iespēja turpmāk saņemt aktuālo informāciju par mūsu piedāvātajām precēm – jaunumiem, izmaiņām, atlaidēm.

Reģistrējoties vai veicot pirkumus interneta veikalā SilkSecret.lv, Jūs automātiski piesakieties jaunumu saņemšanai. Ja Jūs vēlaties atteikties no jaunumu saņemšanas, lūdzam, atzīmēt, ka nevēlaties turpmāk saņemt jaunumus.

Izdarot pirkumu Mājas lapā, Jums vienmēr vajadzētu pārbaudīt Jūsu norādītās piegādes adreses precizitāti un kontaktinformāciju, lai sūtījums pienāktu īstajā vietā un laikā un, lai mēs varētu sazināties ar Jums nepieciešamības gadījumā. Patērētājs ir atbildīgs par pareizu datu uzrādīšanu, pretējā gadījumā Preces piegāde netiek garantēta.

3.Privātums

Reģistrācijas datu apstrāde notiks, ievērojot Fizisko personu datu aizsardzības likuma prasības. Jūsu sniegtā informācija bez Jūsu piekrišanas netiks nodota trešajām personām, izņemot VAS Latvijas pasts, SIA "Eksprespasts" un SIA "Omniva", pasūtījuma piegādes nodrošināšanai.

Reģistrācijas procesā no Jums netiks prasīta finanšu informācija, tikai dati, kas nepieciešami pirkuma piegādes pavaddokumentu noformēšanai. Patērētājs piekrīt personas datu apstrādei.

Datu sakari starp Patērētāju un bankām un karšu maksājumu centru ir šifrēti, kas nodrošina Klienta personas datu un bankas datu aizsardzību. Maksājuma veikšana notiek ārpus Silksecret.lv vides atbilstošās bankas vai pakalpojuma sniedzēja drošā maksājumu vidē, šo datu apstrādi veic Maksekeskus AS. Mums nav pieejas Patērētāja  bankas un kredītkartes datiem.
 

4.Produkta apraksts

Mēs esam darījuši visu iespējamo, lai maksimāli precīzi attēlotu mūsu Preces, kuras izvietotas šajā Mājas lapā – ar attēliem un aprakstiem. Tomēr mēs nevaram nodrošināt un neuzņemam atbildību par to, ka Preču attēla kvalitāte, piemēram, krāsa, Jūsu monitorā precīzi atbildīs faktiskajai preces krāsai. Attēli mūsu Mājas lapā izvietoti, lai sniegtu vistuvāko preces izskatu.
Attēlus Mājas lapai  ir piegādājuši preces ražotāji un izgatavojis mūsu fotogrāfs.
 

5.Jūsu pasūtījums

Pasūtījums tiek pieņemts un apstiprināts automātiski. Mūsu sistēma nosūtīs automātisku apstiprinājumu uz Jūsu e-pastu, kas ir tikai apliecinājums, ka Jūsu pasūtījumu esam saņēmuši. Kā arī nosūtīs rēķinu apmaksai vai pievienos pie drošo darījumu sistēmas internetā maksājumam ar karti. Tiklīdz būs veikts Preces pasūtījums, mēs nekavējoties rezervējam Jūsu pieprasīto preci. Pēc apmaksas saņemšanas Prece tiks iesaiņota un nodota sūtīšanai.  Gadījumā, ja neesiet saņēmis apstiprinošu e-pastu, tad pasūtījums nav izdevies un nav pieņemts. Veiciet to atkārtoti vai sazinieties ar mums. Ja veiksmīga pirkuma gadījumā neesiet saņēmis apstiprinošu e-pastu, noteikti pārbaudiet sava e-pasta vietnes spama kastīti, iespējams šis apstiprinājums ir nonācis tur.

Gadījumā, ja Jums ir radušies sarežģījumi ar apmaksu vai Jūs esat pārdomājuši iegādāties Preci, ļoti lūdzam informēt mūs par to pa epastu - info@silksecret.lv vai pa tālruni +371 29269161.
Silksecret.lv ir tiesības atcelt Jūsu pasūtījumu, ja maksājums nav veikts 5 dienu laikā.

6.Preču cenas

Preču cenas Mājas lapā ir norādītas ar PVN 21% nodokli. Preču piegādes pakalpojuma izmaksas nav iekļautas norādītajā preces cenā, tās tiek iekļautas rēķinā.  Preču piegādes izdevumu un Preču apmaksu tiek veikta kopā.
Cenas un Preču piedāvājums var tikt mainīts bez iepriekšēja brīdinājuma.

Par pasūtīto preci un izvēlēto piegādes pakalpojumu var norēķināties, veicot priekšapmaksu, izmantojot bankas pārskaitījumu, veicot maksājumu uz SIA "Silk Secret" konta numuru, kas norādīts priekšapmaksas rēķinā vai ar norēķinu karti interneta vidē vai skaidrā naudā, vienojoties saņemt preci klātienē.
 
 

7.Preču piegāde

Preču piegādi veicam Latvijas robežās un visā pasaulē. Pasūtot preci piedāvājam VAS "Latvijas pasts", SIA "Eksprespasts" un SIA "Omniva" piedāvātos piegādes veidus:
Latvijā - saņemšana Latvijas pasta tuvākajā nodaļā ( piegādes laiks 2-3 dienas) vai Exprespasta (kurjera) piegāde uz Tevis norādīto mājas vai darba adresi (piegādes laiks 1-2 darbadienu laikā), vai ar Omnivas pakomātu 2-4 darbadienu laikā; Omnivas pakomāta piegāde iespējama maza izmēra precēm, par to Tevi informēsim pasūtījuma procesā.
Lietuvā, Igaunijā - Baltic Express (kurjera) piegāde uz Tevis norādīto mājas vai darba adresi (piegādes laiks 2-3 dienas);
Ārpus Latvijas - Express Mail Service (kurjera) piegāde uz Tevis norādīto mājas vai darba adresi (piegādes laiks 4-7 dienas) .

Izvēloties piegādi Latvijas robežās pirkumam, kas sasniegs 400 EUR vērtību un vairāk, un izvēloties piegādi Lietuvā un Igaunijā pirkumam, kas sasniegs 500 EUR vērtību un vairāk, Jūs saņemsiet bezmaksas piegādi.

Jūsu pasūtījuma piegāde tiks uzsākta nekavējoties, ne vēlāk kā 24 stundu laikā (darba dienās), tiklīdz saņemsim maksājumu, lai Jūs iespējami īsā laikā to saņemtu sev vēlamajā vietā un laikā. Piegādes laiks var mainīties atkarībā no piegādes valsts.

Mēs neuzņemamies atbildību par kavējumiem, kas radušies kurjera darbības dēļ, bet noteikti palīdzam risināt piegādes kavēšanās jautājumus. Ja rodas šādas situācijas, droši zvani mums - +371 29269161, mēs Tev palīdzēsim!

Visas Preces tiek piegādātas atkarībā no to pieejamības. Mēs varam garantēt preces piegādi vienīgi līdz brīdim, kamēr noliktavā atrodama kaut viena preces vienība. Ja gadījumā, tiks veikta noliktavā neesošas preces pasūtīšana un iegāde, mēs sazināsimies ar Jums un piedāvāsim tādu pašu līdzvērtīgu preci par iespējami līdzīgu cenu vai vienosimies par naudas līdzekļu atgriešanu.

 

8.Preču atgriešana

Patērētājam ir tiesības atkāpties no līguma 14 kalendāro dienu laikā no preču saņemšanas brīža un atgriezt Preci mums atpakaļ. Preces saņemšanas brīdis ir datums, kad tikusi parakstīta pasta izziņa par preces saņemšanu. Preču atgriešana notiek saskaņā ar LR Patērētāju tiesību aizsardzības likumu.
 
Ja vēlēsieties izmantot savas tiesības atteikties no preces, tad, lūdzu, ņemiet vērā sekojošo:
Uzmanīgi apskatiet preci, bet nelietojiet to, kā arī nesabojājiet un saglabājiet oriģinālo iepakojumu. Atceries, ka Jums jābūt saglabātiem dokumentiem par preces pirkumu un saņemšanu.

Uzsākot iegādātā izstrādājuma lietošanu, pircējs apliecina, ka tā atbilst pasūtītajai un prece vairs nevar tikt atgriezta.

Atsakoties no preces, naudas līdzekļi par notikušu piegādi netiek atmaksāta. Tāpat netiks apmaksāti naudas līdzekļi par piegādes izmaksām pirkuma atgriešanas gadījumā, izņemot gadījumus, ja prece neatbilst nopirktajai vai ir bojāta piegādes laikā.

Tiklīdz mēs saņemsim atgriezto preci saskaņā ar ievērotajiem nosacījumiem, naudas līdzekļi par samaksāto preci tiks atgriezti septiņu darbdienu laikā, pilnā apmērā.
Ja mēs saņemsim tikai daļu no preces un to sastāvdaļām vai preci stāvoklī, kas neatbilst tam, kādā tā bija izsūtīta Jums, mēs ieturēsim saprātīgu summu mūsu izdevumu segšanai, vai atgriezīsim preci Jums, ja tā būs nederīga otrreizējai pārdošanai.

Lai vienotos par pirkuma atgriešanu atpakaļ, lūdzam,  vispirms sazināties ar mums pa e-pastu - info@silksecret.lv vai pa tālruni  + 371 29269161, lai nosūtītu Jums atteikuma veidlapu un sarunātu kādā veidā tiks pirkums atgriezts.
 

9.Nepārvaramā vara

Silksecret.lv nav atbildīga par kavēšanos ar saistību izpildi vai to nepildīšanu, vai cita veida neizpildi, kas radusies tādu apstākļu un šķēršļu dēļ, kuri ir ārpus mūsu saprātīgas kontroles, kas ietver, bet neaprobežojas ar streikiem, valdības rīkojumiem, karadarbību vai nacionālā mēroga ārkārtas stāvokli, terorisma draudiem vai terorisma aktiem, vides vai klimata anomālijām, neizpildi no trešo personu puses, traucējumiem interneta savienojumā, kā arī datoriekārtu un programmatūras atteici. Šādu nepārvaramas varas apstākļu gadījumā mēs centīsimies novērst radušos kavējumus pēc iespējas ātrāk.

Silksecret.lv patur visas tiesības attiecībā uz savu preču zīmi.
 

Mūsu kontakti:

e-pasts:info@silksecret.lv
Tel.+371 29269161
 
Ja Jums ir kādi jautājumi, lūdzu, sazinieties ar mums.
 
Tiklīdz Jūs piekrītiet Lietošanas noteikumiem Jūsu  Dati tiek saglabāti klientu datu bāzē.