picture

Visiem pirkumiem Latvijas robežās, neatkarīgi no vērtības, piegāde bez maksas. Spēkā līdz 31.augustam.

Zīda izstrādājumi, kas ir ražoti tieši Jums

Mūsu sadarbības partneri — viena no labākajām Austrumu zīda izstrādājumu rūpnīcām — ražo zīda izstrādājumus tieši pēc mūsu pasūtījuma.

Silk Secret produktu priekšrocības


Zīda izstrādājumu eksperti

Mēs esam specializējušies zīda izstrādājumu tirdzniecībā. To darām jau vairākus gadus, tāpēc pārzinām specifiku, protam novērtēt kvalitāti un sniegt profesionālu padomu.

100% garšķiedras Mulberry zīds

Silk Secret segu un spilvenu pildījumā ir 100% augstākās kvalitātes dabisks, garšķiedras Mulberry zīds, kas visā pasaulē ir atzīta par greznu un elitāru zīda šķirni.

100% roku darbs

Silk Secret izstrādājumi ir 100% roku darbs. Tas nozīmē, ka zīda šķiedras netiek bojātas un pildījums saglabās formu un pozitīvās īpašības visu lietošanas laiku.

Pozitīva attieksme un draudzīgas konsultācijas

Silk Secret darbinieki ar prieku sniegs izsmeļošu informāciju par piedāvājumu klāstu un palīdzēs izvēlēties piemērotāko izstrādājumu.Rakstiet, zvaniet — esam Jūsu rīcībā!

Pozitīvās atsauksmes

Mūsu izstrādājumu lietotāju atsauksmes liecina, ka pircējiem ir svarīgas zīda izstrādājumu neatkārtojamās īpašības. Pircēji mums uzticas un atzīst, ka šie zīda izstrādājumi ir lieliska izvēle. Izmanto savu iespēju arī Tu – pievienojies komforta un salda miega piekritēju pulkam.

Piegāde visā pasaulē

Piegādājam Silk Secret zīda izstrādājumus visā pasaulē, izvēloties tikai drošus kravu pārvadājumu uzņēmumus, kas nodrošina ātru un kvalitatīvu servisu.Kvalitāte bez kompromisiem

Silk Secret ražotājam ir ECOLOGICAL TEXTILES unOEKO TEX® Standard 100 sertifikāts, kas apliecina,ka ražošanas procesā tiek izmantotas tikai 100%dabiskas izcelsmes izejvielas.


Silk Secret - kvalitāte un elegance